Čistička vzduchu Woods AL310 FC
Čistička vzduchu Woods AL310 FC
698 €
Skladom externý sklad

Čistička vzduchu Woods AL310 FC
vzduchový výkon až 300 m3/h, aktívny ION HEPA a uhlíkový filter, ionizátor, indikátor výmeny filtra

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Čistička vzduchu Woods AL310 FC
vzduchový výkon až 300 m3/h, aktívny ION HEPA a uhlíkový filter, ionizátor, indikátor výmeny filtra

 • Výrobca: Woods
 • Záruka 2 roky
 • 698 €
 • Bez DPH: 582 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 1-3 pracovných dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Čistička vzduchu Woods AL310 FC FC

Čistička vzduchu Woods AL310 FC je moderné zariadenie, ktoré umožňuje účinné a efektívne čistenie vzduchu v interiéri. Je to zariadenie s patentovanou technológiou filtrácie, ktorá využíva ionizáciu v čističke vzduchu aj vo filtroch na dosiahnutie úrovne filtrácie porovnateľnej s filtrami HEPA. Čistička vzduchu Woods AL310 FC je vybavená aj indikátorom výmeny filtra.

Vďaka tejto inovatívnej technológii sú čističky vzduchu Woods schopné dosiahnuť vysokú úroveň filtrácie pri zlomku spotreby energie a hlučnosti, ktoré sa bežne vyžadujú pri použití takéhoto hustého filtra. To znamená, že čistička vzduchu Woods AL310 FC je nielen účinným riešením na čistenie vzduchu, ale aj ekonomickým a ekologickým riešením.

Zariadenie je vhodné na použitie v domácnostiach, kanceláriách a iných vnútorných priestoroch. Má kompaktný a moderný dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru. Vďaka výkonnej čističke vzduchu Woods AL310 FC ľahko odstráni z priestoru nečistoty, ako sú prach, peľ, mikroorganizmy a iné znečisťujúce látky.

Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom možno tento prístroj ľahko prenášať z miestnosti do miestnosti bez toho, aby vám prekážal. Vďaka výnimočnej filtračnej technológii a nízkej hlučnosti je čistička vzduchu Woods AL310 FC skvelou voľbou pre každého, komu záleží na svojom zdraví a chce si užívať čistý vzduch bez starostí.

Čím čistička vzduchu Woods AL310 FC vyniká?

 

1. Účinné čistenie vzduchu

 

Jednou z hlavných výhod čističky vzduchu Woods AL310 FC je výnimočná filtrácia, ktorú ponúka. Vďaka patentovanej filtračnej technológii a ionizácii dokáže dosiahnuť úroveň filtrácie HEPA s minimálnou hlučnosťou a spotrebou energie. Táto inovatívna technológia dokáže zachytiť znečistenie s veľkosťou až 0,0003 mm, čo znamená, že väčšina škodlivých častíc vo vzduchu bude účinne odstránená.

Čistička vzduchu Woods AL310 FC je tiež veľmi úsporná. Je navrhnutá tak, aby spotrebovala menej energie ako bežné zariadenia, napríklad budík. Tým šetrí nielen peniaze, ale aj životné prostredie. Zníženie spotreby energie je v dnešnej dobe veľmi dôležité, a preto je toto zariadenie skvelou voľbou pre každého, kto chce mať nízku spotrebu energie a zároveň zdravší vzduch v domácnosti.

 

2. Princíp filtračného systému

 

Čistička vzduchu Woods AL310 FC funguje na princípe, že vzduch v miestnosti neustále cirkuluje pomocou tichého a energeticky úsporného ventilátora. Pri vstupe vzduchu do čističky vzduchu dochádza k ionizácii častíc vzduchu, čím sa zväčšuje ich veľkosť a priťahuje ich opačne nabitý povrch. V dôsledku toho sa dokážu účinnejšie zachytiť a odstrániť. Čistička vzduchu Woods AL310 FC využíva aktívne ION HEPA filtre, ktoré sú počas výroby ionizované, aby priťahovali a zachytávali už ionizované častice vzduchu. Tento proces je výnimočne účinný a vďaka tomu je čistička schopná ponúknuť vynikajúcu úroveň filtrácie pri minimálnej hlučnosti a spotrebe energie.

 

3. Aktívne ION HEPA filtre

 

Vďaka inovatívnej technológii filtrov Active ION HEPA môžu byť tieto filtre oveľa menej husté ako tradičné filtre HEPA, ale napriek tomu dosahujú alebo prekračujú rovnakú úroveň filtrácie. Jednotlivé vrstvy filtračného média sú zložené tak, aby poskytovali veľkú celkovú filtračnú plochu a výnimočnú filtračnú kapacitu. Úroveň filtrácie filtrov Active ION HEPA dosahuje 99,98 %, čo zabezpečuje účinné odstraňovanie škodlivých častíc zo vzduchu a zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéri.

 

4. Uhlíkový filter

 

Uhlíkové filtre Wood's Chem Control sú vynikajúcou voľbou na odstraňovanie dymu, plynov a zápachu zo vzduchu vo vašej domácnosti. Tieto filtre sa vyrábajú v Nemecku z uhlíka najvyššej kvality, čo zaručuje vysokú účinnosť pri odstraňovaní zápachu. Uhlíkové filtre Wood's Chem Control sú vyrobené s vysokou hustotou aktívneho uhlia, čo znamená, že majú veľkú filtračnú kapacitu a poskytujú dlhodobú a spoľahlivú úroveň čistoty vzduchu. Vďaka týmto vlastnostiam sú uhlíkové filtre Wood's Chem Control skvelým riešením pre každého, kto chce mať vo svojom dome čistý a zdravý vzduch.

 

5. Ďalšie funkcie

 

 • Kompaktný a výkonný
 • Aktívny ION HEPA filter
 • Veľmi nízka spotreba energie
 • Odstraňuje prach, peľ a iné škodlivé častice
 • Vysokokapacitný uhlíkový filter (príslušenstvo)
 • Najlepšie testované vo viditeľnom inštitúte
 • Filter a čistička vzduchu vyrobené vo Švédsku

Parametre

EAN
7332857501038
Regulácia výkonu
automatické
predfilter, ION HEPA filter + uhlíkový filter + ionizácia
Určené do (m2)
60
Farba
biela
Výška (cm)
61
Šírka (cm)
51
Hĺbka (cm)
16
Hmotnosť (kg)
12

Parametre

EAN
7332857501038
Regulácia výkonu
automatické
predfilter, ION HEPA filter + uhlíkový filter + ionizácia
Určené do (m2)
60
Farba
biela
Výška (cm)
61
Šírka (cm)
51
Hĺbka (cm)
16
Hmotnosť (kg)
12

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Náhradný aktívny filter ION HEPA pre Woods AL310 / AL310 FC Detail

59 €

Náhradný granulovaný uhlíkový filter pre Woods AL310 / AL310 FC Detail

69 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

27.05.2022
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)