Kamera do auta TrueCam H7 GPS 2,5K
Kamera do auta TrueCam H7 GPS 2,5K
135 €
Skladom externý sklad

Kamera do auta TrueCam H7 GPS 2,5K

30 dní na vrátenie

Kamera do auta TrueCam H7 GPS 2,5K

  • Záruka 2 roky
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Kamera do auta TrueCam H7 GPS 2,5K

Tak nenápadný, že naň zabudnete Žiadny displej, maximálne utajenie, vynikajúci obraz a inteligentné funkcie. Všetko sme vtesnali do neuveriteľne malého tela. TrueCam H7 je skrytá kamera do auta, ktorú môžete vďaka jej malým rozmerom nechať v aute 24 hodín denne. Mobilná aplikácia sa postará o všetky ovládacie prvky a videá môžete sťahovať cez najrýchlejšiu 5 GHz Wi-Fi v priebehu niekoľkých sekúnd.

Umiestnite ho kamkoľvek
Keďže kamera TrueCam H7 nemá displej a ovláda sa výhradne prostredníctvom aplikácie, môžete ju umiestniť kdekoľvek v aute. Ľahko ho pripevníte za spätné zrkadlo a na hornú časť čelného skla, kde vás nebude rušiť. Vďaka malým rozmerom a nenápadnému dizajnu je kamera TrueCam H7 ideálnou skrytou kamerou do auta. Stačí ho raz nainštalovať a potom naň zabudnúť.

Umiestnite ho kamkoľvek
Keďže kamera TrueCam H7 nemá displej a ovláda sa výhradne pomocou aplikácie, môžete ju umiestniť kdekoľvek v aute. Môžete ho ľahko pripevniť za spätné zrkadlo a na hornú časť čelného skla, kde vás nebude rušiť. Vďaka malým rozmerom a nenápadnému dizajnu je kamera TrueCam H7 ideálnou skrytou kamerou do auta. Stačí ho raz nainštalovať a potom naň zabudnúť.

Informujte sa o radare vopred
Statické rýchlostné radary vás už na ceste neprekvapia. Autokamera vás na ne včas upozorní hlasom a v češtine. Okrem rýchlostných radarov poznáme aj miesta, kde sa rozhodne neoplatí jazdiť na červenú. Naša databáza obsahuje viac ako 40 000 miest z celej Európy. Vďaka zabudovanému systému GPS môžete priamo vo videu vidieť aj rýchlosť.

Ovládajte ho prostredníctvom aplikácie
Kamera TrueCam H7 nemá displej, takže sa primárne ovláda pomocou vyladenej mobilnej aplikácie. Je v angličtine a všetky nastavenia zvládnete za okamih. Rovnako ľahko môžete sťahovať videá - kamera má v sebe výkonnú 5 GHz WiFi, takže prenos dát je 5-krát rýchlejší ako pri bežnej 2,4 GHz WiFi.

Kondenzátor namiesto batérie
Fotoaparát má namiesto bežnej batérie superkondenzátor. To zaručuje niekoľkonásobne dlhšiu životnosť, maximálnu bezpečnosť a nevadia mu zmeny teploty. Fotoaparátu neublíži horúca palubná doska ani ranný mráz. Kamera TrueCam H7 musí byť pri nepretržitom natáčaní, ktoré je pre kamery do auta bežné, pripojená k napájaniu.

Všetko, čo by mala mať dobrá autokamera
Novú kameru TrueCam sme vybavili všetkými funkciami, ktoré vám zaistia bezpečnosť a uľahčia život. Napríklad vďaka automatickému štartu nemusíte na zapnutie ani myslieť. Pri nahrávaní v slučke si videokamera uvoľní miesto vymazaním najstarších nepotrebných záznamov. G-senzor sám uzamkne video, keď zistí pád, a české menu maximálne uľahčuje ovládanie.

Chráni vás vo dne v noci
Keď sa dni začnú skracovať a vy začnete častejšie jazdiť v tme a za šera, oceníte špičkový čip kamery TrueCam H7, ktorý zachytáva presvedčivé videá aj v náročných podmienkach. Pomáha mu podpora WDR, vďaka ktorej si fotoaparát oveľa lepšie poradí s rýchlymi zmenami svetla a tieňa - napríklad keď vás oslepí protiidúce auto.

Dávajte pozor aj na zadnú časť vozidla (voliteľné)
Nenechajte nič na náhodu a chráňte aj svoj zadný nárazník. Kamera TrueCam H7 sa dodáva s voliteľnou zadnou kamerou s rozlíšením Full HD, aby ste mali prehľad o dianí za vozidlom.

Profesionálna inštalácia
Aby ste dosiahli maximálny komfort a bezpečnosť pri jazde, nechajte si kameru nainštalovať od profesionálov. Správne nastavenie palubnej kamery, skryté káble, nerušený výhľad a pohodlie pri jazde sú zaručené. Ďalšie informácie nájdete na adrese truecam.com/installation.

Technické parametre:

- Rozlíšenie videa: 2,5K (2560x1440) - 30 snímok/s / Full HD (1920x1080) - 30 snímok/s

- Uhol pohľadu: 140°

- Formát videa: formát MP4, kompresia H.265

- Rozlíšenie fotografií: až 4 Mpx

- Formát fotografie: JPG

- Zvuk: Zabudovaný mikrofón s možnosťou vypnutia

- Pamäť: Micro SD, až 128 GB

- 5 GHz WiFi, 2,5 GHz Wifi, MicroUSB

- Ďalšie príslušenstvo: zadná kamera FULL HD, filter CPL

- Funkcie: GPS s detekciou radarov, WDR, Timelapse, G-senzor, nahrávanie v slučke, ochrana súborov, automatické spustenie, nastavenie kompresného formátu, zobrazenie údajov o videu (meno vodiča, súradnice GPS, rýchlosť, dátum a čas)

- Jazyky menu: čeština, angličtina, nemčina, slovenčina, poľština, maďarčina

- Napájanie: superkondenzátor

- Veľkosť: 98 x 30 x 45 mm

Vlastnosti a výhody:

-Obrázok s tipom

-Inteligentné funkcie

-Ovládanie aplikácie

-Ostré video

-Kondenzátor namiesto batérie

-Automatický štart

-Zadná kamera s plným rozlíšením HD

-Profesionálna inštalácia

Parametre

Výrobca:
Maximálne rozlíšenie videa (px)
2560x1440 (2.5K)
Pozorovací uhol (°)
140
Farba
Čierna
Formát ukladania fotografií
JPG
Formát ukladania videa
MP4
Šírka (cm)
9,8
Výška (cm)
4,5
Hĺbka (cm)
3

Parametre

Výrobca:
Maximálne rozlíšenie videa (px)
2560x1440 (2.5K)
Pozorovací uhol (°)
140
Farba
Čierna
Formát ukladania fotografií
JPG
Formát ukladania videa
MP4
Šírka (cm)
9,8
Výška (cm)
4,5
Hĺbka (cm)
3
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.01.2022
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.