Detská pestúnka TrueLife NannyCam R360
Detská pestúnka TrueLife NannyCam R360
153 €
Na dotaz

Detská pestúnka TrueLife NannyCam R360

30 dní na vrátenie

Detská pestúnka TrueLife NannyCam R360

  • Záruka 2 roky
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Detská pestúnka TrueLife NannyCam R360

Truelife NannyCam R360 - Digitálna video pestúnka
TrueLife NannyCam R360 je digitálna video pestúnka, ktorá vidí naozaj do každého kúta. Vďaka horizontálnemu aj vertikálnemu otáčaniu kamery a 5-palcovému displeju máte úplný prehľad o celej detskej izbe vášho dieťaťa. S detskou pestúnkou možno spárovať až dve kamery súčasne a sledovať tak dianie vo viacerých miestnostiach naraz. Vďaka stabilnému signálu až do vzdialenosti 300 metrov a funkciám, ako je automatický nočný režim a izbový teplomer, vám neunikne ani jeden smiech alebo štikútanie vášho dieťatka. Určite si obľúbite aj možnosť obojsmernej komunikácie alebo výber uspávaniek, ktoré môžete na diaľku prehrávať z rodičovskej jednotky, keď vaše dieťa plače.

Prenos a otáčanie videa
S videomonitorom NannyCam R360 vám už nič neunikne. Umiestnite fotoaparát na vhodné miesto alebo ho zaveste na stenu. Spárované kamery z vedľajšej miestnosti potom môžete pomocou nadradenej jednotky otáčať v horizontálnom smere až o 270 stupňov a vo vertikálnom smere až o 90 stupňov. Vidíte do každého kúta a môžete sa bezpečne venovať iným činnostiam, kým vaše dieťa spí.

Spárovanie až dvoch kamier s kamerou NannyCam R360
Okrem stabilného signálu a nespočetných ďalších funkcií je veľkou výhodou kamery Truelife NannyCam R360 možnosť pripojiť až dve kamery. To vám umožní sledovať dianie vo viacerých miestnostiach súčasne. Túto možnosť oceníte aj vtedy, ak potrebujete mať pod dohľadom viacero detí.

Ideálne na doma aj na cesty
Detská pestúnka Truelife sa stane vaším každodenným domácim pomocníkom, ale môžete ju používať aj na cestách. Dostatočnú výdrž batérie zabezpečuje energeticky úsporný režim VOX, v ktorom vás detská pestúnka upozorní len vtedy, keď zaznamená zvuk. Takže môžete sedieť na terase s priateľmi a ak dieťa zaplače, hneď sa to dozviete. Na cestách oceníte možnosť napájania monitora z powerbanky vďaka slotu microUSB.

Spoľahlivý prenos a dosah až 300 metrov
Zapnite detskú pestúnku a umiestnite ju vedľa dieťaťa, pričom rodičovskú jednotku umiestnite v jej blízkosti. Prenos obrazu a zvuku funguje spoľahlivo až do vzdialenosti 300 metrov. Môžete tak zostať pokojní aj pri posedení s priateľmi na terase, keď dieťa spí, alebo sa sústrediť na iné činnosti, napríklad pri práci z domu.

Vertikálne a horizontálne otáčanie
Spárovanými kamerami možno na diaľku otáčať prostredníctvom nadradenej jednotky, a to až o 270 stupňov horizontálne a 90 stupňov vertikálne. Vďaka tomu máte úplný prehľad o tom, čo sa v miestnosti deje, a nemusíte sa obávať, že by vám niečo uniklo.

Možno spárovať až dve kamery
S kamerou NannyCam R360 môžete spárovať až 2 kamery, takže môžete sledovať dianie vo viacerých miestnostiach. Budete mať pokoj, aj keď potrebujete dohliadať na viac detí alebo máte zvedavé batoľa, ktoré rado skúma terén. Jedna kamera je už súčasťou balenia, druhú je možné pridať.

Monitorovanie teploty v miestnosti
Nemusíte sa obávať, že by vášmu dieťaťu bola zima alebo teplo. Aktuálnu teplotu v detskej izbe môžete kedykoľvek skontrolovať na rodičovskej jednotke.

Automatické nočné videnie
Vďaka automatickému prepnutiu detskej pestúnky na nočné videnie máte dokonalý prehľad o svojom dieťati vo dne aj v noci po zotmení.

