Reverzný osmotický filter Aquaphor RO-31
Reverzný osmotický filter Aquaphor RO-31
247 €
1 ks skladom

Reverzný osmotický filter Aquaphor RO-31

Reverzný osmotický filter Aquaphor RO-31

 • Výrobca: Aquaphor
 • Záruka 2 roky
 • Určené do: 160 m3
 • 247 €
 • Bez DPH: 206 €
1 ks skladom
Už dnes k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2022.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Aquaphor RO-31

RO-31 je mimoriadne kompaktný systém reverznej osmózy s veľmi malou stopou. Miesto nádrže je vybavený kanvičkou. Rýchlosť filtrácie všetkých systémov AQUAPHOR RO je veľmi vysoká. V prípade RO-31 budete mať vždy poruke 2,5 litra čistej, mäkkej a čerstvej vody. Tento systém odfiltruje všetky nečistoty vrátane toxických látok a baktérií. Zároveň odstraňuje vodný kameň po celý čas životnosti membrány.

Systém reverznej osmózy RO-31 má obmedzenú fázu predbežnej filtrácie, a preto je lepšie použiť systém predbežnej filtrácie v celom dome, keď celkom nahradí prémiovú balenú vodu.

S RO-31 budete mať dostatok čistej, mäkkej a chutnej vody na pitie, varenie, detskú výživu a pre domáce spotrebiče. Systém úplne odstraňuje soli z vody, čo znamená, že zaistí dlhšiu životnosť kávovaru, kanvice a parného hrnca. Zvlhčovač už nebude pokrývať nábytok bielym prachom.

Súprava obsahuje adaptér na akýkoľvek iný zásobník na vodu: prívod vody z filtra sa automaticky zastaví, len čo sa nádrž naplní. Filter pracuje aj pri nízkom tlaku vo vodovodnom systéme (od 1,5 atm.). Klasické systémy vyžadujú aspoň 3,5 atm.

Ochrana pred baktériami – 99,99 %

Zásobník vody – 2,3 l

 

Stopercentné odstránenie vodného kameňa

Čistá varná kanvica, chutné nápoje a jedlo – to je všetko skvelá práca optimálnej mineralizácie. DWM-31 úplne a po celý čas životnosti membránovej vložky vás zachráni od vodného kameňa vo vode. S ním máte vždy poruke 2,5 litra čistej a mäkkej vody, ktorá je vhodná na prípravu jedla pre detí, chutného čaju, kávy a polievok.

 

Optimálna mineralizácia Mg a Ca

Vo fáze mineralizácie sú koncentrácie vápnika a horčíka optimalizované v závislosti od počiatočnej tvrdosti vody.

Čistá voda obohatená horčíkom prináša zdravotné prínosy a pomáha pri každodennom kulinárskom úsilí. Obyčajná čistená voda chutí lepšie s horčíkom. Milovníci kávy ocenia správne množstvo horčíka a lepšiu chuť kávy.

Horčík pomáha aj s telesnou energiou.

 

Úspora miesta

Vďaka konceptu bez nádrže čistič Aquaphor DWM-31 je najmenší plne funkčný RO na trhu, ktorý zaberá veľmi málo miesta pod drezom a poskytuje chutnú, bezpečnú a mäkkú vodu bez zápachu. Bez ohľadu na to, aká je kvalita vstupnej vody.

 

Všestranná ochrana pred vodnými hrozbami

Znižuje množstvo bežných nečistôt v kohútikovej vode vrátane chlóru, organických zlúčenín, ťažkých kovov, dusičnanov a nitrínov, baktérií, minerálov, teda znižuje tvrdosť vody.

 • Tvrdosť vody
 • Chlór
 • Baktérie
 • Dusičnany a dusitany
 • Organické zlúčeniny

Vlastnosti

 • Ochrana pred baktériami 99,99 %
 • Zdravé minerály Mg2+, Ca2+
 • Zásobník na vodu 2,3 l

Parametre

Objem nádržky (l)
2,3
Rýchlosť filtrácie (l/24 h)
380
Výška (cm)
26,5
Šírka (cm)
10
Hĺbka (cm)
26,5

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.09.2021
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.