Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART
Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART
628 €
Dlhodobo vypredané

Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART

Doprava zdarma
Darček zdarma
30 dní na vrátenie

Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART

  • Záruka 2 roky
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Hodnotenia (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakúpilo +nakúpilo

Recenzie (2)

Zobraziť recenzie

Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART

Skroťte svoju záhradu s modernou a kvalitnou robotickou kosačkou AERIUM RM 800 SMART. Kým kosačka pracuje, môžete si oddýchnuť po náročnom pracovnom týždni alebo sa venovať iným činnostiam.

Profesionálna a kvalitná robotická kosačka sa postará o bezstarostnú údržbu stredných a väčších záhrad ktoré potrebujú častú úpravu. S robotickou kosačkou AERIUM RM 800 môžete mať dokonalý trávnik aj vy. Je to také jednoduché!

Táto robotická kosačka odolná voči vode je vhodná aj na menšie trávniky s veľmi úzkymi priestormi a vďaka batérii dokáže na jedno nabitie kosiť až 45 minút. Inovatívny systém tejto robotickej kosačky zaručí, že sa pohybuje v náhodnom a špirálovom kosení. Výsledkom je dôkladne a úhľadne pokosená tráva. S robotickou kosačkou sa vám už nemôže stať, že by povrch nebol rovný.

Veľkosť, hmotnosť a skladacia konštrukcia ponúka maximálne možné uskladnenie, ktoré môže byť takmer kdekoľvek. Jednoduchá obsluha alebo veľmi tichá prevádzka tejto inteligentnej robotickej kosačky je veľkou výhodou pre rodiny s deťmi. Ak máte pozemok v svahovitom sklone nie je to problém ani pre kosačku, ktorá môže fungovať aj na svahu so sklonom 20°.

 

 

BEZPEČNOSŤ

Veľmi ľahko prenosná robotická kosačka ponúka snímač zdvihu. Akonáhle kosačku zdvihnete, automaticky prestane pracovať. Bezpečnosť na prvom mieste!

 

ČAS NABÍJANIA

Obrovskou výhodou je rýchly čas nabíjania, do hodiny po nabití je robotická kosačka plne nabitá. V prípade, že sa počas kosenia vybije, sama sa odvezie k nabíjacej stanici a po úplnom nabití začne opäť kosiť, aby dokončila prácu.

 

VODEODOLNOSŤ

Nemajte obavy, ak začne pršať a vy nebudete môcť kosačku vypnúť. Robotická kosačka je vyrobená z kvalitných vodotesných materiálov. Moderný a upravený trávnik aj v daždi - nič nie je nemožné.

 

NÍZKA HLUČNOSŤ

Robotickú kosačku môžete spustiť aj vtedy, keď deti spia a okná sú otvorené. Je naozaj veľmi tichá.

 

Aké sú výhody robotickej kosačky AERIUM RM800 SMART?

 

1. Snímač nárazu

 

Ide o jeden z veľmi inteligentných senzorov robotických kosačiek. Konkrétne senzor, ktorý zabraňuje nárazu do prekážok v ceste. Nemôže sa teda stať, že by robotická kosačka narazila do hmotných vecí na pozemku. Ak máte v záhrade jazierko, naša robotická kosačka AERIUM RM 800 SMART ho tiež rozpozná a oblúkom sa mu vyhne. Vďaka tejto funkcii je návrat robotickej kosačky bezpečnejší.

 

2. Snímač zdvihu

 

Bezpečnostný snímač zdvihu je ďalším prvkom inovatívnej technológie robotickej kosačky AERIUM RM 800 SMART. Akonáhle chcete robotickú kosačku zdvihnúť, zistí to a okamžite zastaví nože. Senzor zdvihu chráni vás a vašu rodinu pred porezaním. V súčasnosti je bezpečnosť na prvom mieste a pri tejto robotickej kosačke sa myslelo aj na ochranu.

 

 

3. Nastavenie času kosenia

 

Konfigurácia je veľmi rýchla a nastavenie plánu kosenia je jednoduché aj pre začiatočníkov. Nastavte si plán kosenia rýchlo a jednoducho a choďte si užívať život s rodinou. Prenechajte prácu robotickej kosačke a buďte nezávislí. Vykoná prácu za vás, dôkladne a rýchlo.

 

4. Pracovný sklon do 20°

 

Máte pozemok na svahovitom kopci? Robotická kosačka AERIUM RM 800 SMART zvládne svahy so sklonom až 20 %. Nechajte ju pracovať za vás, vo dne aj v noci. Aby kosačka na svahovitom teréne fungovala na 100 %, je potrebné pravidelne čistiť kolesá mäkkou kefou. Môže sa stať, že sa tráva prilepí na kolesá kosačky a tá nemôže správne jazdiť hore alebo dole svahom.

 

 

Parametre

Výrobca:
Doba nabíjania (h)
1,2
Kapacita batérie (Ah)
2,2
Maximálne stúpanie (%)
20
Typ batérie
Li-Ion
Odporúčaný priestor (m2)
600
Hlučnosť (dB)
55
Maximálna výška kosenia (cm)
5,5
Minimálna výška kosenia (cm)
2,5
Farba
čierna
Krytie
IPX4
Záber (cm)
20
Počet nožov
3
Šírka (cm)
69
Výška (cm)
32
Hĺbka (cm)
45
Hmotnosť (kg)
16

Parametre

Výrobca:
Doba nabíjania (h)
1,2
Kapacita batérie (Ah)
2,2
Maximálne stúpanie (%)
20
Typ batérie
Li-Ion
Odporúčaný priestor (m2)
600
Hlučnosť (dB)
55
Maximálna výška kosenia (cm)
5,5
Minimálna výška kosenia (cm)
2,5
Farba
čierna
Krytie
IPX4
Záber (cm)
20
Počet nožov
3
Šírka (cm)
69
Výška (cm)
32
Hĺbka (cm)
45
Hmotnosť (kg)
16
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt?

hoz  Užívateľská recenzia

Lepšieho domáceho spoločníka som si nemohla priať. Narodeninový darček pre tých, ktorí neradi kosia trávu. Je to skvelá moderná vymoženosť, ktorá šetrí čas a v prípade podnikateľa aj peniaze!

hoz  Užívateľská recenzia

S robotickou kosačkou som veľmi spokojný, je nekomplikovaná a veľmi spoľahlivá. Môžem si užívať čas strávený s deťmi a ona robí prácu za mňa. Skvelé služby a veľmi dobrý produkt!

Príslušenstvo

Sada náhradných nožov pre robotickú kosačku AERIUM RM800 SMART (6ks) Detail

9 €

Sada kolíkov na upevnenie drôtu pre robotickú kosačku RM800 SMART (50 ks) Detail

15 €

Upevňovací lanko pre robotickú kosačku RM800 SMART (100 m) Detail

49 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.03.2024

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín