Čistička vzduchu Concept CA2000 SMART
Čistička vzduchu Concept CA2000 SMART
229 €
Dlhodobo vypredané

Čistička vzduchu Concept CA2000 SMART
vzduchový výkon do 320 m3/h, viacero stupňov filtrácie, diaľkové ovládanie

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Čistička vzduchu Concept CA2000 SMART
vzduchový výkon do 320 m3/h, viacero stupňov filtrácie, diaľkové ovládanie

  • Záruka 2 roky
  • 229 €
  • Bez DPH: 191 €
Dlhodobo vypredané
  • Poponáhľajte sa! 40 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
  • Žiadaný produkt! 5 predaných za posledný týždeň
  • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
  • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Sme autorizovaným predajcom a pri produktoch značky AERIUM ponúkame bezplatnú prepravu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu škatuľu od výrobku na bezpečné zabalenie.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania v priebehu plynutia záručnej lehoty. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Čistička vzduchu CA2000 Smart

Čistička vzduchu CA2000 z radu Perfect Air ponúka 7-násobnú filtráciu, ktorá zo vzduchu odstráni až 99,9 % znečisťujúcich látok vrátane baktérií a vírusov. Je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 40 m2.

Zbavuje vírusov a baktérií 
Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? CA2000 je ďalšou zo série pomôcok, ktoré vám pomôžu zabezpečiť čistejší a zdravší vzduch vo vašej domácnosti. Vďaka účinnému filtračnému systému odstraňuje zo vzduchu až 99,9 % baktérií, vírusov a alergénov.

Čistejšie s každým nádychom 
Čistička vzduchu CA2000 vám pomôže odstrániť z miestnosti škodliviny, ktoré vznikajú vo vašej domácnosti alebo sa do nej dostávajú z vonkajšieho prostredia. Má 3 rýchlosti čistenia vzduchu a výkon 320 m³/h. Je tichý, ľahko prenosný a vhodný pre miestnosti s rozlohou do 40 m². Vďaka svojmu modernému dizajnu nenaruší vzhľad interiéru. Je vybavený časovačom a praktickou detskou poistkou. Pomáha zmierniť príznaky alergií, chronických a akútnych ochorení dýchacích ciest, srdca a ciev. Odstraňuje zo vzduchu prach, rôzne druhy alergénov, baktérie, vírusy, zápach, smog a iné nebezpečné látky. Doprajte si lepšiu a zdravšiu kvalitu vzduchu.

7-násobná filtrácia 
Filtrácia je najdôležitejšou súčasťou čističky, ktorá určuje konečnú kvalitu vzduchu. CA2000 je vybavený 7-násobným filtračným systémom, ktorý zachytáva znečisťujúce látky a zabraňuje ich ďalšiemu šíreniu. Dokáže odstrániť až 99,9 % znečisťujúcich látok v ovzduší. Každá jednotlivá vrstva filtra zachytáva špecifické typy znečisťujúcich látok a ich vzájomnou spoluprácou je vzduch vo vašej domácnosti dokonale čistý. Vďaka pokročilej technológii filter sám monitoruje aktuálny stav filtrov a upozorní vás, keď je potrebné ich vymeniť.

Snímač kvality vzduchu 
Čistička je vybavená citlivým snímačom znečistenia, ktorý umožňuje v reálnom čase zistiť úroveň polietavého prachu (PM2,5) v miestnosti. Aktiváciou automatického režimu pracuje čistička v plne automatickom režime. Číta aktuálny stav a podľa zistených hodnôt nastaví optimálnu rýchlosť čistenia. Presná hodnota sa zobrazuje na prehľadnom LED displeji. Kvalitu ovzdušia môžete vizuálne skontrolovať pomocou farebného podsvietenia, ktoré sa mení v závislosti od úrovne znečistenia:

- zelená = výborná kvalita ovzdušia (do 60 PM2,5)
- oranžová = stredná úroveň znečistenia (61 - 150 PM2,5)
- červená = vysoká úroveň znečistenia (151 PM2,5 a viac)


Mobilná aplikácia Concept Home 
Čističku môžete ovládať odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie Concept Home, ktorá je k dispozícii zadarmo pre iOS aj Android. Môžete ho na diaľku zapnúť alebo vypnúť, nastaviť rýchlosť čistenia alebo dokonca skontrolovať aktuálny stav vzduchu v miestnosti, kde sa nachádza. A ak nie ste fanúšikom aplikácií, môžete ho ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo tlačidlami priamo na displeji.

