Čistička vzduchu Woods TALL 155
Čistička vzduchu Woods TALL 155
598 €
Skladom externý sklad

Čistička vzduchu Woods TALL 155
nástenná čistička vzduchu, vzduchový výkon až 192 m3/h, aktívny ION HEPA filter, ionizátor

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Čistička vzduchu Woods TALL 155
nástenná čistička vzduchu, vzduchový výkon až 192 m3/h, aktívny ION HEPA filter, ionizátor

 • Výrobca: Woods
 • Záruka 2 roky
 • 598 €
 • Bez DPH: 498 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 1-3 pracovných dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Čistička vzduchu Woods TALL 155

Čistička vzduchu Woods TALL 155 je skvelým riešením pre tých, ktorí chcú zdravší a čistejší vzduch v miestnosti, kde trávia väčšinu času. Túto jednotku možno jednoducho namontovať na stenu alebo použiť ako samostatnú jednotku. Jej inštalácia je rýchla a jednoduchá, takže výhody čistého vzduchu môžete začať využívať okamžite.

Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom možno túto jednotku ľahko prenášať z miestnosti do miestnosti bez akýchkoľvek zásahov. Vďaka výnimočnej filtračnej technológii a nízkej hlučnosti je čistička vzduchu Woods TALL 155 skvelou voľbou pre každého, komu záleží na svojom zdraví a chce si užívať čistý vzduch bez starostí.

Čím čistička vzduchu Woods TALL 155 vyniká?

 

1. Účinné čistenie vzduchu

 

Jednou z hlavných výhod čističky vzduchu Woods TALL 155 je výnimočná filtrácia, ktorú ponúka. Vďaka patentovanej filtračnej technológii a ionizácii dokáže dosiahnuť úroveň filtrácie HEPA s minimálnou hlučnosťou a spotrebou energie. Táto inovatívna technológia dokáže zachytiť znečistenie s veľkosťou až 0,0003 mm, čo znamená, že väčšina škodlivých častíc vo vzduchu bude účinne odstránená.

Čistička vzduchu Woods TALL 155 je tiež veľmi úsporná. Je navrhnutá tak, aby spotrebovala menej energie ako bežné zariadenia, napríklad budík. Tým šetrí nielen peniaze, ale aj životné prostredie. Zníženie spotreby energie je v dnešnej dobe veľmi dôležité, a preto je toto zariadenie skvelou voľbou pre každého, kto chce mať nízku spotrebu energie a zároveň zdravší vzduch v domácnosti.

 

2. Princíp filtračného systému

 

Čistička vzduchu Woods TALL 155 funguje na princípe, že vzduch v miestnosti neustále cirkuluje pomocou tichého a energeticky úsporného ventilátora. Pri vstupe vzduchu do čističky vzduchu dochádza k ionizácii častíc vzduchu, čím sa zväčšuje ich veľkosť a priťahuje ich opačne nabitý povrch. V dôsledku toho sa dokážu účinnejšie zachytiť a odstrániť. Čistička vzduchu Woods TALL 155 využíva filtre Active ION HEPA, ktoré sú počas výroby ionizované, aby priťahovali a zachytávali už ionizované častice vzduchu. Tento proces je výnimočne účinný, vďaka čomu čistička dokáže ponúknuť vynikajúcu úroveň filtrácie pri minimálnej hlučnosti a spotrebe energie.

 

3. Aktívne ION HEPA filtre

 

Vďaka inovatívnej technológii filtrov Active ION HEPA môžu byť tieto filtre oveľa menej husté ako tradičné filtre HEPA, ale napriek tomu dosahujú alebo prekračujú rovnakú úroveň filtrácie. Jednotlivé vrstvy filtračného média sú zložené tak, aby poskytovali veľkú celkovú filtračnú plochu a výnimočnú filtračnú kapacitu. Úroveň filtrácie filtrov Active ION HEPA dosahuje 99,98 %, čo zabezpečuje účinné odstraňovanie škodlivých častíc zo vzduchu a zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéri.

 

4. Značka Woods je zárukou kvality

 

Značka WOODS je známa svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Vyrába výrobky, ktoré sú inovatívne, efektívne a šetrné k životnému prostrediu. Cieľom spoločnosti WOODS je neustále zlepšovať a inovovať svoje výrobky, aby spĺňali neustále sa zvyšujúce požiadavky zákazníkov na kvalitu a výkon. Preto neustále investuje do výskumu a vývoja a spolupracuje s poprednými odborníkmi v odbore, aby mohla ponúkať výrobky, ktoré nielenže plnia svoj účel, ale vynikajú aj dizajnom a jednoduchým používaním. Spoločnosť WOODS si získala vernosť zákazníkov na celom svete a je považovaná za jednu z popredných značiek v odvetví čističiek vzduchu.

 

5. Ďalšie funkcie

 

 • Nástenná čistička
 • Aktívny ION HEPA filter
 • Veľmi nízka spotreba energie
 • Odstraňuje prach, peľ a iné škodlivé častice
 • Veľmi tichý
 • Najlepšie testované vo viditeľnom inštitúte
 • Filter a čistička vzduchu vyrobené vo Švédsku

Parametre

EAN
7332857500253
Regulácia výkonu
automatické
predfilter, ION HEPA + ionizácia
Určené do (m2)
38
Farba
biela
Výška (cm)
55,2
Šírka (cm)
50
Hĺbka (cm)
10,5
Hmotnosť (kg)
6,8

Parametre

EAN
7332857500253
Regulácia výkonu
automatické
predfilter, ION HEPA + ionizácia
Určené do (m2)
38
Farba
biela
Výška (cm)
55,2
Šírka (cm)
50
Hĺbka (cm)
10,5
Hmotnosť (kg)
6,8

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Náhradný aktívny filter ION HEPA pre Woods TALL 155 Detail

39 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.05.2022
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín