Terénna elektrická kolobežka AERIUM Coolfly 2000 W Dual čierna
Terénna elektrická kolobežka AERIUM Coolfly 2000 W Dual čierna
1 499 €
Na dotaz

Terénna elektrická kolobežka AERIUM Coolfly 2000 W Dual čierna
elektrická skladacia kolobežka do terénu, dvojitý motor s výkonom 2000 W, dojazd až 70 km, maximálna rýchlosť až 60 km/h, nosnosť 150 kg

Terénna elektrická kolobežka AERIUM Coolfly 2000 W Dual čierna
elektrická skladacia kolobežka do terénu, dvojitý motor s výkonom 2000 W, dojazd až 70 km, maximálna rýchlosť až 60 km/h, nosnosť 150 kg

  • Výrobca: AERIUM
  • Záruka 2 roky
  • 1 499 €
  • Bez DPH: 1 249 €
Na dotaz
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Terénna elektrická kolobežka AERIUM Coolfly 2000 W Dual čierna

Hľadáte stroj, ktorý vám poslúži na rýchle a efektívne cestovanie a zároveň vám prinesie veľa zábavy? Máme pre vás riešenie! AERUIM Coolfly je veľmi praktická elektrická kolobežka, ktorá spĺňa všetky vaše požiadavky. Dva elektromotory poháňané vysokokapacitnou batériou poskytujú extrémny výkon, ktorý dopĺňa veľmi jednoduchý, ale pekný dizajn.

Elektrická kolobežka AERIUM Coolfly je dizajnová kolobežka, ktorá dá sa úplne zložiť na jednoduchú prepravu. Má zabudovanú lítiovú batériu, ktorá je veľmi úzko spojená s telom kolobežky a prispôsobená konštrukcii rámu. Kolobežku možno tiež veľmi rýchlo zložiť a potom ju môžete jednoducho vložiť do kufra alebo výťahu.

Zariadenie má aj farebný inteligentný displej, ktorý sa nachádza pri riadidlách. Tento displej nám zobrazuje informácie o našej jazde viditeľne aj na slnku a je odolný voči vetru a dažďu. Elektrická kolobežka AERIUM Coolfly je ideálnym prostriedkom na cestu do práce, do školy alebo na výlet. Jej elektrický výkon vám môže ponúknuť až 70 km bezproblémovej jazdy na jedno nabitie.

 

 

JEDNODUCHÉ SKLADANIE

Kolobežka je maximálne skladná. Už žiadne obmedzenia pri cestovaní! Skladacia konštrukcia umožňuje zloženie za jednu sekundu!

 

KAPACITA BATÉRIE

Kolobežka má integrovanú lítiovú batériu s kapacitou 20,8 Ah, vďaka ktorej môžete na jedno nabitie prejsť až 70 km.

 

ĽAHKÁ KONŠTRUKCIA

Rám elektrickej kolobežky je vyrobený z hliníka, vďaka čomu je kolobežka ľahká a odolná.

 

POHODLNÉ NABÍJANIE

Pri používaní elektrickej kolobežky určite oceníte veľmi rýchle nabíjanie batérie. Vďaka tomu bude kolobežka pripravená na ďalšie použitie v krátkom čase.

 

Aké sú hlavné výhody elektrickej kolobežky AERIUM Coolfly?

 

AERIUM Coolfly 2600W Dual

1. Pohodlná jazda v teréne

 

Elektrická kolobežka ponúka viacero predných a zadných tlmičov. Vďaka tomu má vynikajúce terénne vlastnosti a jazda po nerovných cestách vám nebude robiť najmenší problém. Okrem toho je vybavená predným odpružením pretekárskej kvality a zadným inovatívnym systémom tlmenia stredových tlmičov.

 

2. Krátka brzdná dráha

 

Tento model elektrickej kolobežky je vybavený dvojitými elektrickými brzdami a kotúčovými brzdami. Ponúka viacnásobné brzdenie, vysokú odozvu a krátku brzdnú dráhu.

AERIUM Coolfly 2600W Dual

 

AERIUM Coolfly 2600W Dual

3. LED svetelné zariadenia

 

Jej osvetlenie LED je tiež veľmi bezpečné, takže vás v noci na ceste nikto neprehliadne. Obsahuje LED svetlá v prednej časti a dve ostré svetlá v zadnej časti s brzdovými svetlami.

 

4. Pripravená na zábavu v teréne

 

Vďaka robustnému systému predného a zadného odpruženia je elektrická kolobežka vhodná nielen do náročného terénu, ale veľmi pohodlne sa na nej jazdí aj na bežnom asfaltovom alebo betónovom povrchu.

AERIUM Coolfly 2600W Dual

 

Ďalšie informácie

Elektrická kolobežka sa dodáva čiastočne rozobratá. Je potrebné kolobežku zostaviť a otestovať funkčnosť bŕzd, utiahnuť všetky skrutky, ktoré sa cestou mohli uvoľniť. Vždy dodržiavajte informácie uvedené v návode na použitie. Dôrazne sa odporúča oboznámiť sa s údržbou batérie.

Bežné servisné zásahy (výmena pneumatík atď.) možno vykonať v štandardných predajniach bicyklov bez straty záruky.(odporúčame vám uschovať si doklad o zaplatení s rozsahom opráv a údržby, ktorý môže byť požadovaný v rámci reklamačného konania). Záručný servis sa vzťahuje predovšetkým na výrobné chyby.

Parametre

EAN
8594208500292
Doba nabíjania (h)
10
Výkon (W)
2000
Maximálna rýchlosť (km/h)
60
Kapacita batérie (Ah)
20,8
Maximálne stúpanie (°)
40
Tempomat
nie
Typ batérie
lítiová
Nosnosť (kg)
150
Brzdy
kotúčové
Typ kolesa
gumové, nafukovacie
Veľkosť kolesa (palec)
10
Obmedzovač rýchlosti
nie
Odpruženie
áno
Farba
čierna
Svetlá
predné, zadné
Krytie
IPX4
Výška (cm)
116
Šírka (cm)
121
Hĺbka (cm)
57
Výška riadidiel (cm)
97-118
Odporúčaná výška postavy (cm)
135-195
Hmotnosť (kg)
29

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.07.2021
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.