Dron DJI FPV Combo - 1 batérie
Dron DJI FPV Combo - 1 batérie
1 499 €
1 ks skladom

Dron DJI FPV Combo - 1 batérie
závodná kvadrokoptéra s okuliarmi, kvalita obrazu 4k, doba letu až 20 min, maximálna rýchlosť až 140 km/h

Dron DJI FPV Combo - 1 batérie
závodná kvadrokoptéra s okuliarmi, kvalita obrazu 4k, doba letu až 20 min, maximálna rýchlosť až 140 km/h

 • Záruka 2 roky
1 599 €
1 499 €
So zľavovým kódom
"JARO24"
Akcia týždňa
Zľavový kód bude automaticky uplatnený v nákupnom košíku.
1 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
 • Poponáhľajte sa! 27 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
 • Žiadaný produkt! 11 predaných za posledný týždeň
 • Overené skúsenosťami! 200+ zákazníkov nakúpilo celkom
 • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Dron DJI FPV Combo

Na FPV dron z dielne DJI sa tešila celá dronová komunita a konečne je tu! Ako sme si už u DJI zvykli, aj ich pretekársky FPV dron sa ovláda intuitívne, na rozdiel od vlastných skladačiek alebo modelov od iných výrobcov, ktoré ste museli ovládať úplne manuálne. Nový dron DJI, ktorý sa podáva v kombinácii s okuliarmi a všetkým, čo potrebujete na akčný let z netradičnej perspektívy, sa totiž dokáže sám vznášať vo vzduchu, aj keď pustíte ovládače. Pridajte k tomu video v rozlíšení 4K/60fps a mimoriadne široký 150° pohľad z prvej osoby a získate zariadenie, ktoré postaví celú kategóriu FPV dronov na hlavu.

ĽAHKÁ MANIPULÁCIA

Neťahajte zbytočne ťažké drony, v jednoduchosti je krása! Skladacia konštrukcia, ktorá je veľkým prínosom pre skladovanie a manipuláciu s dronom. Vďaka jeho veľkosti ani nebudete vedieť, že máte dron v batohu.

 

WIFI

Fotografovanie a natáčanie videí už nemôže byť jednoduchšie. Systém navyše automaticky importuje snímky do telefónu v reálnom čase

 

KVALITNÉ SNÍMKY A ZÁBERY

Odteraz len kvalitné a profesionálne snímky z vašich výletov a zážitkov. Rozlíšenie 4K je obrazový štandard, ktorý prináša mnoho pozitívnych funkcií a výhod. 

 

VYSOKÁ RÝCHLOSŤ

Dron DJI JE právom označovaný ako "závodný" dron, pretože jeho maximálna rýchlosť je až 140 km/h. Pohodlné ovládanie a kontrolu nad dronom zabezpečujú okrem štandardného ovládača VR aj okuliare FPV Goggles V2, ktoré sú súčasťou balenia.

 

Aké primárne výhody má dron DJI FPV Combo?

 

1. Nový OcuSync 3. generácie

 

S DJI O3 (OcuSync 3.0) si môžete vychutnať krištáľovo čistý prenos videa v reálnom čase až zo vzdialenosti 10 km.

 • Latencia prenosu videa max. 28 ms
 • Prenos videa s bitratom až 50 Mbps
 • Dosah prenosu videa 10 km (6 km v strednej Európe)
 • Automatické prepínanie medzi frekvenciami 2,4 a 5,8 GHz
 • Výkonná anténa na lietadle obsahuje 3 vysielače a 4 prijímače na zlepšenie signálu a stabilný a spoľahlivý prenos videa.

TIP: V režime Smooth pri 810p/120fps je oneskorenie prenosu videa menej ako 28 ms; v režime HD pri 810p/60fps je oneskorenie prenosu videa maximálne 40 ms. V prípade straty alebo prerušenia signálu DJI FPV automaticky aktivuje funkciu RTH.

 

2. Bezpečnosť na prvom mieste

 

DJI FPV prináša pilotom ďalšiu bezpečnostnú poistku navyše - zabudovaný systém pre prenos automatického sledovania (ADS-B) prijíma informácie o polohe pilotovaných lietadiel v prostredí a posiela ich do Goggles V2, aby ste sa im v prípade potreby mohli vyhnúť. 

 

3. Jednoduchá oprava a záruka DJI Care

 

Kamera s gimbalom, pristávací podvozok a vrchný kryt dronu DJI FPV sú modulárne a ľahko vymeniteľné, čo výrazne uľahčuje opravy. Navyše, keď si kryjete chrbát balíkom záruky DJI Care Refresh v rámci jednoročného alebo dvojročného plánu - ktorý ponúka viacnásobnú výmenu poškodeného FPV dronu za nový alebo ekvivalentný vrátane krytia v prípade, že vám dron úplne odletí - môžete mať pri lietaní úplný pokoj.

4. Učte sa na simulátore aplikácie DJI Virtual Flight

 

V aplikácii DJI Virtual Flight (na stiahnutie tu) si môžete vyskúšať lietanie v simulovaných scenároch predtým, ako sa pustíte do skutočného sveta. Stačí pripojiť DJI FPV Goggles V2 a diaľkový ovládač a môžete sa stať majstrovským pilotom v bezpečnom virtuálnom prostredí. Najprv príde tréning, potom ženy a šou :-) To dáva zmysel. Smutnou správou pre používateľov systému Android však je, že aplikácia DJI Virtual Flight zatiaľ funguje len pre zariadenia so systémom iOS.

 • Piloti  si môžu vyskúšať režim N, S a M. 
 • V režime M musia nastaviť páčku ovládača podľa pokynov v stručnej príručke.

