Podlahový ventilátor Rohnson R-857
Podlahový ventilátor Rohnson R-857
55 €
2 ks skladom

Podlahový ventilátor Rohnson R-857
vysoký vzduchový výkon, celokovová konštrukcia

30 dní na vrátenie

Podlahový ventilátor Rohnson R-857
vysoký vzduchový výkon, celokovová konštrukcia

  • 55 €
  • Bez DPH: 46 €
2 ks skladom
Už dnes k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Podlahový ventilátor Rohnson R-857

Podlahový ventilátor Rohnson R-857 je kvalitné zariadenie, ktoré vám pomôže prežiť horúce letné dni. Vďaka trom veľkým lopatkám a mimoriadne výkonnému motoru dokáže zabezpečiť optimálne prúdenie osviežujúceho vzduchu, ktoré vám spríjemní pobyt v miestnosti.

Ovládanie ventilátora je veľmi jednoduché vďaka mechanickému ovládaciemu panelu. Môžete si vybrať jednu z troch rýchlostí ventilátora, aby ste zabezpečili intenzívne prúdenie vzduchu podľa vašich predstáv. Intenzitu prúdenia si tak môžete ľahko nastaviť podľa toho, aké je práve teplo.

Bezpečnosť je samozrejme veľmi dôležitá. Preto je ventilátor Rohnson vybavený pevnou mriežkou, ktorá spoľahlivo skryje lopatky ventilátora. Môžete si tak byť istí, že ak sa k ventilátoru priblížite, nič nebezpečné sa nestane.

V čom je Rohnson R-857 výnimočný?

 

1. Výkonný motor

 

Podlahový ventilátor Rohnson R-857 je vybavený výkonným 100W motorom, ktorý dokáže vytvoriť silný prúd osviežujúceho vzduchu. Vďaka tomuto vysokému výkonu dokáže tento ventilátor zabezpečiť skvelý efekt v miestnosti, kde je umiestnený. Jeho tri veľké lopatky v kombinácii s výkonným motorom sa spoľahlivo postarajú o optimálne prúdenie vzduchu, ktoré dokáže znížiť teplotu a vytvoriť príjemné prostredie. S výkonným motorom Rohnson R-857 určite nebudete musieť premýšľať, ako si počas letných dní uľaviť.

 

2. Stabilný a bezpečný vďaka celokovovej konštrukcii

 

Podlahový ventilátor Rohnson R-857 sa môže pochváliť celokovovou stabilnou konštrukciou, ktorá je jednou z jeho najväčších výhod. Táto kvalitná konštrukcia zaručuje nielen pevnosť a stabilitu celého zariadenia, ale aj dlhú životnosť. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a precíznemu spracovaniu vydrží tento ventilátor náročné používanie dlhé roky. Celokovová konštrukcia mu navyše dodáva moderný a elegantný vzhľad, ktorý zapadne do každého interiéru.

 

 

3. Viacero rýchlostí ventilátora a nastaviteľný uhol

 

Podlahový ventilátor Rohnson R-857 ponúka používateľom maximálnu flexibilitu vďaka 3 rôznym nastaveniam rýchlosti prúdenia vzduchu. Toto jednoduché mechanické ovládanie umožňuje presne nastaviť intenzitu prúdenia podľa vašich potrieb a želaní. Okrem toho je tento podlahový ventilátor vybavenýnastaviteľným uhlom sklonu, čo znamená, že môžete nastaviť jeho smer tak, aby dokonale vyhovoval vašim potrebám. Vďaka tejto funkcii môžete ventilátor umiestniť kdekoľvek v miestnosti a stále si užívať čerstvý vzduch, ktorý prináša.

Parametre

EAN
5202561508536
Hlučnosť (dB)
64,7
Farba
biela
Výška (cm)
58
Šírka (cm)
53
Hĺbka (cm)
22
Hmotnosť (kg)
4,9

Parametre

EAN
5202561508536
Hlučnosť (dB)
64,7
Farba
biela
Výška (cm)
58
Šírka (cm)
53
Hĺbka (cm)
22
Hmotnosť (kg)
4,9

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.05.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.