Arómodifuzér Stadler Form JULIA – čierna
Arómodifuzér Stadler Form JULIA – čierna
69 €
2 ks skladom

Arómodifuzér Stadler Form JULIA – čierna

Arómodifuzér Stadler Form JULIA – čierna

 • 69 €
 • Bez DPH: 58 €
2 ks skladom
Už v pondelok k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2022.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Julia – arómodifuzér s osciláciou! Už sa vám niekedy stalo, že ste zacítili známu vôňu a okamžite sa vám vybavila určitá spomienka, napr. z detstva? Zo všetkých našich zmyslov totiž čuch ovplyvňuje našu pamäť, náladu a emócie najviac. A na tomto základe funguje aj aromaterapia, ktorá vám pomôže vytvoriť doma jedinečnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vy aj vaša rodina domov radi vracať.

Arómodifuzér JULIA je najväčším zástupcom arómodifuzérov švajčiarskej značky Stadler Form, na ktorého prevádzku stačí iba voda a váš obľúbený aromatický olej. JULIA funguje na ultrazvukovom princípe, ktorý je najšetrnejším a najúčinnejším spôsobom distribúcie vône do priestoru. Veľmi rýchlo vibrujúca doštička prenáša kmitanie na vodnú emulziu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti.

JULIA však nie je hocijaký difuzér – ako prvý difuzér na trhu totiž disponuje funkciou natáčania výstupnej trysky, takže distribúcia prebieha v rozmedzí 160°. Vôňa sa tak šíri maximálne rovnomerne, vďaka čomu JULIA prevonia miestnosť až s rozlohou 50 m². Prístroj navyše umožňuje osvietenie vystupujúcej pary LED diódami, čo najmä pri tlmenom svetle pôsobí veľmi romanticky.

JULIA ponúka možnosť výberu z dvoch pracovných režimov – pri kontinuálnom režime produkuje vôňu bez prestávok a pri intervalovom režime 10 minút prevádzky strieda 20-minútová prestávka. V takom prípade na jedno naplnenie zvládne prístroj pracovať neuveriteľných 54 hodín nepretržite. JULIA je počas prevádzky pre ľudské ucho prakticky nepočuteľná, pretože JULIA je aj pri vyššom z dvoch výkonnostných stupňov tichšia ako ľudský šepot (> 26 dB).

Samozrejmosťou  je napr. automatické vypnutie pri spotrebovaní náplne alebo možnosť prevádzky v nočnom režime, teda možnosť vypnutia podsvietenia prístroja. JULIA je k dispozícii v štyroch farebných vyhotoveniach – čierna, biela, titán a chilly red.

 

Skladná a elegantná

JULIA má elegantný vzhľad, takže bude zaujímavým doplnkom v každým interiérom. Jej kompaktné rozmery sú výhodou pri výbere toho najlepšieho umiestnenia.

Funkcia natáčania výstupnej trysky

JULIA ako prvý arómodifuzér dokáže distribuovať vôňu do miestnosti pod uhlom cca 160°, čím zaisťuje maximálnu rovnomernosť šírenia vône.

Osvetlenie vypúšťanej pary

Pri vývoji JULIE byl kladený dôraz nielen na maximálnu funkčnosť, ale tiež na čo najatraktívnejší vzhľad. Preto tu nájdete aj také detaily, ako napríklad veľmi efektné podsvietenie vypúšťanej pary.

Maximálna flexibilita na výstupe

Vďaka možnosti výberu medzi dvoma stupňami intenzity produkcie pary si JULIU obľúbia priaznivci veľmi jemnej aj intenzivnejšej vône.

Presýtenie vôňou nehrozí

JULIA disponuje intervalovým režimom, pri ktorom vždy 10 minút pracuje a 20 minút odpočíva. Tým sa predchádza príliš vysokej koncentrácii vône v miestnosti. Pri intervalovom režime JULIA vydrží pracovať až 54 hodín na jedno naplnenie.

4 farebné vyhotovenia

JULIA je k dispozícii v štyroch farbách – biela, čierna, bronzová a limetková. Každý si tak môže vybrať arómodifuzér, ktorá sa mu najviac páči.

 

Výhody arómodifuzéra JULIA:

 • Intervalový režim (10 minút pracuje, 20 minút nepracuje)
 • 2 rôzne výstupné úrovne
 • Na jedno naplnenie môže pracovať až 54 hodín
 • Podsvietený výstup hmloviny
 • Možnosť oscilácie (natáčania)
 • Nočný režim (stmievateľné osvetlenie)
 • Automatické vypnutie v prípade prázdnej nádoby na vodu
 • Napájanie: 14 W
 • Objem nádoby na vodu: cca 200 ml
 • Rozmery: 135 x 115 x 135 mm
 • Hlučnosť: < 26 dB (A)
 • Hmotnosť: 0,5 kg

Parametre

Zvlhčovací výkon (l/h)
0,2
Hlučnosť (dB)
26
Objem nádržky (l)
0,2
Výška (cm)
11,5
Šírka (cm)
13,5
Hĺbka (cm)
13,5
Hmotnosť (kg)
0,5

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Sada 5ks esenciálnych olejov Detail

18 €

Sada 9ks esenciálnych olejov Detail

32 €

Esenciálny olej Stadler Form REVIVE - 10 ml Detail

14 €

Esenciálny olej Stadler Form RELAX - 10 ml Detail

14 €

Esenciálny olej Stadler Form REFRESH - 10 ml Detail

14 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.09.2021
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)