Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch
Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch
197 €
Skladom externý sklad

Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

  • Záruka 2 roky
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Odvlhčovač vzduchu TrueLife AIR DH5 Touch

Zbavte sa raz a navždy vlhkých stien, plesní a vydýchaného vzduchu. Odvlhčovač vzduchu Truelife AIR DH5 Touch, ktorý slúži aj ako čistička, dokáže kondenzovať až 12 litrov vody za jeden deň. Varenie alebo sušenie bielizne už nebude starosťou. Odvlhčovač môžete ovládať pomocou dotykového displeja a vďaka kolieskam ho môžete ľahko premiestniť, kam potrebujete. V prípade plnej nádrže vás odvlhčovač upozorní signálom a sám sa vypne. Má hadicu na vypúšťanie vody a môže byť v prevádzke nepretržite. Poteší vás aj funkcia časovača a nočný režim.

TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

Nemusíte sa sťahovať kvôli nadmernej vlhkosti vzduchu v domácnosti a plesniam. Odvlhčovač vzduchu Truelife AIR DH5 Touch odstráni zo vzduchu vo vašej domácnosti až 12 litrov vody denne. Nádoba, do ktorej odteká skondenzovaná vlhkosť vo forme vody, má objem 2,5 l a odvlhčovač automaticky zistí, kedy je plná. Odvlhčovač môžete udržiavať v nepretržitej prevádzke pripojením dodanej hadice na vypúšťanie vody. Zariadenie funguje aj ako čistička vzduchu, ktorá odstraňuje vírusy a baktérie vo vzduchu a zlepšuje jeho celkovú kvalitu.

Čím vyniká odvlhčovač vzduchu TrueLife AIR DH5 Touch?

 

1. Inteligentné režimy

Odvlhčovač je vybavený časovačom, ktorý nastavíte na dotykovom displeji. Určite oceníte aj nočný režim, v ktorom odvlhčovač pracuje automaticky a potichu, takže neruší váš spánok. Má tiež špeciálny režim sušenia bielizne, ktorý inak výrazne zvyšuje vlhkosť. V tomto režime vás nebude obťažovať prebytočná vlhkosť a vaša bielizeň bude schnúť rýchlejšie.

 

2. Jednoduché používanie a ovládanie

Ovládanie odvlhčovača vzduchu Truelife AIR DH5 Touch je intuitívne a zvládne ho každý. Odvlhčovač sa ovláda pomocou dotykového displeja s tlačidlami. Odvlhčovač monitoruje hodnoty vlhkosti v miestnosti a zobrazuje ich na displeji. Vďaka integrovaným kolieskam ho možno v prípade potreby ľahko premiestniť do inej miestnosti. Čerešničkou na torte je čistý a zaujímavý dizajn.

 

3. Vysoký výkon a kapacita nádrže

Odvlhčovač vzduchu Truelife AIR DH5 Touch odstráni zo vzduchu až 12 litrov vody za 24 hodín. Nádrž odvlhčovača, do ktorej odteká skondenzovaná vlhkosť vo forme vody, má dostatočnú kapacitu.

 

4. Automatický režim vlhkosti

Nastavte požadovanú vlhkosť a o nič iné sa nestarajte. Odvlhčovač monitoruje úroveň vlhkosti v miestnosti pomocou príslušného snímača a sám upravuje intenzitu odvlhčovania.

 

5. Funkcia AirFrost a režim sušenia bielizne

Počas prevádzky sa na odvlhčovači môže tvoriť námraza. Spotrebič je preto vybavený funkciou automatického odmrazovania. Ak sušíte bielizeň v miestnosti, kde používate odvlhčovač, vyberte špeciálny režim aPráčka sa postará o prebytočnú vlhkosť v špeciálnom turbo režime, ktorý je zároveň šetrný k bielizni.

 

6. Uhlíkový filter

Odvlhčovač slúži aj ako čistička vzduchu. Vďaka integrovanému systému čistenia vzduchu budete mať v miestnosti čistý vzduch bez zápachu, nečistôt a prachu.

 

7. Nastaviteľné režimy prúdenia vzduchu vrátane nočného režimu

Stlačením tlačidla môžete nastaviť, ako rýchlo má vzduch cez odvlhčovač prúdiť. Môžete si vybrať medzi pomalým alebo rýchlym prietokom. Vďaka nočnému režimu si môžete vychutnať nerušený spánok. V tomto režime odvlhčovač pracuje automaticky a ticho.

 

8. Časovač a režim NON STOP

Odvlhčovač je vybavený časovačom, ktorý ovládate pomocou príslušného tlačidla. Časovač je možné nastaviť od 1 do 24 hodín. Vďaka odtokovej hadici, ktorá je súčasťou balenia, môžete zabezpečiť nepretržitý odtok vody do vami pripravenej nádoby alebo priestoru.

Parametre

Výrobca:
Oblast tepl. nasadenia (°C)
5-35
uhlíkový filter
Odporúčaný priestor (m2)
22
Stupne ventilátora
3
Hlučnosť (dB)
37
Farba
biela
Objem nádržky (l)
2,5
Odvod kondenzátu
samospád / nádoba
Šírka (cm)
25
Výška (cm)
46
Hĺbka (cm)
25
Hmotnosť (kg)
12

Parametre

Výrobca:
Oblast tepl. nasadenia (°C)
5-35
uhlíkový filter
Odporúčaný priestor (m2)
22
Stupne ventilátora
3
Hlučnosť (dB)
37
Farba
biela
Objem nádržky (l)
2,5
Odvod kondenzátu
samospád / nádoba
Šírka (cm)
25
Výška (cm)
46
Hĺbka (cm)
25
Hmotnosť (kg)
12
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.05.2024

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.