Kamera do auta TrueCam M11 GPS 4K
Kamera do auta TrueCam M11 GPS 4K
162 €
Na dotaz

Kamera do auta TrueCam M11 GPS 4K

30 dní na vrátenie

Kamera do auta TrueCam M11 GPS 4K

  • Záruka 2 roky
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Kamera do auta TrueCam M11 GPS 4K

TrueCam M11 - tromf 4K pre bezpečnú jazdu

Vždy ostré dôkazy v 4K
Kamera TrueCam M11 vás zbaví strachu z nepredvídateľných situácií. Bez ohľadu na to, čo sa na ceste pokazí, budete mať jasné dôkazy vďaka špičkovému záznamu v rozlíšení 4K. Vysoké rozlíšenie je skvelé, pretože aj malé a vzdialené objekty možno zväčšiť bez straty kvality, takže všetky poznávacie značky a dopravné značky zostanú čitateľné.

Nesponzorujte políciu pokutami
Neplaťte za zbytočné pokuty - kamera vás včas upozorní, aby ste stiahli nohu z plynu. TrueCam M11 vie o viac ako 40 000 kamerách na červenú a križovatkách v 36 krajinách. Databázu neustále rozširujeme a aktualizácie sú doživotne bezplatné. Okrem varovania pred radarmi je systém GPS užitočný aj na zobrazenie rýchlosti priamo vo videu alebo na zmenu trasy.

Nenápadný vzhľad a bleskurýchla inštalácia
Magnetický držiak pevne upevní fotoaparát a v priebehu niekoľkých sekúnd ho zasunie a vysunie. Ani nerovnosti na rozbitej ceste ho nezaskočia. Vďaka malým rozmerom môžete kameru ukryť za stredové zrkadlo, kde vám nebude prekážať vo výhľade a môžete ju tam nechať, keď parkujete.

Maximálne detaily aj v noci
Kamery TrueCam dlho porážali konkurenciu v tme. S fotoaparátom M11 sme priniesli skvelé nočné video v rozlíšení 4K. Pomocou špičkovej optiky sa nám podarilo dostať viac svetla ku každému pixelu, takže aj na tmavej ceste mimo mesta budete dokonale vidieť okolie svojho vozidla. Snímač si poradí aj s oslnením od protiidúcich vozidiel.

Pohodlné ovládanie z telefónu
Po spárovaní ju zacvaknete do auta a už sa jej nemusíte dotýkať - vďaka zabudovanej Wi-Fi a praktickej mobilnej aplikácii môžete kameru ovládať z telefónu. Užívajte si minimum káblov a rýchly bezdrôtový prenos videa. Nastavenia sa dajú ľahko upraviť aj na diaľku.

Bezpečnosť a odolnosť vďaka superkondenzátoru
Namiesto bežnej batérie používa kamera TrueCam M11 superkondenzátor, ktorému nevadia extrémne výkyvy teploty ani nárazy. V aute je úplne bezpečná a jej životnosť je niekoľkokrát dlhšia ako životnosť batérie, pretože jej vlastnosti sa časom nemenia. Kamera s kondenzátorom potrebuje stály zdroj energie, čo v aute nie je problém.

Oči v zadnej časti a ďalšie príslušenstvo
V balení nájdete všetko, čo potrebujete na bezpečnú jazdu s kamerou TrueCam M11. Svoje možnosti ochrany však môžete ľahko rozšíriť o zadnú kameru s rozlíšením Full HD, ktorá dokáže sledovať váš kufor a nárazník. Na odstránenie nežiaducich odleskov z videa sa môže hodiť aj polarizačný filter CPL.

Mimoriadne plynulé rozlíšenie FullHD/60 snímok za sekundu
Niekedy je namiesto maximálneho množstva detailov užitočných viac snímok za sekundu - napríklad na plynulé zábery rýchlo sa pohybujúcej situácie na ceste. M11 zvládne FullHD aj pri 60 fps.

Kodek H.265 na úsporu miesta
Kamera podporuje pokročilý a priestorovo úsporný kodek H.265, ktorý lepšie komprimuje video bez straty kvality, takže sa vám na pamäťovú kartu zmestí viac záznamu.

Šetrič displeja s tachometrom
Vždy, keď nechcete byť vyrušovaní zábermi, môžete zapnúť šetrič obrazovky. Vďaka zabudovanému systému GPS môže šetrič obrazovky fungovať ako tachometer a zobrazovať vašu aktuálnu rýchlosť.

