Radiátor Thermowell IQ-S10
Radiátor Thermowell IQ-S10
230 €
Dlhodobo vypredané

Radiátor Thermowell IQ-S10

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Radiátor Thermowell IQ-S10

  • Záruka 2 roky
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Radiátor THERMOWELL IQ-S10

Hľadáte moderný a úsporný elektrický vykurovací systém za dostupnú cenu? Predstavujeme vám nové elektrické termoradiátory IQ-S s karbónovým termočlánkom, antikoróznym hliníkovým plášťom v moderne ladenom dizajne a programovateľným digitálnym termostatom, ktoré tieto požiadavky dokonale spĺňajú.

Základ radiátora tvorí vykurovací karbónový termočlánok, ktorý rýchlo a efektívne ohrieva hliníkové telo radiátora a šíri teplo do priestoru štandardným konvenčným spôsobom (prirodzený ohrev vzduchu). Ultratenké telo radiátora so štýlovým dizajnom zaisťuje rýchle a rovnomerné vyhriatie celého priestoru. Úplne tichá prevádzka.

O vašu tepelnú pohodu a úspornú prevádzku sa stará integrovaný programovateľný termostat s LCD displejom. Nastavenie a programovanie termostatu je jednoduché a intuitívne. Termostat je možné používať v manuálnom režime a teplotu upravovať pomocou tlačidiel +/-, prípadne môžete zvoliť automatický režim s individuálne nastaviteľným týždenným programom. Termostat má veľmi vysokú presnosť +/- 0,2 °C. Ak v miestnosti klesne teplota o 0,5 °C pod nastavenú hodnotu termostatu, radiátor sa automaticky zapne, nahreje teplotu v miestnosti na nastavenú hodnotu a potom sa opäť vypne.

Termostat je tiež vybavený funkciou detekcie otvoreného okna. Tá v prípade otvorenia okna radiátor automaticky prepne do úsporného režimu, aby nedochádzalo k zbytočným tepelným stratám. Túto funkciu môžete ľubovoľne zapnú alebo vypnúť. Termostat možno elektronicky uzamknúť proti nežiaducej manipulácii.

Na vzdialené bezdrôtové ovládanie pomocou mobilného telefónu odporúčame použiť zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp.

Vďaka hliníkovému telu majú radiátory veľmi nízku hmotnosť. Manipulácia s radiátormi je preto veľmi jednoduchá. Súčasťou balenia sú montážne konzoly na zavesenie na stenu. Za príplatok je možné objednať plastové nohy s kolieskami a radiátor môžete postaviť voľne v priestore. Radiátory IQ-S majú metrový pripojovací kábel vyvedený vzadu – v pravej spodnej časti radiátora a sa zásuvkovú vidlicou.

Termoradiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené žiadne ďalšie náklady, ako v prípade iných vykurovacích systémov (napr. pravidelné revízie, čistenie spalinových ciest a pod.).

Termoradiátory IQ-S možno použiť vo všetkých typoch stavebných konštrukcií. Od murovaných cez železobetónové konštrukcie, sendvičové drevostavby až po drevené drevenice. Možno ich použiť aj v starých kamenných stavbách a v budovách so sadrokartónovými priečkami. Sú vhodné nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj ako sekundárny zdroj vykurovania či na prikurovanie.

V prípade novostavieb a nízkoenergetických či pasívnych domov predstavujú v kombinácii s fotovoltaickými panelmi ide o ideálne riešenie moderného vykurovania s veľmi nízkymi prevádzkovými aj obstarávacími nákladmi a nulovými nákladmi na údržbu.

V prípade starších objektov oceníte jednoduchú a rýchlu montáž bez nutnosti zložitých stavebných zásahov. Stačí iba rozviesť káble (možno aj v lištách).

Termoradiátory IQ-S sú ideálnou náhradou za staré a neekonomické ohrievače. Existujúci ohrievač sa odpojí a na jeho miesto sa inštaluje nový termoradiátor IQ-S, ktorý sa pripojí na existujúcu elektroinštaláciu. Všetko je rýchle, bez búrania a bez zložitých stavebných zásahov a vy získate nový moderný a úsporný vykurovací systém.

Poznámka: Rozdiel medzi termoradiátormi IQ-S a duálnymi termoradiátormi IQ-K je predovšetkým v tom, že IQ-S nemajú predný sálavý infrapanel, inak sú funkcie oboch typov termoradiátorov takmer identické.

Parametre

Výrobca:
Tepelný výkon (kW)
1,0
Krytie
IP24
Termostat
áno (digitálny)
Šírka (cm)
65
Výška (cm)
42
Hĺbka (cm)
10
Hmotnosť (kg)
5,6

Parametre

Výrobca:
Tepelný výkon (kW)
1,0
Krytie
IP24
Termostat
áno (digitálny)
Šírka (cm)
65
Výška (cm)
42
Hĺbka (cm)
10
Hmotnosť (kg)
5,6
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.02.2022
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.