Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch
Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch
199 €
2 ks skladom

Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

  • 199 €
  • Bez DPH: 166 €
2 ks skladom
Už dnes k odoslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Odvlhčovač vzduchu TrueLife AIR DH5 Touch

Zbavte sa raz a navždy vlhkých stien, plesní a vydýchaného vzduchu. Odvlhčovač vzduchu Truelife AIR DH5 Touch, ktorý slúži aj ako čistička, dokáže kondenzovať až 12 litrov vody za jeden deň. Varenie alebo sušenie bielizne už nebude starosťou. Odvlhčovač môžete ovládať pomocou dotykového displeja a vďaka kolieskam ho môžete ľahko premiestniť, kam potrebujete. V prípade plnej nádrže vás odvlhčovač upozorní signálom a sám sa vypne. Má hadicu na vypúšťanie vody a môže byť v prevádzke nepretržite. Poteší vás aj funkcia časovača a nočný režim.

TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

Nemusíte sa sťahovať kvôli nadmernej vlhkosti vzduchu v domácnosti a plesniam. Odvlhčovač vzduchu Truelife AIR DH5 Touch odstráni zo vzduchu vo vašej domácnosti až 12 litrov vody denne. Nádoba, do ktorej odteká skondenzovaná vlhkosť vo forme vody, má objem 2,5 l a odvlhčovač automaticky zistí, kedy je plná. Odvlhčovač môžete udržiavať v nepretržitej prevádzke pripojením dodanej hadice na vypúšťanie vody. Zariadenie funguje aj ako čistička vzduchu, ktorá odstraňuje vírusy a baktérie vo vzduchu a zlepšuje jeho celkovú kvalitu.

Čím vyniká odvlhčovač vzduchu TrueLife AIR DH5 Touch?

 

1. Inteligentné režimy

Odvlhčovač je vybavený časovačom, ktorý nastavíte na dotykovom displeji. Určite oceníte aj nočný režim, v ktorom odvlhčovač pracuje automaticky a potichu, takže neruší váš spánok. Má tiež špeciálny režim sušenia bielizne, ktorý inak výrazne zvyšuje vlhkosť. V tomto režime vás nebude obťažovať prebytočná vlhkosť a vaša bielizeň bude schnúť rýchlejšie.

 

2. Jednoduché používanie a ovládanie

Ovládanie odvlhčovača vzduchu Truelife AIR DH5 Touch je intuitívne a zvládne ho každý. Odvlhčovač sa ovláda pomocou dotykového displeja s tlačidlami. Odvlhčovač monitoruje hodnoty vlhkosti v miestnosti a zobrazuje ich na displeji. Vďaka integrovaným kolieskam ho možno v prípade potreby ľahko premiestniť do inej miestnosti. Čerešničkou na torte je čistý a zaujímavý dizajn.

 

3. Vysoký výkon a kapacita nádrže

Odvlhčovač vzduchu Truelife AIR DH5 Touch odstráni zo vzduchu až 12 litrov vody za 24 hodín. Nádrž odvlhčovača, do ktorej odteká skondenzovaná vlhkosť vo forme vody, má dostatočnú kapacitu.

 

4. Automatický režim vlhkosti

Nastavte požadovanú vlhkosť a o nič iné sa nestarajte. Odvlhčovač monitoruje úroveň vlhkosti v miestnosti pomocou príslušného snímača a sám upravuje intenzitu odvlhčovania.

 

5. Funkcia AirFrost a režim sušenia bielizne

Počas prevádzky sa na odvlhčovači môže tvoriť námraza. Spotrebič je preto vybavený funkciou automatického odmrazovania. Ak sušíte bielizeň v miestnosti, kde používate odvlhčovač, vyberte špeciálny režim aPráčka sa postará o prebytočnú vlhkosť v špeciálnom turbo režime, ktorý je zároveň šetrný k bielizni.

 

6. Uhlíkový filter

Odvlhčovač slúži aj ako čistička vzduchu. Vďaka integrovanému systému čistenia vzduchu budete mať v miestnosti čistý vzduch bez zápachu, nečistôt a prachu.

 

7. Nastaviteľné režimy prúdenia vzduchu vrátane nočného režimu

Stlačením tlačidla môžete nastaviť, ako rýchlo má vzduch cez odvlhčovač prúdiť. Môžete si vybrať medzi pomalým alebo rýchlym prietokom. Vďaka nočnému režimu si môžete vychutnať nerušený spánok. V tomto režime odvlhčovač pracuje automaticky a ticho.

 

8. Časovač a režim NON STOP

Odvlhčovač je vybavený časovačom, ktorý ovládate pomocou príslušného tlačidla. Časovač je možné nastaviť od 1 do 24 hodín. Vďaka odtokovej hadici, ktorá je súčasťou balenia, môžete zabezpečiť nepretržitý odtok vody do vami pripravenej nádoby alebo priestoru.

Parametre

EAN
8594175356014
Oblast tepl. nasadenia (°C)
5-35
uhlíkový filter
Stupne ventilátora
3
Určené do (m2)
22
Hlučnosť (dB)
37
Farba
biela
Objem nádržky (l)
2,5
Odvod kondenzátu
nádoba / samospád
Výška (cm)
46
Šírka (cm)
25
Hĺbka (cm)
25
Hmotnosť (kg)
12

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.07.2021
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.