Karbónový infražiarič IQ-STAR vertical 2500W silver
Karbónový infražiarič IQ-STAR vertical 2500W silver
329 €
Skladom externý sklad

Karbónový infražiarič IQ-STAR vertical 2500W silver

Doprava zdarma

Karbónový infražiarič IQ-STAR vertical 2500W silver

  • 329 €
  • Bez DPH: 274 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 5-7 pracovných dní
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Infračervený ohrievač IQ-STAR vertikálny 2500W strieborný

Nielen luxusný dizajn, ale aj TOP kvalitu za skvelú cenu vám zaručí uhlíkový infračervený ohrievač IQ-STAR vertical. Tento infračervený ohrievač je v súčasnosti najlepší a najvýkonnejší na trhu.

Dosiahnutie príjemného tepla vďaka najnovšej technológii Vertikálny infračervený ohrievač IQ-STAR s výkonom 2500 W zabezpečuje vysoko účinné vykurovanie akejkoľvek miestnosti. Odolné antikorové telo a vysoká mechanická odolnosť infračerveného ohrievača IQ-STAR s krytím IP55 vedie k všestranné použitie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Vďaka zaoblenej reflexnej parabole môže rovnomerné rozloženie tepla vo všetkých smerocha to vedie k pocitu oveľa väčšieho vykurovacieho výkonu.

Používa sa na zlepšenie tepelnej teploty nielen v domácnosti, ale aj v kanceláriách, výstavných priestoroch, dielňach alebo skladoch. Je to vhodné aj pre chalupári ktorí v zime prídu na zamrznutú chatu alebo chalupu a potrebujú sa rýchlo zohriať, kým sa pec roztopí. Dĺžka prívodného kábla je 1,8 metra a končí v zásuvke.

Ponúka pokrytie IP55 telo odolné proti korózii s vysokou mechanickou odolnosťou, vďaka čomu je univerzálne. použitie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Reflexná parabola umožňuje rovnomerné rozloženie tepla vo všetkých smeroch domu. Na stránke minimálna spotreba, ponúka maximálnu dodávku tepla.

Čím IQ-STAR vertical vyniká?

 

1. Môže sa používať v interiéri aj exteriéri

 

Infračervený ohrievač môže byť možno použiť v domácnostiach, kanceláriách, skladoch a dielňach. Jeho Môže sa však používať aj vo vonkajšom prostredí keď sedíte na terase, v zimnej záhrade, pod pergolou alebo na balkóne. Obľúbený je aj u chalupárov, ktorí po príchode do studenej, mrazivej chaty alebo chalupy oceníte rýchle a jednoduché zahrievanie.

 

2. Náhrada za obľúbenú infrasaunu

 

Svoje telo môžete vystaviť blahodarnému teplu vďaka infračervenému teplu, ktoré zahrieva nielen povrch, ale preniká hlboko do tela.kde uvoľňuje svalové napätie, stimuluje metabolizmus a podporuje hojivé procesy v tele. Je ideálny pre reumatické ochorenia, bolesti svalov a kĺbov alebo liečba zápalových a vírusových ochorení.

 

3. Až 4 úrovne intenzity vykurovania

 

Vertikálny infračervený ohrievač IQ-STAR možno ovládať nielen manuálne pomocou tlačidla na tele infračerveného ohrievača, ale aj s priložený diaľkový ovládač Tento infračervený ohrievač má nastaviteľný vykurovací výkon a až štyri úrovne intenzity vykurovania ktoré každému umožnia nájsť ten správny teplotný vstup.

 

4. Ďalšie funkcie

 

  • Regulovaný vykurovací výkon - 4 stupne: 1000/1500/2000/2500 W
  • Digitálny displej na tele infračerveného ohrievača: ÁNO
  • Diaľkové ovládanie: ÁNO
  • Časované vypnutie: ÁNO
  • Maximálna vykurovacia plocha v/v: 35 m²/ 15 m²
  • Rozmery: priemer základne x nastaviteľná výška: 45 x 140 - 210 cm

Parametre

Tepelný výkon (kW)
2,5
Regulácia výkonu
ano (4 stupně)
Farba
strieborná
Krytie
IP55
Interiová plocha (m2)
35
Exteriová plocha (m2)
15
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
140-210
Šírka (cm)
45
Hĺbka (cm)
45

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.12.2020
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.