Zvlhčovač Boneco U200 Recenzia
Zvlhčovač Boneco U200 Recenzia
84 €
Skladom externý sklad

Zvlhčovač Boneco U200 Recenzia

Darček zdarma

Zvlhčovač Boneco U200 Recenzia

  • Výrobca: Boneco
  • Určené do: 120 m3
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Hodnotenia (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakúpilo +nakúpilo
spokojnosť 100%spokojnosť

Recenzie (13)

Zobraziť recenzie

Air-o-Swiss U200 je malý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu so studenými mikrokvapôčkami, vhodný do priestorov s plochou do 50 m². Má veľmi jednoduchú funkciu a ovládania. Membrána je vyrobená novou technológiou, ktorá zvyšuje životnosť komponentu. Otočným vypínačom je možné regulovať výkon zvlhčovača až do maximálnej hodnoty cca 300 g tzv. mlžiny (mikrokvapôčok) za hodinu.

Zvlhčovač je vybavený nasledujúcim príslušenstvom: obsahuje demineralizačnú patrónustriebornú ionizačnú tyčinku a zásobník na parfém. Demineralizačná patróna odstraňuje minerály z vody, pre jej dlhú životnosť je vhodné používať prevarenú vodu. Ionizačná strieborná tyčinka zbaví vodu viac ako 650 druhov mikroorganizmov a udržiava ju hygienicky čistú a nezávadnú. Jej účinnosť je 1 rok. Tyčinka má samoregulačné účinky, pričom jej funkcia využíva antibakteriálne vlastnosti striebra ale nie je založená na chemických reakciách.

Parfemáciu vzduchu je možné vykonávať pomocou malého zásobníka na zadnej strane prístroja. Do zásobníka sa vloží kúsok látky, vaty alebo kozmetický tampón, nakvapká sa niekoľko kvapiek obľúbeného esenciálneho vonného oleja. Vôňa sa uvoľnuje počas činnosti zvlhčovača. Použiť môžete ľubovoľný prírodný alebo éterický olej.

Zásobník vody s objemom 3,5 litra je ľahko dostupný, doplnenie vody je takisto jednoduché. Kontrola množstva vody v zásobníku je možná cez priezor na čelnej strane zvlhčovača. Pri činnosti zvlhčovača je zásobník vody presvietený modrým svetlom, čo umožňuje ľahkú kontrolu hladiny vody v zásobníku. Toto osvetlenie je možné aj vypnúť. V prípade, že sa voda vyčerpá, podsvietenie sa zmení na červené - to už nie je možné vypnúť.

Výhody zvlhčovača Air-o-Swiss U200:

  • Kvalita Air-o-Swiss za dobrú cenu
  • Kompaktné rozmery
  • Antibakteriálna a demineralizačná ochrana

Parametre

Zvlhčovací výkon (l/h)
0,3
Regulácia výkonu
manuálna
Hlučnosť max. (dB)
25
Farba
biela
Objem nádržky (l)
3,5
Hygrostat
nie
Demineralizačný filter
áno
Predohrev
nie
Diaľkové ovládanie
nie
Výška (cm)
26,3
Šírka (cm)
24,0
Hĺbka (cm)
12,0
Náklady na filtre (€/rok)
52
Hmotnosť (kg)
1,8

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

Bohužiaľ zariadenie malo výrobnú chybu a nepracovalo. Bolo odovzdané k reklamácii. Inak pohľadovo veľmi vydarené. Nemôžem preto nič ďalej popísať.

hoz  Overený zákazník

spokojnosť

hoz  Overený zákazník

celková spokojnosť

hoz  Overený zákazník

Kvalita za rozumnú cenu v podobe spracovania a účinnosti tichý chod, ktorý nezobudí, dokáže za krátku dobu zvlhčiť prostredie. Kúrime klimatizáciou a večer krbovou pecou, preto bola naša vlhkosť dosť nízka, okolo 35%. Za tri noci (kedy zvlhčovač premáva) sa vlhkosť zvýšila na 56% a to len pri polovičnej prevádzke. Naplno sme ovládač ešte nedali. Teraz ho púšťame zhruba na štvrtinový chod a to zhruba 4x v týždni, prostredie je stále nad 50% vlhkosti. Maximálna spokojnosť. Príjemná veľkosť ho kamkoľvek umiestniť. Aróma difuzér sme ešte neskúšali. Vyberali sme podľa objektívnych recenzií na Heuréke a zatiaľ sme sa nesklamali.

funguje výborne, hľadala som kvalitu za rozumnú cenu, dobré spracovanie, tichý chod

hoz  Overený zákazník

Deti trpia atopickým ekzémom a častým kašľom, nádchou, starší laryngitidnými záchvatmi. V iných recenziách spomínali starí rodičia, že po používaní zvlhčovača nie je dieťa tak často choré. Žijeme na horách, máme dlhú zimu a suchý vzduch. Dávala som namočený uterák, takže som sa na zvlhčovač tešila. Naozaj je veľmi tichý, neruší, dá sa vypnúť podsvietenie. Podsvietenie je modré, ale nie je ostré, dá sa teda použiť aj ako nočná lampička do izbičky;) Myslela som, že môžeme použiť zvlhčovač hneď, ale je potrebné namočiť demineralizačnú patrónu na 24hodín. Zvlhčovač som naplnila cca 3l vody, prvú noc bol pustený cca na polovičný výkon a druhú cca na 70% výkon. Použitie cez 2 celé noci tak bolo bez doplňovania zásobníka vody. Inak nič proti prístroju, chýba mi informácia pri popise prístroja o tom, že demineralizačná patróna by sa mala čo štvrť roka meniť. Na väčšine (ak nie u všetkých) webových obchodov ani nie je link pod prístrojom na príslušenstvo, ktorý by ukazoval / umožňoval kúpu náhradnej striebornej ionizačnej tyčinky (ktorá sa má tiež meniť 1x za rok) a demineralizačné patróny či náplne do nej (to je lacnejšie , patróna stojí okolo 499, - a náplň na 3 výmeny okolo 822, -). Tzn., že prevádzka bude k elektrine a vode stáť navyše ca 2000, -Kč ročne (ionizačná tyčka a demineralizačná patróna).

