Stadler Form Aroma difuzér Jasmine - čili červená
Stadler Form Aroma difuzér Jasmine - čili červená
46 €
Dlhodobo vypredané

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine - čili červená

30 dní na vrátenie

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine - čili červená

 • 46 €
 • Bez DPH: 38 €
Dlhodobo vypredané
 • Poponáhľajte sa! 38 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
 • Žiadaný produkt! 9 predaných za posledný týždeň
 • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
 • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Spoľahlivý, kvalitné a nenápadný prístroj, ktorý vám pomôže nastoliť skvelú náladu a prevoňať domácnosť. To je aróma difuzér Jasmine od švajčiarskej značky Stadler Form, ktorý si vystačí s pár kvapkami obľúbenej vonné esencie. K rozšíreniu vône navyše využíva modernú ultrazvukovú technológiu, kedy pomocou rýchleho pulzovanie keramické doštičky premieňa náplň na studenú vodnú paru, ktorá sa rozširuje do celej miestnosti.

Jasmine konkurenciu predbehne predovšetkým nenápadným dizajnom, ktorý pripomína štýlovú misku či kvetináč. Vďaka možnosti výberu farby (biela, čierna, strieborná a červená) navyše difuzér môžete ľahko zladiť s dizajnom vašej domácnosti. Telo má pritom z pogumovaného materiálu, takže je na dotyk veľmi príjemná.

K dispozícii pritom má hneď dva pracovné režimy. Prvým je kontinuálny, ktorý znamená, že prístroj osviežuje miestnosť nepretržite. V tomto prípade dokáže pracovať približne 8 hodín. U intervalového režimu potom pracuje 10 minút a 20 minút odpočíva. Miestnosť je decentne prevoňaná a takto pracovať vydrží až 24 hodín.

Veľkým benefitom Jasmine je funkcia automatického vypnutia. Akonáhle difuzér vyčerpá náplň, automaticky sa sám vypne a počká, až ho znovu naplníte a spustíte. Ovládanie je pritom maximálne jednoduché a vystačíte si s dvoma tlačidlami, ktoré slúžia pre zapnutie / vypnutie a prepínanie dvoch vyššie spomínaných režimov.

Kontinuálny alebo intervalový režim
Sami si zvoľte, či má Jasmine pracovať bez prestania alebo v špeciálnom režime, kedy je 10 minút aktívny a 20 minút "odpočíva". Okrem intenzity prevoňania miestnosti režimy ovplyvňujú tiež výdrž, ktorá v závislosti na režime činí 8 (kontinuálna) či 24 (intervalový) hodín.

Geniálny design

Vďaka kompaktným rozmerom, elegantnému dizajnu a gumovému povrchu nie je miestnosť, kam by sa Jasmine nehodila. Pokojne ju môžete umiestniť na parapet, knižnicu, stolík alebo napríklad do kúpeľne.

Ultrazvuková technológia
Rozptyl vône zaisťuje moderná ultrazvuková technológia, kedy pomocou pulzovania keramickej membrány prístroj premieňa náplň (voda + zvolená aróma esencia) na studenú vodnú paru. Tá sa následne rozšíri po celej miestnosti a prevonia ju..

Automatické vypnutie

Pri vývoji produktu si výrobca dal záležať aj na praktickosť a bezpečnosť. Preto je k dispozícii funkcia automatického vypnutia, kedy sa Jasmine inteligentne vypne v prípade, že ju dôjde náplň a počká na naplnenie. Nemusíte sa tak obávať, čo sa deje, keď náplň dôjde.

Aróma terapia

Jasmine je ideálna pre aromaterapiu, teda druh alternatívnej medicíny, kedy sú využívané éterické oleje a ďalšie vonné zložky za účelom zmeny mysle, zlepšenia nálady, procesu poznávania i celkového zdravia. Jasmine sa pozitívne prejaví na všetkých aspektoch vaše života.

Vyberte si tu vašu

Máte radšej decentné alebo výrazné farby? S Jasmine si vyberie každý. Je totiž dostupná v niekoľkých farebných variantoch, voliť môžete medzi bielou, čiernou, bronzovou, limetkovou, berry / ružovou a metal.

 

Vlastnosti aróma difuzéru Jasmine

 • Príkon: 12V - 7.2W
 • Vydrží v prevádzke až 24 hodín na jedno naplnenie
 • Kapacita nádoby 100 ml
 • Intervalová funkcia (10 min. zapnuté, 20 min. vypnuté)
 • Automatické vypnutie
 • Tenká ochranná vrstva z gumy
 • Rozmery: 130 x 90 x 130 mm mm
 • Hmotnosť: 0.4 kg

 

Parametre

Výrobca:
EAN
0802322002386
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,012
Hlučnosť max. (dB)
26
Objem nádržky (l)
0,1
Šírka (cm)
13,0
Výška (cm)
9,0
Hĺbka (cm)
13,0
Hmotnosť (kg)
0,4

Parametre

Výrobca:
EAN
0802322002386
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,012
Hlučnosť max. (dB)
26
Objem nádržky (l)
0,1
Šírka (cm)
13,0
Výška (cm)
9,0
Hĺbka (cm)
13,0
Hmotnosť (kg)
0,4
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Sada 5ks esenciálnych olejov Detail

18 €

Sada 9ks esenciálnych olejov Detail

32 €

Esenciálny olej Stadler Form REVIVE - 10 ml Detail

15 €

Esenciálny olej Stadler Form RELAX - 10 ml Detail

9 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
27.04.2024

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)