Kvalitný spánok 
Čistý vzduch ovplyvňuje aj kvalitu vášho spánku, preto je čistička vybavená nočným režimom. Stlačením tlačidla SLEEP sa čistička prepne do režimu spánku a všetky svetlá sa vypnú. Zároveň znižuje výkon motora a pracuje v tichej prevádzke, len 28 dB, čo zodpovedá veľmi tichej miestnosti, napríklad spálni. Čistý vzduch si tak môžete užívať aj počas spánku, bez toho aby vás čokoľvek rušilo. Ráno sa prebudíte svieži a oddýchnutí.

Charakteristika filtra 
Prachový filter - zachytáva hrubé nečistoty vo vzduchu (prachové častice, vlasy, chlpy, peľ a iné znečisťujúce látky) 
Katalytický filter - rozkladá amoniak, benzén a iné nebezpečné látky uvoľnené napr. z nového nábytku a kobercov. 
Uhlíkový filter - absorbuje jedovaté, dusivé a iné zapáchajúce plyny a výpary, ako je formaldehyd, benzén a cigaretový dym 
Antibakteriálny filter - ničí baktérie a zabraňuje vzniku plesní 
Filter HEPA 13 - zachytáva častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní atď.)

UV lampa a ionizátor 
Ultrafialové žiarenie ničí škodlivé baktérie, vírusy, plesne a pohlcuje pachy. Ionizátor využíva elektrický výboj na zvýšenie množstva záporne nabitých iónov vo vzduchu (tzv. vitamínov vzduchu), ktoré zlepšujú celkovú kvalitu vzduchu. Ich počet má pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, lepšiu koncentráciu, vyšší výkon a pomáha v boji proti bolestiam hlavy. Ionizátor tiež absorbuje kladne nabité prachové častice, vírusy, baktérie a odstraňuje cigaretový dym. Obe tieto funkcie možno vypnúť nezávisle od seba.

Čo je PM2,5? 
Ide o častice prenášané vzduchom s maximálnym priemerom 2,5 mikrometra. Pre reálnu predstavu, tieto častice majú priemer až 28-krát menší ako priemer ľudského vlasu a 36-krát menší ako zrnko piesku. Vdýchnutie týchto nečistôt môže mať škodlivý vplyv na ľudské zdravie.

Rodina Perfect Air 
Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky... Čistý a svieži vzduch pre váš domov a vašu myseľ. Pozrite si našu špeciálnu stránku venovanú sortimentu Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa nej.

Technické parametre:

- Atraktívny dizajn vhodný do moderných priestorov

- Zachytáva častice, alergény, peľ, pachy, plyny, spóry plesní

- 7 stupňov filtrácie vzduchu (5x filter + ionizátor + UV lampa)

- Cirkulácia vzduchu: 320 m3/h

- Vhodné pre miestnosti do: 40 m2

- Mobilná aplikácia Concept Home

- 3 rýchlosti čistenia vzduchu

- Časovač: až 12 hodín

- Režim AUTO (výkon sa automaticky prispôsobí stupňu znečistenia)

- Režim SLEEP

- Snímač prachových častíc s LED displejom

- Diaľkové ovládanie

- Držadlá na prenášanie

- Farebné podsvietenie podľa znečistenia

- Funkcia pripomenutia výmeny filtra

- Hladina hluku: 28 - 55 dB

- Detský zámok

- Výkon: 80 W

- Rozmery: 370 x 650 x 195 mm

- Farba: čierna / strieborná

Vlastnosti a výhody:

-7-násobná filtrácia

-Automatický senzor kontaminácie

-Filter HEPA 13

-Zbavuje vírusov a baktérií

-Čistejšie s každým nádychom

-Senzory kvality vzduchu

-Mobilná aplikácia Concept Home

-Kvalitný spánok

-UV lampa a ionizátor

Parametre

Výrobca:
Hlučnosť (dB)
28
Hlučnosť max. (dB)
55
Farba
čierna/strieborná
áno
Šírka (cm)
37
Výška (cm)
65
Hĺbka (cm)
19,5

Parametre

Výrobca:
Hlučnosť (dB)
28
Hlučnosť max. (dB)
55
Farba
čierna/strieborná
áno
Šírka (cm)
37
Výška (cm)
65
Hĺbka (cm)
19,5
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
11.04.2024

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.