Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny
Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny
125 €
Na dotaz

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny

30 dní na vrátenie

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny

  • Výrobca: Concept
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 40 m3
  • 125 €
  • Bez DPH: 104 €
Na dotaz
Produkt nie je skladom
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sme autorizovaným predajcom a pre produktov značky Concept ponúkame bezplatnú prepravu produktu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu krabicu na výrobok kvôli bezpečnému zabaleniu.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania počas záručnej doby. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 zo série Perfect Air je ideálne zariadenie na použitie v kúpeľni a v miestnostiach s rozlohou do 25 m². Skondenzuje až 750 ml vody za deň a vďaka trojnásobnej filtrácii pohltí až 99 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu.

V čom Concept OV1210 PERFECT vyniká?

 

1. Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? OV1210 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám dopomôže k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti. Vďaka efektívnemu filtračnému systému odstráni zo vzduchu až 99 % baktérií, vírusov a alergénov.

 

2. Stop vlhkosti

Nadmerná vlhkosť v domácnostiach znižuje nielen kvalitu bývania, ale má neblahý vplyv aj na zdravie. Vyššia vlhkosť je ideálnym prostredím na množenie plesní, ktoré môžu spôsobiť zdravotné komplikácie. Model OV1210 je ideálny na použitie v kúpeľni a v miestnostiach do veľkosti 25 m². Ponúka 3 stupne rýchlosti výkonu a počas jedného dňa dokáže skondenzovať až 750 ml vody. Je vybavený zásobníkom na vodu s objemom 1000 ml. Po naplnení zásobníka sa prístroj automaticky vypne a rozbliká sa indikátor plnej nádoby. Odvlhčovač OV1210 môžete využiť aj ako pomocníka pri sušení čistej bielizne.

 

3. Trojnásobná filtrácia

Súčasťou modelu OV1210 je aj čistička vzduchu vybavená trojnásobným filtračným systémom, ktorý zachytí škodlivé látky obsiahnuté vo vzduchu a zamedzí ich ďalšiemu šíreniu. Každá jednotlivá filtračná vrstva zachytí špecifické druhy nečistôt a interoperability pohltia až 99 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu a prispejú k čistejšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti.

 

4. Charakteristika filtrov

  • Prachový filter – zachytí hrubé nečistoty z ovzdušia (prachové častice, vlasy, srsť, peľ a ďalšie nečistoty).
  • HEPA filter 13 – zachytí častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní a pod.).
  • Uhlíkový filter – pohlcuje jedovaté, dusivé a ďalšie zapáchajúce plyny a výpary, ako napr. formaldehyd, benzén alebo cigaretový dym.

 

5. Intuitívne ovládanie

Model OV1210 je vybavený dotykovým panelom, pomocou ktorého veľmi jednoducho nastavíte požadovaný režim. Počas prevádzky je prístroj osvetlený jemným zeleným podsvietením, vďaka ktorému pôsobí atraktívnym dizajnom.

 

6. Moderný dizajn a tichá prevádzka

Odvlhčovač a čistička vzduchu OV1210 je zariadenie, ktoré vyniká atraktívnym dizajnom, takže perfektne zapadne do každej modernej domácnosti. Nenaruší vzhľad miestnosti a dokonale splynie s prostredím. Veľkou prednosťou tohto modelu je veľmi tichá prevádzka. S príkonom iba 45 W je model OV210 tiež veľmi úsporný na spotrebu energie.

 

7. Čo je to PM2,5?

Sú to častice poletujúce v ovzduší, ktorých maximálny priemer je 2,5 mikrometra. Na reálnu predstavu ide o častice, ktoré sú v priemere až 28x menšie ako priemer ľudského vlasu a 36x menšie ako zrnko piesku. Vdýchnutím môžu mať tieto nečistoty neblahý vplyv na zdravie človeka.

 

8. Rodina Perfect Air

Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky a pod. Čistý a svieži vzduch pre váš domov aj vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú sérii Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

Concept OV1210 Perfect Air

Parametre

EAN
8595631007808
predfilter, uhlíkový filter, HEPA filter
Určené do (m2)
8
Hlučnosť (dB)
30
Hlučnosť max. (dB)
50
Farba
čierna
Výška (cm)
31,5
Šírka (cm)
19,5
Hĺbka (cm)
21,5

Parametre

EAN
8595631007808
predfilter, uhlíkový filter, HEPA filter
Určené do (m2)
8
Hlučnosť (dB)
30
Hlučnosť max. (dB)
50
Farba
čierna
Výška (cm)
31,5
Šírka (cm)
19,5
Hĺbka (cm)
21,5

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

09.05.2022
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.