Ohrievač FAKIR HT 700
Ohrievač FAKIR HT 700
198 €
Dlhodobo vypredané

Ohrievač FAKIR HT 700

Doprava zdarma

Ohrievač FAKIR HT 700

  • Výrobca: FAKIR
  • Určené do: 60 m3
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Wi-Fi modem - možnosť vzdialeného ovládania ohrievača odkiaľkoľvek!

Keramické stĺpové ohrievače HT 700 sú moderné ohrievače vhodná pre všetky typy interiérov. Všetky modely majú veľmi exkluzívny dizajn s garanciou špičkovej kvality nemeckej značky IQtherm - FAKIR. Sú vybavené LED displejom s ovládacím panelom, diaľkovým ovládačom, termostatom, časovým vypínaním a dvoma stupňami regulácie vykurovacieho výkonu. Model HT 700 je naviac vybavený WIFI modemom pre vzdialené ovládanie pomocou aplikácie vo Vašom smartfóne či tablete (môžete ho tak ovládať z akéhokoľvek miesta na svete s pripojením na internet).

Základom ohrievača je karbónový vykurovací článok, ktorý je umiestnený v keramickom puzdre. Výsledkom je príjemné sálavé teplo, ktoré sa rovnomerne rozprestrie po celej miestnosti. Výhodou systému je veľmi rýchly teplotný nástup a tepelná zotrvačnosť keramického puzdra, ktoré sála teplo ešte určitý čas po vypnutí vykurovacieho systému, nedochádza tak k žiadnemu prudkému poklesu teploty vo vykurovanom priestore. Ďalšou výhodou sú kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a teda jednoduchá mobilita pre prípadné prenášanie na rôzne miesta.

Keramické stĺpové ohrievače HT sú vybavené bezpečnostnými poistkami pre prípad pádu a prehriatia, ktoré v prípade potreby prístroj spoľahlivo vypnú. Ohrievače sú vybavené termostatom s funkciou ANTI FROST (protimrazová ochrana) Pri aktivácii tejto funkcie udržiava ohrievač s minimálnou spotrebou el. energie v danom priestore teplotu nad bodom mrazu. Chráni tak napríklad vodné čerpadlá, domáce vodárne, a pod. Proti zamrznutiu a možnému poškodeniu.

Využitie: na prikurovanie, alebo aj ako hlavný vykurovací systém pre kancelárie, malé obchody a prevádzkarne, rekreačné objekty a pod.

Ohrievač je vybavený prípojným káblom so zásuvkovou vidlicou pre jednoduché pripojenie.

Výhody ohrievača HT 700:

  • Wi-Fi modem - možnosť vzdialeného ovládania ohrievača odkiaľkoľvek
  • 2 stupne výkonu (1,3 - 2,0 kW)
  • oscilácia
  • časovač
  • termostat s funkciou ANTI FROST
  • diaľkové ovládanie

Parametre

Tepelný výkon (kW)
2,0
Regulácia výkonu
manuálna
Stupne ventilátora
2
Farba
biela
Interiová plocha (m2)
24
Termostat
áno (digitálny)
Diaľkové ovládanie
ano
Výška (cm)
57
Šírka (cm)
23
Hĺbka (cm)
20
Hmotnosť (kg)
2,2

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

02.07.2019
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.