Stadler Form Aroma difuzér Jasmine čierny 100 ml
Stadler Form Aroma difuzér Jasmine čierny 100 ml
49 €
1 ks skladom

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine čierny 100 ml

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine čierny 100 ml

  • 49 €
  • Bez DPH: 41 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2022.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Spoľahlivý, kvalitný a nenápadný prístroj, ktorý vám pomôže nastoliť skvelú náladu a prevoňať domácnosť. To je aróma difuzér Jasmine od švajčiarskej značky Stadler Form, ktorý si vystačí s pár kvapkami obľúbenej vonné esencie. K rozšíreniu vône navyše využíva modernú ultrazvukovú technológiu, kedy pomocou rýchleho pulzovanie keramické doštičky premieňa náplň na studenú vodnú paru, ktorá sa rozširuje do celej miestnosti.

Jasmine konkurenciu predbehne predovšetkým nenápadným dizajnom, ktorý pripomína štýlovú misku či kvetináč. Vďaka možnosti výberu farby (biela, čierna, strieborná a červená) navyše difuzér môžete ľahko zladiť s dizajnom vašej domácnosti. Telo má pritom z pogumovaného materiálu, takže je na dotyk veľmi príjemná.

K dispozícii pritom má hneď dva pracovné režimy. Prvým je kontinuálny, ktorý znamená, že prístroj osviežuje miestnosť nepretržite. V tomto prípade dokáže pracovať približne 8 hodín. U intervalového režimu potom pracuje 10 minút a 20 minút odpočíva. Miestnosť je decentne prevoňaná a takto pracovať vydrží až 24 hodín.

Veľkým benefitom Jasmine je funkcia automatického vypnutia. Akonáhle difuzér vyčerpá náplň, automaticky sa sám vypne a počká, až ho znovu naplníte a spustíte. Ovládanie je pritom maximálne jednoduché a vystačíte si s dvoma tlačidlami, ktoré slúžia pre zapnutie / vypnutie a prepínanie dvoch vyššie spomínaných režimov.

Kontinuálny alebo intervalový režim
Sami si zvoľte, či má Jasmine pracovať bez prestania alebo v špeciálnom režime, kedy je 10 minút aktívny a 20 minút "odpočíva". Okrem intenzity prevoňania miestnosti režimy ovplyvňujú tiež výdrž, ktorá v závislosti na režime činí 8 (kontinuálna) či 24 (intervalový) hodín.

Geniálny design

Vďaka kompaktným rozmerom, elegantnému dizajnu a gumovému povrchu nie je miestnosť, kam by sa Jasmine nehodila. Pokojne ju môžete umiestniť na parapet, knižnicu, stolík alebo napríklad do kúpeľne.

Ultrazvuková technológia
Rozptyl vône zaisťuje moderná ultrazvuková technológia, kedy pomocou pulzovania keramickej membrány prístroj premieňa náplň (voda + zvolená aróma esencia) na studenú vodnú paru. Tá sa následne rozšíri po celej miestnosti a prevonia ju.

Automatické vypnutie

Pri vývoji produktu si výrobca dal záležať aj na praktickosť a bezpečnosť. Preto je k dispozícii funkcia automatického vypnutia, kedy sa Jasmine inteligentne vypne v prípade, že ju dôjde náplň a počká na naplnenie. Nemusíte sa tak obávať, čo sa deje, keď náplň dôjde.

Aróma terapia

Jasmine je ideálna pre aromaterapiu, teda druh alternatívnej medicíny, kedy sú využívané éterické oleje a ďalšie vonné zložky za účelom zmeny mysle, zlepšenia nálady, procesu poznávania i celkového zdravia. Jasmine sa pozitívne prejaví na všetkých aspektoch vaše života.

Vyberte si tu vašu

Máte radšej decentné alebo výrazné farby? S Jasmine si vyberie každý. Je totiž dostupná v niekoľkých farebných variantoch, voliť môžete medzi bielou, čiernou, bronzovou, limetkovou, berry / ružovou a metal.

 

Vlastnosti aróma difuzéru Jasmine

  • Príkon: 12V - 7.2W
  • Vydrží v prevádzke až 24 hodín na jedno naplnenie
  • Kapacita nádoby 100 ml
  • Intervalová funkcia (10 min. zapnuté, 20 min. vypnuté)
  • Automatické vypnutie
  • Tenká ochranná vrstva z gumy
  • Rozmery: 130 x 90 x 130 mm mm
  • Hmotnosť: 0.4 kg

Parametre

Zvlhčovací výkon (l/h)
0,012
Hlučnosť max. (dB)
26
Objem nádržky (l)
0,1
Výška (cm)
9,0
Šírka (cm)
13,0
Hĺbka (cm)
13,0
Hmotnosť (kg)
0,4

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Sada 5ks esenciálnych olejov Detail

18 €

Sada 9ks esenciálnych olejov Detail

32 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.09.2021
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.