super tichý zvlhčovač, podsvietenie sa dá vypnúť, regulácia množstva pary

hoz  Overený zákazník

Odporučila by som ho ostatným.

S výrobkom som spokojná. Jednoduché ovládanie, jednoduché dopĺňanie vodou. Ani po celodennej prevádzke nie je pod ním mokro. Hlasitosť ako ústredné kúrenie.

hoz  Overený zákazník

splnil očakávania

hoz  Overený zákazník

Výkonný - 70m2 podlahovej plochy (3 + 1) nárast o 10% RH za 2 dni používanie iba cez noc. Umiestnený na podlahe v prostrednej miestnosti. Elegantný - krásne jednoduché elegantné spracovanie, hladký čistý biely plast, tiež získal ocenenie za dizajn Red Dot award. Tichý - hlučnosť prevádzky je konštantná v celom rozsahu výkonu, ale pri zaspávaní by asi bol nepríjemný, ale rozhodne spiace dieťa neprebudí. Para nekondenzuje v okolí prístroja ani na plný výkon a to aj keď ho máme na podlahe. Doplnenoie vody je jednoduché - nádoba na vodu je voľne položená na spodnej časti prístroja (vnútri lemu), otočí sa a zo dna sa odskrutkuje veľká zátka s filtrom a dole sa voda. Zátka zaskrutkovať, nádobu otočiť a nasadiť naspäť na spodnú časť prístroja. Prenášanie plne naplneného prístroja je úplne v pohode, ak sa človeku nestrapkajú ruky tak nič nevyleje. Zápory - nemá rád chladné prostredie a chladnú vodu, potom sa totiž nepohne na plný výkon, ale len na polovičný a rozsvieti sa vo vnútri prístroja červená dióda. Odhadujem to že na dotyk by prístroj nemal pôsobiť studeno, obvyklá izbová teplota by mala byť dostatočná. Sieťový adaptér je síce pekne biely aj s káblom, ale bohužiaľ mierne bzučí, možno ho však nahradiť iným bežne predávaným adaptérom s príslušnou veľkosťou koncovky a výstupným napätím.

Výkonný, nekondenzuje vodná para v okolí prístroja, Elegantný, Tichý

Použitie v chladnom prostredí, Externý sieťový adaptér jemne bzučí

hoz  Overený zákazník

sme veľmi spokojní a zaobstarali by sme si ho znova.

veľmi tichý, ľahký, studená para - možnosť nadýchnuť sa priamo vlhkého vzduchu, možnosť regulovať množstvo pary od minima po naozaj veľké množstvo pary, vypnutie osvetlenia

prenášanie nie je vhodné pre deti, skladá sa z dvoch častí, ktoré nie sú pevne spojené..., pri prenášaní po spustení sa uvoľní voda do strednej časti takže som zakaždým poliata.

hoz  Overený zákazník

Som spokojná, odporúčam

výkonný a celkom tichý, možnosť vypnutia svetielka, ľahké čistenie, možnosť použitia aromatických olejov alebo vôní

chýba vlhkomer

hoz  Overený zákazník

som s ním veľmi spokojná

výkonnosť, vzhľad, tichý

hoz  Overený zákazník

Odporúčam

Dizajn, Nehlučnosť

hoz  Overený zákazník

sme spokojní, po jednom dni fungovania sa zdvihla vlhkosť v miestnosti o 50m2 - ráno sme spoznali aj na oknách.... boli orosené :)

kvalitný výrobok, prepracovaný dizajn, ľahké čistenie - zmestí sa celá ruka do nádržky, naozaj výkonný a tichý - možno u neho spať, lacnejšiu prevádzku ako u iného konkurenčného prístroja, vypnutie svetielka - v noci, možno komplet odpojiť od elektriky vrátane kábla - ideálne pri čistenie

prvý rozjazd trval cca 10min. do plného výkonu, ale je uvedené aj v návode, otočná regulácia smeru pary, avšak nie je to taký rozdiel - či fúka doľava či doprava... stále je to hore. Musíte byť ďalej od steny

Príslušenstvo

BONECO A250 Aqua Pro Detail

23 €

BONECO A250 Aqua Pro

>5 ks skladom

Ionizačná strieborná ISS tyčinka BONECO Detail

21 €

Boneco CalcOFF Detail

13 €

Boneco CalcOFF

>5 ks skladom

Vlhkomer TFA 30.5027.01 Detail

13 €

Vlhkomer TFA 30.5027.01

1-2 ks skladom

Vlhkomer TFA 30.5027.02 Detail

13 €

Vlhkomer TFA 30.5027.02

Dlhodobo vypredané

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.09.2021
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)