Podlahový ventilátor Rohnson R-857
Podlahový ventilátor Rohnson R-857
55 €
Na dotaz

Podlahový ventilátor Rohnson R-857
veľký vzduchový výkon, celokovová konštrukcia

30 dní na vrátenie

Podlahový ventilátor Rohnson R-857
veľký vzduchový výkon, celokovová konštrukcia

  • Záruka 2 roky
  • 55 €
  • Bez DPH: 46 €
Na dotaz
Produkt nie je skladom
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2024.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Podlahový ventilátor Rohnson R-857

Podlahový ventilátor Rohnson R-857 je kvalitné zariadenie, ktoré vám pomôže prežiť horúce letné dni. Vďaka trom veľkým lopatkám a mimoriadne výkonnému motoru dokáže zabezpečiť optimálne prúdenie osviežujúceho vzduchu, ktoré vám spríjemní pobyt v miestnosti.

Ovládanie ventilátora je veľmi jednoduché vďaka mechanickému ovládaciemu panelu. Môžete si vybrať jednu z troch rýchlostí ventilátora, aby ste zabezpečili intenzívne prúdenie vzduchu podľa vašich predstáv. Intenzitu prúdenia si tak môžete ľahko nastaviť podľa toho, aké je práve teplo.

Bezpečnosť je samozrejme veľmi dôležitá. Preto je ventilátor Rohnson vybavený pevnou mriežkou, ktorá spoľahlivo skryje lopatky ventilátora. Môžete si tak byť istí, že ak sa k ventilátoru priblížite, nič nebezpečné sa nestane.

V čom Rohnson R-857 vyniká?

 

1. Výkonný motor

 

Podlahový ventilátor Rohnson R-857 je vybavený výkonným 100 W motorom, ktorý dokáže vytvoriť silný prúd osviežujúceho vzduchu. Vďaka tomuto vysokému výkonu dokáže tento ventilátor zabezpečiť skvelý efekt v miestnosti, kde je umiestnený. Jeho tri veľké lopatky v kombinácii s výkonným motorom sa spoľahlivo postarajú o optimálne prúdenie vzduchu, ktoré dokáže znížiť teplotu a vytvoriť príjemné prostredie. S výkonným motorom Rohnson R-857 určite nebudete musieť premýšľať, ako si spríjemniť letné dni.

 

2. Stabilný a bezpečný vďaka celokovovej konštrukcii

 

Podlahový ventilátor Rohnson R-857 sa môže pýšiť celokovovou stabilnou konštrukciou, ktorá je jednou z jeho najväčších predností. Táto kvalitná konštrukcia zaručuje nielen pevnosť a stabilitu celého zariadenia, ale aj dlhú životnosť. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a precíznemu spracovaniu vydrží tento ventilátor náročné používanie dlhé roky. Celokovová konštrukcia mu navyše dodáva moderný a elegantný vzhľad, ktorý zapadne do každého interiéru.

 

 

3. Viacero rýchlostí ventilátora a nastaviteľný uhol

 

Podlahový ventilátor Rohnson R-857 ponúka používateľom maximálnu flexibilitu vďaka 3 rôznym nastaveniam rýchlosti prúdenia vzduchu. Toto jednoduché mechanické ovládanie umožňuje presne nastaviť intenzitu prúdenia podľa vašich potrieb a želaní. Okrem toho je tento podlahový ventilátor vybavený nastaviteľným uhlom sklonu, čo znamená, že môžete nastaviť jeho smer tak, aby dokonale vyhovoval vašim potrebám. Vďaka tejto funkcii môžete ventilátor umiestniť kdekoľvek v miestnosti a stále si užívať čerstvý vzduch.

Parametre

Výrobca:
EAN
5202561508536
Hlučnosť (dB)
64,7
Farba
biela
Šírka (cm)
53
Výška (cm)
58
Hĺbka (cm)
22
Hmotnosť (kg)
4,9

Parametre

Výrobca:
EAN
5202561508536
Hlučnosť (dB)
64,7
Farba
biela
Šírka (cm)
53
Výška (cm)
58
Hĺbka (cm)
22
Hmotnosť (kg)
4,9

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.10.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)