Obojsmerný zvuk
Nielenže vám neunikne jediný zvuk z detskej izby, ale vďaka obojsmernému prenosu zvuku môžete plačúce dieťa upokojiť aj vlastným hlasom z vedľajšej miestnosti.

Dostatočná výdrž batérie
S kamerou NannyCam R360 budete mať pokoj po celý deň a vďaka režimu VOX vydrží batéria rodičovskej jednotky až 8 hodín, takže sa môžete venovať iným činnostiam aj bez napájania. V noci môžete monitor nabíjať na nočnom stolíku a na cestách môžete použiť microUSB na nabíjanie z powerbanky.

Uspávanky
Okrem obojsmerného zvuku, ktorý vám umožňuje upokojovať dieťa vlastným hlasom, si môžete vybrať aj z upokojujúcich melódií. Pomocou rodičovskej jednotky môžete dieťaťu prehrávať uspávanky aj z vedľajšej miestnosti.

Režim VOX
Aktiváciou režimu VOX na základni ušetríte spotrebu batérie. Ak je aktivovaný režim VOX, displej sa počas živého náhľadu po krátkej chvíli ticha vypne a prenos zvuku sa zníži, aby sa šetrila batéria. Toto prostredie je ideálne na nočné opatrovanie detí.

Čas kŕmenia
Pomocou funkcie budíka na kŕmenie môžete nastaviť upozornenia na to, kedy je potrebné dieťa nakŕmiť, zobudiť alebo mu podať potrebné lieky. Nadradená jednotka vás automaticky upozorní.

Univerzálna montáž
Vďaka špeciálnemu držiaku, ktorý je súčasťou balenia, môžete detskú jednotku (kameru) priskrutkovať na vhodné miesto a otáčať ju podľa potreby. Napríklad na strope.

Technické parametre:

- Dosah (za optimálnych podmienok): do 300 m

- LCD displej: 5" farebný

- Prevádzková teplota: -10 ~ 50 °C

- Prevádzková vlhkosť: < 80 %

- Rozlíšenie LCD: 480 x 272 / 15 FPS

- Základná batéria: Li-Polymer 1500 mAh

- Automatický nočný režim: Áno (dosah do 5 m)

- Obojsmerná komunikácia (spätný hovor): Áno

- Ovládanie hlasitosti: Áno

- Režim VOX: Áno

- Ovládanie citlivosti VOX: Áno

- Indikátor straty dosahu: Áno

- Indikátor batérie rodičovskej základne: Áno

- Indikátor izbovej teploty: Áno

- Budík: Áno

- Melódie (uspávanky): Áno

- Nabíjanie cez USB z externých zdrojov: Áno

- Áno Montáž na stenu: Áno

- Rozmery základne (š x v x h): 162 x 83 x 20 mm

- Rozmery detskej základne (š x v x h): 80 x 109 x 95 mm

- Frekvencia: 2,4 GHz

Vlastnosti a výhody:

-Otáčanie kamery

-Párovanie kamier

-Spoľahlivý prenos a dosah

-Vertikálne a horizontálne otáčanie

-Monitorovanie teploty

-Automatické nočné videnie

-Obojsmerný zvuk

-Dostatočná výdrž batérie

-Collators

-Režim VOX

-Čas kŕmenia

-Univerzálna montáž

Parametre

Výrobca:
Batéria (mAh)
1500
Farba
biela/zelená
Frekvencia (GHz)
2,4
Napájanie prístroja
USB
Dosah signálu čidla (m)
300
Šírka (cm)
8
Výška (cm)
10,9
Hĺbka (cm)
9,5

Parametre

Výrobca:
Batéria (mAh)
1500
Farba
biela/zelená
Frekvencia (GHz)
2,4
Napájanie prístroja
USB
Dosah signálu čidla (m)
300
Šírka (cm)
8
Výška (cm)
10,9
Hĺbka (cm)
9,5
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
19.03.2024

Obchod som si vybrala kvôli dostupnosti tovaru, ktoré som chcela, cene a recenziám. Nebola som sklamaná. Naozaj je to obchod, kde čo ponúkajú, tiež majú a dodajú v čo najbližšom termíne. Komunikácia bola skvelá. Nemám pripomienky.