Aróma difúzer Jasmine
Aróma difúzer Jasmine
49 €
2 ks skladom

Aróma difúzer Jasmine

Aróma difúzer Jasmine

  • 49 €
  • Bez DPH: 41 €
2 ks skladom
Už zajtra k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2022.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere
Spoľahlivé, kvalitné a nenápadné zariadenie, ktoré vám pomôže vytvoriť skvelú náladu a prevoniať domov. To je aróma difuzér Jasmine od  švajčiarskej značky Stadler Form, ktorá si vystačí s pár kvapkami Vašich obľúbených vonných látok. K rozšíreniu vône používa modernú ultrazvukovú technológiu, ktorá pomocou rýchleho pulzovania keramickej dosky premieňa náplň na studenú vodnú paru, ktorá sa rozširuje do celej miestnosti
 
Jasmine súťaží predovšetkým s nenápadným dizajnom, ktorý pripomína štýlovú misku alebo kvetináč. S výberom farieb (biela, čierna, limetková a bronzová) môžete ľahko prispôsobiť difúzer designu vášho domu. Telo je vyrobené z pogumovaného materiálu, takže je veľmi príjemné na dotyk.
 
K dispozícii sú dva pracovné režimy. Prvý je kontinuálny, čo znamená, že zariadenie nepretržite osviežuje miestnosť. V tomto prípade môže pracovať približne 8 hodín. U  intervalového režimu potom pracuje 10 minút a 20 minút odpočíva. Izba je decentne prevoňaná a takto dokáže pracovať až 24 hodín.
Veľkým benefitom funkcií Jasmine je automatické vypnutie. Akonáhle difuzér vyčerpal vodu z kazety, automaticky sa vypne a čaká na jej naplnenie a opätovné spustenie. Ovládacie prvky sú jednoduché a môžete použiť dve tlačidlá na zapnutie / vypnutie a prepínanie medzi dvoma vyššie uvedenými režimami.
 
Priebežný alebo intervalový režim
Môžete si vybrať, či má Jasmine pracovať v nepretržitom alebo intervalovom režime, keď je aktívna 10 minút a 20 minút "odpočíva". Okrem intenzity osvetlenia miestnosti, režimy ovplyvňujú aj vytrvalosť, ktorá je v závislosti od režimu 8 hodín (nepretržitá) alebo 24 (intervalových) hodín.
Geniálny dizajn
 
Vďaka svojej kompaktnej veľkosti, elegantnému dizajnu a gumovému povrchu nie je  žiadna miestnosť, kde by sa Jasmine nezmestila. Môžete ju ľahko umiestniť na okenný parapet, knižnicu, stôl alebo kúpeľňu.
Ultrazvuková technológia
 
Rozptýlenie vône je zabezpečené modernou ultrazvukovou technológiou, pomocou ktorej zariadenie premieňa náplň (voda + vybraná aróma esencia) do studenej vodnej pary pomocou keramického membránového impulzu. Tá sa následne rozšíri do celej miestnosti a prevonia ju.
Automatické vypnutie
 
Pri vývoji výrobku si výrobca dal záležať aj na praktickosť a bezpečnosť. Preto je k dispozícii funkcia automatického vypnutia, keď sa Jasmine inteligentne vypne, keď je prázdna a čaká na naplnenie. Nemusíte sa obávať, čo sa stane, ak jej dôjde k náplň.
Aróma terapia
 
Jasmín je ideálny pre aromaterapiu, druh alternatívnej medicíny, kde sa používajú éterické oleje a iné vonné látky na zmenu mysle, zlepšenie nálady, kognitívneho procesu a celkového zdravia. Jasmín má pozitívny vplyv na všetky aspekty vášho života.
Vyberte si tú vašu
 

Uprednostňujete slušné alebo expresívne farby? Jasmine si vyberie všetkých. Je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch, môžete si vybrať medzi bielou, čiernou, bronzovou a limetkovou.

 

Vlastnosti aróma difuzéru Jasmine

 
Spotreba energie: 12V - 7,2W
Vydrží až 24 hodín na jednu náplň
Kapacita 100 ml
Intervalová funkcia (10 minút zapnutá, 20 minút vypnutá)
Automatické vypnutie
Tenká ochranná gumová vrstva
Rozmery: 130 x 90 x 130 mm mm
Hmotnosť: 0,4 kg
 
 

Parametre

Zvlhčovací výkon (l/h)
0,012
Hlučnosť max. (dB)
26
Objem nádržky (l)
0,1
Výška (cm)
9,0
Šírka (cm)
13,0
Hĺbka (cm)
13,0
Hmotnosť (kg)
0,4

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Sada 5ks esenciálnych olejov Detail

18 €

Sada 9ks esenciálnych olejov Detail

32 €

Esenciálny olej Stadler Form REVIVE - 10 ml Detail

14 €

Esenciálny olej Stadler Form RELAX - 10 ml Detail

14 €

Esenciálny olej Stadler Form REFRESH - 10 ml Detail

14 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.09.2021
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.