Radiátor Thermowell IQ-S15
Radiátor Thermowell IQ-S15
259 €
Skladom externý sklad

Radiátor Thermowell IQ-S15

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Radiátor Thermowell IQ-S15

  • 259 €
  • Bez DPH: 216 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 5-7 pracovných dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Radiátor Thermowell IQ-S15

Hľadáte moderný a úsporný elektrický vykurovací systém za dostupnú cenu? Predstavujeme vám nové elektrické termoradiátory IQ-S s karbónovým termočlánkom, antikoróznym hliníkovým plášťom v moderne ladenom dizajne a programovateľným digitálnym termostatom, ktoré tieto požiadavky dokonale spĺňajú.

Základ radiátora tvorí vykurovací karbónový termočlánok, ktorý rýchlo a efektívne ohrieva hliníkové telo radiátora a šíri teplo do priestoru štandardným konvenčným spôsobom (prirodzený ohrev vzduchu). Ultratenké telo radiátora so štýlovým dizajnom zaisťuje rýchle a rovnomerné vyhriatie celého priestoru. Úplne tichá prevádzka.

O vašu tepelnú pohodu a úspornú prevádzku sa stará integrovaný programovateľný termostat s LCD displejom. Nastavenie a programovanie termostatu je jednoduché a intuitívne. Termostat je možné používať v manuálnom režime a teplotu upravovať pomocou tlačidiel +/-, prípadne môžete zvoliť automatický režim s individuálne nastaviteľným týždenným programom. Termostat má veľmi vysokú presnosť +/- 0,2 °C. Ak v miestnosti klesne teplota o 0,5 °C pod nastavenú hodnotu termostatu, radiátor sa automaticky zapne, nahreje teplotu v miestnosti na nastavenú hodnotu a potom sa opäť vypne.

Termostat je tiež vybavený funkciou detekcie otvoreného okna. Tá v prípade otvorenia okna radiátor automaticky prepne do úsporného režimu, aby nedochádzalo k zbytočným tepelným stratám. Túto funkciu môžete ľubovoľne zapnú alebo vypnúť. Termostat možno elektronicky uzamknúť proti nežiaducej manipulácii.

Na vzdialené bezdrôtové ovládanie pomocou mobilného telefónu odporúčame použiť zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp.

Vďaka hliníkovému telu majú radiátory veľmi nízku hmotnosť. Manipulácia s radiátormi je preto veľmi jednoduchá. Súčasťou balenia sú montážne konzoly na zavesenie na stenu. Za príplatok je možné objednať plastové nohy s kolieskami a radiátor môžete postaviť voľne v priestore. Radiátory IQ-S majú metrový pripojovací kábel vyvedený vzadu – v pravej spodnej časti radiátora a sa zásuvkovú vidlicou.

Termoradiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené žiadne ďalšie náklady, ako v prípade iných vykurovacích systémov (napr. pravidelné revízie, čistenie spalinových ciest a pod.).

Termoradiátory IQ-S možno použiť vo všetkých typoch stavebných konštrukcií. Od murovaných cez železobetónové konštrukcie, sendvičové drevostavby až po drevené drevenice. Možno ich použiť aj v starých kamenných stavbách a v budovách so sadrokartónovými priečkami. Sú vhodné nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj ako sekundárny zdroj vykurovania či na prikurovanie.

V prípade novostavieb a nízkoenergetických či pasívnych domov predstavujú v kombinácii s fotovoltaickými panelmi ide o ideálne riešenie moderného vykurovania s veľmi nízkymi prevádzkovými aj obstarávacími nákladmi a nulovými nákladmi na údržbu.

V prípade starších objektov oceníte jednoduchú a rýchlu montáž bez nutnosti zložitých stavebných zásahov. Stačí iba rozviesť káble (možno aj v lištách).

Termoradiátory IQ-S sú ideálnou náhradou za staré a neekonomické ohrievače. Existujúci ohrievač sa odpojí a na jeho miesto sa inštaluje nový termoradiátor IQ-S, ktorý sa pripojí na existujúcu elektroinštaláciu. Všetko je rýchle, bez búrania a bez zložitých stavebných zásahov a vy získate nový moderný a úsporný vykurovací systém.

Poznámka: Rozdiel medzi termoradiátormi IQ-S a duálnymi termoradiátormi IQ-K je predovšetkým v tom, že IQ-S nemajú predný sálavý infrapanel, inak sú funkcie oboch typov termoradiátorov takmer identické.

Parametre

Tepelný výkon (kW)
1,5
Krytie
IP24
Termostat
áno (digitálny)
Výška (cm)
42
Šírka (cm)
85
Hĺbka (cm)
10
Hmotnosť (kg)
7,1

Parametre

Tepelný výkon (kW)
1,5
Krytie
IP24
Termostat
áno (digitálny)
Výška (cm)
42
Šírka (cm)
85
Hĺbka (cm)
10
Hmotnosť (kg)
7,1

Napísať dotaz

Príslušenstvo

WIFI termostat Thermowell IQ-SmartTemp Detail

114 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.05.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.