Na zaistenie bezpečného, zdravého a príjemného prostredia pre klientov sa neustále sústreďujeme. Dezinfekcia miestností, ich vybavenia a odstraňovanie nepríjemných pachov chemickými prostriedkami je však náročná, zdĺhavá a tiež ťažko realizovateľná úloha. Využitie však nemusí byť len v komerčnej sfére, ale aj v domácnosti. Zariadenia sú už k dispozícii v mnohých variantoch na použitie v tých najmenších miestnostiach.

ImagemJedinečnou pomôckou v tomto smere je zariadenie LifeOX® od českého výrobcu, ktoré na tento účel aktivuje kyslík prítomný v miestnosti. To potom ničí mikroorganizmy a odstraňuje zápach s vysokou účinnosťou nielen vo vzduchu, ale aj na stenách, závesoch, kobercoch a iných predmetoch. Keďže je to plyn, pôsobí aj na neprístupných miestach a v póroch materiálov.

 

Imagem

 

ÚČINNOSŤ A NEZÁVADNOSŤ

Aktívny kyslík je najsilnejší a zároveň ekologicky najčistejší dezinfekčný prostriedok. V porovnaní s chlórom je jeho účinnosť tritisíc-krát vyššia! Nezanecháva však žiadne škodlivé zvyšky - vyrába sa z kyslíka prítomného vo vzduchu a po krátkom čase sa opäť rozkladá na kyslík. Významnou nevýhodou chemických dezinfekčných prostriedkov je, že mikroorganizmy si postupne vytvárajú odolnosť voči ich účinku. Pri aktívnom kyslíku to však nie je možné. Aktívny kyslík spoľahlivo odstraňuje všetky baktérie, vírusy a plesne. Látky, ktoré vnímame ako nepríjemné pachy, sa aktívnym kyslíkom rozkladajú, nie maskujú. Na rozdiel od výrobkov, ktoré zápach prekrývajú chemickou vôňou, sa tak odstráni príčina problému. Po ošetrení systémom LifeOX® je prostredie v miestnosti svieže, príjemne voňavé a predovšetkým bez zdravotných rizík.

 

Imagem

AKO ZARIADENIE FUNGUJE

LifeOX® pracuje s kyslíkom prítomným vo vzduchu. Toto malé zariadenie stačí zapojiť do zásuvky, zapnúť a opustiť miestnosť. Ošetrenie, ktoré využíva optimálne koncentrácie aktívneho kyslíka, prebieha úplne automaticky. V poslednej fáze zariadenie urýchľuje spontánny rozklad zvyšného aktívneho kyslíka na obyčajný kyslík. Ošetrenie miestnosti je preto nielen vysoko účinné, ale prebieha aj v čo najkratšom čase.

 

Imagem

NIŽŠIE NÁKLADY VO WELLNESS

Unikátna bazénová technológia vám tiež pomôže znížiť prevádzkové náklady v hotelierstve, wellness a fitness. Zároveň dosiahnete vynikajúcu kvalitu vody v bazéne a udržíte obsah chlóru trvalo pod limitom stanoveným legislatívou platnou od začiatku roka 2012. Vaši klienti ocenia kúpanie v bazéne bez negatívnych účinkov, ako je zápach z bazéna, podráždenie dýchacích ciest alebo pálenie očí.

 

Imagem

 

AKÝ PRÍSTROJ ZVOLIŤ

LifeOX AIR OZZY

Najmenší výkonný ozónový generátor na českom trhu slúži k dezinfekcii menších priestorov, ideálne do 30 m3.

LifeOX AIR ULTRA 5

Kompaktný a výkonný generátor ozónu pre domáce prostredie a menšie kancelárie. Bezpečne odstraňuje vírusy (aj koronavírusy), baktérie, rôzne alergény a iné nežiaduce mikroorganizmy v miestnostiach s objemom do 150 m3.

LifeOX ULTRA digital

Profesionálny generátor ozónu LifeOX ULTRA digital dokáže dôkladne odstrániť nepríjemné pachy, baktérie, plesne, baktérie, huby a vírusy v miestnostiach s objemom až 340 m3.

 


Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.08.2022
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín