Vážení zákazníci.

Z dôvodu zvýšeného dopytu môže dôjsť k menším zdržaniam pri expedícii objednávok. Robíme maximum, aby tieto zdržania boli čo najkratšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny
Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny
125 €
Na dotaz

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny

30 dní na vrátenie

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny

  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 40 m3
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 PERFECT – čierny

Odvlhčovač a čistička vzduchu Concept OV1210 zo série Perfect Air je ideálne zariadenie na použitie v kúpeľni a v miestnostiach s rozlohou do 25 m². Skondenzuje až 750 ml vody za deň a vďaka trojnásobnej filtrácii pohltí až 99 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu.

V čom Concept OV1210 PERFECT vyniká?

 

1. Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? OV1210 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám dopomôže k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti. Vďaka efektívnemu filtračnému systému odstráni zo vzduchu až 99 % baktérií, vírusov a alergénov.

 

2. Stop vlhkosti

Nadmerná vlhkosť v domácnostiach znižuje nielen kvalitu bývania, ale má neblahý vplyv aj na zdravie. Vyššia vlhkosť je ideálnym prostredím na množenie plesní, ktoré môžu spôsobiť zdravotné komplikácie. Model OV1210 je ideálny na použitie v kúpeľni a v miestnostiach do veľkosti 25 m². Ponúka 3 stupne rýchlosti výkonu a počas jedného dňa dokáže skondenzovať až 750 ml vody. Je vybavený zásobníkom na vodu s objemom 1000 ml. Po naplnení zásobníka sa prístroj automaticky vypne a rozbliká sa indikátor plnej nádoby. Odvlhčovač OV1210 môžete využiť aj ako pomocníka pri sušení čistej bielizne.

 

3. Trojnásobná filtrácia

Súčasťou modelu OV1210 je aj čistička vzduchu vybavená trojnásobným filtračným systémom, ktorý zachytí škodlivé látky obsiahnuté vo vzduchu a zamedzí ich ďalšiemu šíreniu. Každá jednotlivá filtračná vrstva zachytí špecifické druhy nečistôt a interoperability pohltia až 99 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu a prispejú k čistejšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti.

 

4. Charakteristika filtrov

  • Prachový filter – zachytí hrubé nečistoty z ovzdušia (prachové častice, vlasy, srsť, peľ a ďalšie nečistoty).
  • HEPA filter 13 – zachytí častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní a pod.).
  • Uhlíkový filter – pohlcuje jedovaté, dusivé a ďalšie zapáchajúce plyny a výpary, ako napr. formaldehyd, benzén alebo cigaretový dym.

 

5. Intuitívne ovládanie

Model OV1210 je vybavený dotykovým panelom, pomocou ktorého veľmi jednoducho nastavíte požadovaný režim. Počas prevádzky je prístroj osvetlený jemným zeleným podsvietením, vďaka ktorému pôsobí atraktívnym dizajnom.

 

6. Moderný dizajn a tichá prevádzka

Odvlhčovač a čistička vzduchu OV1210 je zariadenie, ktoré vyniká atraktívnym dizajnom, takže perfektne zapadne do každej modernej domácnosti. Nenaruší vzhľad miestnosti a dokonale splynie s prostredím. Veľkou prednosťou tohto modelu je veľmi tichá prevádzka. S príkonom iba 45 W je model OV210 tiež veľmi úsporný na spotrebu energie.

 

7. Čo je to PM2,5?

Sú to častice poletujúce v ovzduší, ktorých maximálny priemer je 2,5 mikrometra. Na reálnu predstavu ide o častice, ktoré sú v priemere až 28x menšie ako priemer ľudského vlasu a 36x menšie ako zrnko piesku. Vdýchnutím môžu mať tieto nečistoty neblahý vplyv na zdravie človeka.

 

8. Rodina Perfect Air

Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky a pod. Čistý a svieži vzduch pre váš domov aj vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú sérii Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

Concept OV1210 Perfect Air

Parametre

Výrobca:
predfilter, uhlíkový filter, HEPA filter
Odporúčaný priestor (m2)
8
Hlučnosť (dB)
30
Hlučnosť max. (dB)
50
Farba
čierna
Šírka (cm)
19,5
Výška (cm)
31,5
Hĺbka (cm)
21,5

Parametre

Výrobca:
predfilter, uhlíkový filter, HEPA filter
Odporúčaný priestor (m2)
8
Hlučnosť (dB)
30
Hlučnosť max. (dB)
50
Farba
čierna
Šírka (cm)
19,5
Výška (cm)
31,5
Hĺbka (cm)
21,5
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.06.2024

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.