Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105
Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105
1 049 €
Dlhodobo vypredané

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105

Doprava zdarma

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105

  • 1 049 €
  • Bez DPH: 874 €
Dlhodobo vypredané
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105

Kompaktná trojkolesová robotická kosačka na efektívne kosenie rovných trávnikov. Je vhodný pre menšie trávniky s rozlohou do 600 m², zvládne svahy so sklonom do 25 %. Ľahko sa používa a ponúka personalizované nastavenia. Farebná verzia polárna biela je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo.

Kompaktný a ľahký

Táto kosačka je veľmi obratná, takže je ideálna pre malé záhrady. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša medzi rôznymi trávnatými plochami a tiež sa ľahko skladuje.

Vodiaci drôt

Vodiaci drôt pomáha kosačke nájsť cestu späť do nabíjacej stanice, čím sa skracuje čas hľadania najmä vo veľkých, členitých záhradách.

2 východiskové body

Rovnaká výška kosenia je zabezpečená aj vďaka možnosti začať kosiť v dvoch rôznych bodoch pozdĺž patentovaného vodiaceho lana vedúceho z nabíjacej stanice. To je užitočné najmä pri kosení väčších trávnatých plôch. Pri veľkých plochách sa odporúča použiť viac ako jeden východiskový bod.

Zvládne sklony do 25 %

Kompaktná kosačka je vybavená veľkými hnacími kolesami s hrubým dezénom, ktoré spolu s optimálnym vyvážením zabezpečujú dobrú priľnavosť aj na klzkom povrchu. Kosačka dokáže kosiť svahy so sklonom do 25 %.

Spoľahlivosť

Spoločnosť Husqvarna kladie osobitný dôraz na spoľahlivosť svojich robotických kosačiek. Počas 20 rokov vývoja týchto kosačiek sme sa zamerali najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a minimalizáciu potrebného servisu týchto kosačiek.

Nízka hladina hluku

Vďaka jedinečnému systému kosenia pracuje kosačka Automower® veľmi diskrétne a ticho, keď si to želáte.

Žiadne emisie

Kosačka Automower® je poháňaná elektrinou, takže neprodukuje žiadne škodlivé emisie.

Časovač

Vy rozhodujete o tom, či bude kosačka Automower® kosiť váš trávnik celý deň, 7 dní v týždni.

Snímače zdvihu a náklonu

Ak sa kosačka Automower® zdvihne zo zeme alebo sa prevráti, kosenie sa automaticky preruší. Okrem toho sú rotujúce žacie nože umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od vonkajšieho okraja stroja. Keď kosačka Automower® narazí na prekážku, zastaví sa a zmení smer bez toho, aby došlo k poškodeniu.

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Kosačka Automower® môže byť vonku celý deň a je navrhnutá tak, aby fungovala správne a bez dozoru bez ohľadu na poveternostné podmienky. Vďaka kvalitnej konštrukcii sa osvedčil aj v drsnom severskom podnebí.

Parametre

EAN
7392930520950
Doba nabíjania (h)
1
Kapacita batérie (Ah)
2,1
Maximálne stúpanie (°)
25
Typ batérie
Li-Ion
Určené do (m2)
600
Hlučnosť (dB)
65
Maximálna výška kosenia (cm)
5
Minimálna výška kosenia (cm)
2
Farba
čierna
Krytie
IPX4
Maximálny prevádzkový čas (min)
65
Výška (cm)
25
Záber (cm)
17
Počet nožov
3
Šírka (cm)
55
Hĺbka (cm)
39
Hmotnosť (kg)
6,9

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.07.2021
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.