TIP: Piloti si môžu pozrieť video zo simulátora aj v priamom prenose pomocou okuliarov. Ako na to? Celá súprava musí byť vopred spárovaná (okuliare, lietadlo, ovládač) a pri používaní simulátora stačí zapnúť okuliare a ovládač. Okrem toho musia piloti pripojiť iPhone k okuliarom pomocou kábla Apple Lightning na USB-C.

 

5. Vezmite so sebou do vzduchu kamarátov v Móde Audience

 

Ako spustiť režim Audience Mode? Stačí pripojiť ďalší pár DJI FPV Goggles 2 na kanál vášho dronu a môžete sa podeliť o úžasný výhľad zhora so svojím najlepším kamarátom.

 

6. Aplikácia DJI Fly

 

Ako sme si už zvykli pri najnovších dronoch DJI, napríklad Mini 2 alebo Mavic Air 2, môžeme svojho krásavca ovládať prostredníctvom aplikácie DJI Fly.

 • Priamy prenos na smartfóne: Aplikácia DJI Fly môže zobrazovať živý prenos z okuliarov. (Táto funkcia bude k dispozícii v budúcej aktualizácii firmwaru. Snímky prenášané z okuliarov do aplikácie možno pomocou kábla preniesť do smartfónu).
 • Upraviť a zdieľať: V aplikácii DJI Fly môžete prehrávať záznamy, upravovať ich a zdieľať na sociálnych sieťach - to všetko len niekoľkými ťuknutiami. 
 • Fly Spots: Objavte zaujímavé miesta na lietanie vo vašom okolí. Zatiaľ funguje len pre Čínu.

 

7. Zoznam testovaných kompatibilných zariadení

 

iOS: iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6.

Android: Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy S9 , Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8, HUAWEI P30 Pro, HUAWEI P30, HUAWEI P20, HUAWEI P10, HUAWEI Mate 20 Pro, HUAWEI Mate 10, HUAWEI nova 5, HUAWEI nova 4, HUAWEI nova 3e, HUAWEI nova 2, Honor 8X, Honor V10, Honor 9, Honor 20 Pro, Honor Magic 2, Mi 8, Mi MIX 2S, Mi MIX 2, Redmi Note 5, OPPO Find X, OPPO R15, vivo NEX, vivo X27, vivo X21, vivo X20A, OnePlus 7, OnePlus 6T, OnePlus 5, Pixel 3 XL, Pixel 2 XL, Pixel 2, Pixel, LG V20, LG G6.

 

Ak ste svoj telefón v zozname nenašli, je dobré skontrolovať, či má váš telefón aspoň 2 GB operačnej pamäte a aspoň 4-jadrový 1500 MHz procesor.

Najbezpečnejšie je skúsiť nainštalovať aplikáciu "DJI Fly" - ak váš telefón aplikáciu nenájde, je na 99 % nekompatibilná a naopak. Ani to však nemusí byť pravidlom, takže ak si chcete byť stopercentne istí, kontaktujte nás a my vám overíme kompatibilitu alebo otestujeme váš telefón priamo na mieste. Zabudnite na zložité zapojenie a zostavovanie. DJI FPV Combo ponúka všetko, čo potrebujete - zmontované a pripravené na použitie. Stačí pripojiť a aktivovať lietadlo, ovládač a okuliare a môžete odletieť.

 

 

 

Parametre

EAN
6941565903860
Doba nabíjania (h)
2,5
Maximálna rýchlosť (km/h)
140,4
Kapacita batérie (Ah)
2
Typ
kvadrokoptéra
Detekcia prekážok
áno
Maximálne rozlíšenie fotografie (px)
3840x2160
Maximálne rozlíšenie videa (px)
3840x2160 (4K)
Pozorovací uhol (°)
150
Farba
čierna
GPS
áno
áno (max. 256 GB)
Formát ukladania fotografií
JPG
Formát ukladania videa
MP4, MOV
Senzor
1/2.3" CMOS
Diaľkové ovládanie
diaľkové ovládanie, mobilný telefón, FPV Goggles V2
Úroveň odolnosti proti vetru
6 (do 13,8 m/s)
Wi-Fi ovládanie
áno
Šírka (cm)
23,2
Výška (cm)
12,7
Hĺbka (cm)
17,8
Hmotnosť (kg)
0,795

Parametre

EAN
6941565903860
Doba nabíjania (h)
2,5
Maximálna rýchlosť (km/h)
140,4
Kapacita batérie (Ah)
2
Typ
kvadrokoptéra
Detekcia prekážok
áno
Maximálne rozlíšenie fotografie (px)
3840x2160
Maximálne rozlíšenie videa (px)
3840x2160 (4K)
Pozorovací uhol (°)
150
Farba
čierna
GPS
áno
áno (max. 256 GB)
Formát ukladania fotografií
JPG
Formát ukladania videa
MP4, MOV
Senzor
1/2.3" CMOS
Diaľkové ovládanie
diaľkové ovládanie, mobilný telefón, FPV Goggles V2
Úroveň odolnosti proti vetru
6 (do 13,8 m/s)
Wi-Fi ovládanie
áno
Šírka (cm)
23,2
Výška (cm)
12,7
Hĺbka (cm)
17,8
Hmotnosť (kg)
0,795
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Pristávacia plocha pre drony Detail

39 €

Šírka (cm) 55, Hĺbka (cm) 50,
Pristávacia plocha pre drony AERIUM Detail

39 €

Obsah balenia pristávacia ..., Šírka (cm) 55, Výška (cm) 55,
Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
01.04.2024

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.