Aróma difúzer Jasmine
Aróma difúzer Jasmine
39 €
1 ks skladom

Aróma difúzer Jasmine

30 dní na vrátenie

Aróma difúzer Jasmine

  • 39 €
  • Bez DPH: 33 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
  • Poponáhľajte sa! 23 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
  • Žiadaný produkt! 7 predaných za posledný týždeň
  • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
  • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností
Spoľahlivé, kvalitné a nenápadné zariadenie, ktoré vám pomôže vytvoriť skvelú náladu a prevoniať domov. To je aróma difuzér Jasmine od  švajčiarskej značky Stadler Form, ktorá si vystačí s pár kvapkami Vašich obľúbených vonných látok. K rozšíreniu vône používa modernú ultrazvukovú technológiu, ktorá pomocou rýchleho pulzovania keramickej dosky premieňa náplň na studenú vodnú paru, ktorá sa rozširuje do celej miestnosti
 
Jasmine súťaží predovšetkým s nenápadným dizajnom, ktorý pripomína štýlovú misku alebo kvetináč. S výberom farieb (biela, čierna, limetková a bronzová) môžete ľahko prispôsobiť difúzer designu vášho domu. Telo je vyrobené z pogumovaného materiálu, takže je veľmi príjemné na dotyk.
 
K dispozícii sú dva pracovné režimy. Prvý je kontinuálny, čo znamená, že zariadenie nepretržite osviežuje miestnosť. V tomto prípade môže pracovať približne 8 hodín. U  intervalového režimu potom pracuje 10 minút a 20 minút odpočíva. Izba je decentne prevoňaná a takto dokáže pracovať až 24 hodín.
Veľkým benefitom funkcií Jasmine je automatické vypnutie. Akonáhle difuzér vyčerpal vodu z kazety, automaticky sa vypne a čaká na jej naplnenie a opätovné spustenie. Ovládacie prvky sú jednoduché a môžete použiť dve tlačidlá na zapnutie / vypnutie a prepínanie medzi dvoma vyššie uvedenými režimami.
 
Priebežný alebo intervalový režim
Môžete si vybrať, či má Jasmine pracovať v nepretržitom alebo intervalovom režime, keď je aktívna 10 minút a 20 minút "odpočíva". Okrem intenzity osvetlenia miestnosti, režimy ovplyvňujú aj vytrvalosť, ktorá je v závislosti od režimu 8 hodín (nepretržitá) alebo 24 (intervalových) hodín.
Geniálny dizajn
 
Vďaka svojej kompaktnej veľkosti, elegantnému dizajnu a gumovému povrchu nie je  žiadna miestnosť, kde by sa Jasmine nezmestila. Môžete ju ľahko umiestniť na okenný parapet, knižnicu, stôl alebo kúpeľňu.
Ultrazvuková technológia
 
Rozptýlenie vône je zabezpečené modernou ultrazvukovou technológiou, pomocou ktorej zariadenie premieňa náplň (voda + vybraná aróma esencia) do studenej vodnej pary pomocou keramického membránového impulzu. Tá sa následne rozšíri do celej miestnosti a prevonia ju.
Automatické vypnutie
 
Pri vývoji výrobku si výrobca dal záležať aj na praktickosť a bezpečnosť. Preto je k dispozícii funkcia automatického vypnutia, keď sa Jasmine inteligentne vypne, keď je prázdna a čaká na naplnenie. Nemusíte sa obávať, čo sa stane, ak jej dôjde k náplň.
Aróma terapia
 
Jasmín je ideálny pre aromaterapiu, druh alternatívnej medicíny, kde sa používajú éterické oleje a iné vonné látky na zmenu mysle, zlepšenie nálady, kognitívneho procesu a celkového zdravia. Jasmín má pozitívny vplyv na všetky aspekty vášho života.
Vyberte si tú vašu
 

Uprednostňujete slušné alebo expresívne farby? Jasmine si vyberie všetkých. Je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch, môžete si vybrať medzi bielou, čiernou, bronzovou a limetkovou.

 

Vlastnosti aróma difuzéru Jasmine

 
Spotreba energie: 12V - 7,2W
Vydrží až 24 hodín na jednu náplň
Kapacita 100 ml
Intervalová funkcia (10 minút zapnutá, 20 minút vypnutá)
Automatické vypnutie
Tenká ochranná gumová vrstva
Rozmery: 130 x 90 x 130 mm mm
Hmotnosť: 0,4 kg
 
 

Parametre

Výrobca:
EAN
0802322002386
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,012
Hlučnosť max. (dB)
26
Objem nádržky (l)
0,1
Šírka (cm)
13,0
Výška (cm)
9,0
Hĺbka (cm)
13,0
Hmotnosť (kg)
0,4

Parametre

Výrobca:
EAN
0802322002386
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,012
Hlučnosť max. (dB)
26
Objem nádržky (l)
0,1
Šírka (cm)
13,0
Výška (cm)
9,0
Hĺbka (cm)
13,0
Hmotnosť (kg)
0,4
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Sada 5ks esenciálnych olejov Detail

18 €

Sada 9ks esenciálnych olejov Detail

32 €

Esenciálny olej Stadler Form REVIVE - 10 ml Detail

9 €

Esenciálny olej Stadler Form RELAX - 10 ml Detail

9 €

Esenciálny olej Stadler Form REFRESH - 10 ml Detail

9 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.01.2022
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.