Podporuje až 128 GB Micro SD
Aj keď fotoaparát automaticky vymaže staré zábery, je dobré, aby ste si ich na karte ponechali čo najviac. Nikdy neviete, na čo sa budete musieť pozrieť znova. Kamera TrueCam M9 je kompatibilná s kartami s kapacitou až 128 GB.

WDR
Funkcia širokého dynamického rozsahu umožňuje fotoaparátu nahrávať vysokokvalitné videá aj pri prudkých zmenách svetla a tieňa. Široký rozsah vyhladzuje kontrast, takže fotoaparát pri jazde v noci neoslňuje protiidúce vozidlá.

Režim parkovania
Kamera dokáže sledovať aj zaparkované auto. Parkovací režim začne nahrávať hneď, ako G-senzor zaznamená kolíziu - napríklad keď do vás niekto náhodne nacúva.

Polarizačné filtre pre čo najlepší záber (voliteľné)
Magnetické filtre CPL odstránia z videa nežiaduce odlesky, takže je ešte ostrejšie a detailnejšie. Zvyčajne zabraňujú odleskom na skle prístrojovej dosky.

Profesionálna inštalácia
Aby ste dosiahli maximálny komfort a bezpečnosť pri jazde, nechajte si kameru nainštalovať od profesionálov. Správne nastavenie palubnej kamery, skryté káble, nerušený výhľad a pohodlie pri jazde sú zaručené. Ďalšie informácie nájdete na adrese truecam.com/installation.

Technické parametre:

- Rozlíšenie videa: 3840x2160 / 30 fps 16:9, 2560x1440 / 30 fps 16:9, 1920x1080 / 60 fps, 16:9, 1920x1080 / 30 fps 16:9, 1920x1080 / 30 fps 16:9 (so zadnou kamerou)

- Uhol pohľadu: 150°/130° (zadná kamera)

- Formát videa: MP4

- Kompresia: H.264 / H.265

- Maximálne rozlíšenie fotografií: 8 Mpx

- Funkcie: nahrávanie v slučke, detekcia pohybu, parkovací režim, čas vo videu, GPS vo videu, rýchlosť vo videu, šetrič obrazovky, nastavenie km/h alebo MPH, automatický letný čas, ochrana súborov, automatické spustenie, nočný režim, PC aplikácia so zobrazením polohy, nahrávanie zvuku, nastavenie hlasitosti

- Jazyky ponuky: SK / EN / DE / PL / HU / SK

- Kapacita Micro SD: až 128 GB

- Držiak: magnetický

- Nálepka 3M

- Pripojenie: WiFi, adaptér Micro SD / USB

- Filter CPL: voliteľný

- Zadná kamera: voliteľná

- Dĺžka napájacieho kábla: 300 cm

- Batéria: superkondenzátor

- Displej: 2"

- Rozmery (Š x V x H): 69 x 45 x 34 mm

- Hmotnosť: 64 g

Vlastnosti a výhody:

-Krehký obrázok

-Detekcia radarom

-Nenápadný vzhľad

-Lesklá inštalácia

-Maximálne detaily aj v noci

-Ovládanie telefónu

-Bezpečnosť a odolnosť

-Oči a chrbát

-Displej s rýchlomerom

-Režim parkovania

-Polarizačný filter

-Detekcia pohybu

-G-senzor

-Nahrávanie slučky

-Ochrana pri nahrávaní

-Automatický štart

Parametre

Výrobca:
Maximálne rozlíšenie videa (px)
3840x2160 (4K UHD)
Pozorovací uhol (°)
150
Farba
Čierná
Napájanie (V)
USB
Formát ukladania videa
MP4
Veľkosť displeja
2 palce
Šírka (cm)
6,9
Výška (cm)
4,5
Hĺbka (cm)
3,4
Hmotnosť (kg)
0,064

Parametre

Výrobca:
Maximálne rozlíšenie videa (px)
3840x2160 (4K UHD)
Pozorovací uhol (°)
150
Farba
Čierná
Napájanie (V)
USB
Formát ukladania videa
MP4
Veľkosť displeja
2 palce
Šírka (cm)
6,9
Výška (cm)
4,5
Hĺbka (cm)
3,4
Hmotnosť (kg)
0,064
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
19.03.2024

Obchod som si vybrala kvôli dostupnosti tovaru, ktoré som chcela, cene a recenziám. Nebola som sklamaná. Naozaj je to obchod, kde čo ponúkajú, tiež majú a dodajú v čo najbližšom termíne. Komunikácia bola skvelá. Nemám pripomienky.