Dron AERIUM KAI MAX GPS 8K - 3 batérie
Dron AERIUM KAI MAX GPS 8K - 3 batérie
399 €
Skladom externý sklad

Dron AERIUM KAI MAX GPS 8K - 3 batérie
kvadrokoptéra, kvalita videa 8K, doba letu až 25 minút, laserová detekcia prekážok, 3 osový náklon a stabilizácia kamery

Dron AERIUM KAI MAX GPS 8K - 3 batérie
kvadrokoptéra, kvalita videa 8K, doba letu až 25 minút, laserová detekcia prekážok, 3 osový náklon a stabilizácia kamery

  • Výrobca: AERIUM
  • Záruka 2 roky
  • 399 €
  • Bez DPH: 333 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 3-5 pracovných dní
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2022.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Dron AERIUM KAI MAX GPS 8K

Užite si množstvo zábavy pri fotografovaní a natáčaní videí svojich obľúbených miest alebo rodiny a priateľov. Zvečnite svoje spomienky navždy. 

Pri prezeraní fotografií a videí z dronu AERIUM KAI MAX sa budete cítiť ako v oblakoch. Vychutnajte si prírodu z vtáčej perspektívy s nohami na zemi. Je to jeden z najlepších lietajúcich RC modelov z hľadiska kvality kamery, rýchlosti a ponúkaných funkcií, ktoré uľahčujú ovládanie počas letu.

Dron sa ovláda pomocou ovládača s možnosťou pripojenia k mobilnému zariadeniu. Reaguje na senzory, ktoré laserom detekujú prekážky. Fotografie a videá ponúkajú detailnejší obraz v kvalite 4K a 8K HD, ktorý sa automaticky ukladá do pamäte mobilného zariadenia. Táto technológia ponúka aj funkciu mechanického stabilizovaného náklonu v troch osiach, ktorá dokáže neutralizovať pohyb dronu pri pohybe dopredu a dozadu, otáčaní zo strany na stranu a v poveternostných podmienkach aj otáčanie doľava alebo doprava

Navyše ho vďaka jeho veľkosti, hmotnosti a skladaciemu dizajnu môžete uložiť takmer kdekoľvek. Inovatívna technológia navrhnutá v tomto modeli ponúka širokouhlý duálny objektív, až 25 minút výdrže batérie počas jedného letu a sledovanie polohy pomocou GPS. Dron AERIUM KAI MAX GPS 8K je absolútne vhodný pre každého, kto oceňuje jednoduchosť a dobrú kvalitu. 

 

 

ĽAHKÁ MANIPULÁCIA

Žiadna záťaž na chrbte pri cestovaní! Skladacia konštrukcia, ktorá je veľkou výhodou pri skladovaní a manipulácii s dronom. Vďaka jeho veľkosti ani nebudete vedieť, že máte dron v batohu.

 

WIFI

Funkcia WIFI ponúka možnosť spárovania so systémom mobilného zariadenia a možnosť zhotovovania fotografií a videí, ktoré sa automaticky importujú do telefónu v reálnom čase. Už žiadna práca s manuálnymi nastaveniami importu.

 

VIACSMERNÝ LASER

Nebojte sa, že počas zábavy dron niekde stratíte. Pomocou funkcie laserovej detekcie prekážok dron ľahko a bezpečne nájde cestu domov.

 

FOTOGRAFIE V 8K KVALITE

Pre ešte väčší zážitok z prezerania obrázkov má tento dron schopnosť robiť fotografie a videá v kvalite 8K pomocou duálneho predného a dolného objektívu.

 

Aké primárne výhody má dron AERIUM KAI MAX GPS 8K?

 

1. Určovanie polohy pomocou GPS

 

Dron AERIUM KAI MAX je vybavený technológiou GPS na určovanie polohy satelitu, ktorý je zabudovaný v systéme dronu. Táto funkcia vám umožní lokalizovať dron kdekoľvek a kedykoľvek, vďaka automatickej inteligencii dosiahnete ľahký návrat domov. Pomocou lokalizácie dronu bude jeho návrat bezpečnejší. Navigačné moduly, ktoré sa automaticky zapnú, keď sa zistí, že dron je vybitý, poškodený alebo mimo dosahu ručného ovládača.  

 

2. Kreatívny priestor s kamerou 4K a 8K HD

 

Dron má zabudované dve kamery, prednú a dolnú HD kameru. Predná má dvojitý objektív, ktorý koriguje vertikálne chvenie fotoaparátu. Vďaka tomuto objektívu budú vaše zábery jasné a prirodzené. Vaše fotografie alebo videá tak budú mať detailnejšie zábery v kvalite HD (High Dynamic)

 

3. Technológia 50x ZOOM

 

Technológia spočíva v tom, že 5-násobný optický zoom je rozšíriteľný až na 50-násobný digitálny, čo umožňuje vytvárať snímky s maximálnym rozlíšením priblíženia a nemať tak fotografie rozmazané alebo nečitateľné.

 

4. Inteligentné nasledovanie

 

Nič nemôže byť jednoduchšie! Automatické inteligentné nasledovanie, ktoré si zvolíte v nastaveniach lietadla. Dron automaticky nasníma fotografiu, keď zaznamená pohyb. Dron tak možno ovládať nielen prostredníctvom ovládača, ale aj prostredníctvom nastavení, ktoré dajú dronu pokyn na vytváranie snímok.

 

5. Laserová technológia

 

Nič nemôže byť jednoduchšie! Dron AERIUM KAI MAX má ďalšiu funkciu, laserovú technológiu, ktorá mu umožňuje automatické vyhýbanie sa prekážkam, ktoré si počas letu nevšimnete. Prostredníctvom horného laserového senzora dron vypočíta a zhromaždí všetky informácie o priestore. Lietanie je úplne bez starostí!

Parametre

Doba nabíjania (h)
2
Kapacita batérie (Ah)
2,2
Typ
kvadrokoptéra
Detekcia prekážok
áno
Maximálne rozlíšenie videa (px)
7680x4320
Dosah ovládanie (km)
1,2
Pozorovací uhol (°)
220
Farba
čierna
GPS
áno
Maximálny čas letu (min)
25
Maximálny dolet (km)
12
Frekvencia (GHz)
5
Diaľkové ovládanie
diaľkové ovládanie, mobilný telefón
Výška (cm)
8,5
Šírka (cm)
30
Hĺbka (cm)
26
Hmotnosť (kg)
0,28
Wi-Fi ovládanie
áno

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.10.2021
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.