Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 PERFECT AIR
Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 PERFECT AIR
49 €
Na dotaz

Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 PERFECT AIR
atraktívny dizajn, veľká kapacita nádrže, vhodné na aromaterapiu

30 dní na vrátenie

Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 PERFECT AIR
atraktívny dizajn, veľká kapacita nádrže, vhodné na aromaterapiu

  • Záruka 2 roky
  • 49 €
  • Bez DPH: 41 €
Na dotaz
  • Poponáhľajte sa! 38 návštevníkov sa teraz rozhoduje o kúpe
  • Žiadaný produkt! 5 predaných za posledný týždeň
  • Overené skúsenosťami! 100+ zákazníkov nakúpilo celkom
  • Možno vrátiť! Kúpte a využite možnosť bezplatného vrátenia tovaru počas 30 dní
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 rokov skúseností

Sme autorizovaným predajcom a pri produktoch značky AERIUM ponúkame bezplatnú prepravu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu škatuľu od výrobku na bezpečné zabalenie.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania v priebehu plynutia záručnej lehoty. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

ZV1200 Zvlhčovač vzduchu PERFECT AIR 

Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 Perfect Air vytvára ideálne prostredie pre zdravé dýchanie vo vašej domácnosti. Má nádrž na vodu s objemom 4 l a prevádzkový čas až 26 h. Je vhodný pre miestnosti s plochou do 30 m2 a možno ho použiť aj na aromaterapiu.

Výkon zvlhčovača
Zvlhčovač ZV1200 z radu Perfect Air je kombináciou zvlhčovača vzduchu a aróma difuzéra. Je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 30 m². Ponúka 3 úrovne intenzity pary s maximálnym výkonom 260 ml/h. Má nádržku na vodu s objemom 4 litre, ktorá dokáže produkovať jemnú paru až 26 h. Pri nedostatku vody sa zariadenie automaticky vypne.

Princíp ultrazvuku
Zvlhčovače Concept fungujú na princípe ultrazvuku. Používajú vysokofrekvenčný ultrazvukový oscilátor, ktorý premieňa vodu v nádrži na jemnú paru, ktorá sa potom rovnomerne vypúšťa do miestnosti prostredníctvom ventilačného systému. Ultrazvukové zvlhčovače dosahujú vysoký zvlhčovací výkon, sú veľmi tiché a energeticky účinné.

Vôňa, ktorá pomáha
Prevoňajte svoj domov čarovnou vôňou. Zvlhčovač ZV1200 je vybavený špeciálnou zásuvkou na arómu, do ktorej môžete kedykoľvek pridať niekoľko kvapiek obľúbenej vône bez toho, aby ste ho museli vypnúť. V krátkom čase vytvoríte atmosféru, ktorá vyvolá príjemné pocity a uvoľní vašu myseľ alebo pomôže od zdravotných komplikácií. Napríklad vôňa eukalyptu zmierňuje bolesti hlavy, uvoľňuje dýchacie cesty a celkovo posilňuje imunitný systém; vôňa levandule, mäty a citronely odpudzuje muchy a komáre.

Nepriaznivé účinky suchého vzduchu
Optimálna úroveň vlhkosti v domácnosti by sa mala pohybovať medzi 40-60 %. Ak vlhkosť klesne pod 40 %, máme problém so suchým vzduchom. Suchý vzduch zvyšuje schopnosť vírusov a baktérií prežiť, spôsobuje ochorenia horných a dolných dýchacích ciest, vysušuje pokožku, vlasy, sliznice, má vplyv na zlú kvalitu spánku, zvyšuje únavu a podporuje usadzovanie prachu v dôsledku zvýšenej statickej elektriny. Vplýva aj na zdravie našich domácich zvierat, neprospieva izbovým rastlinám a môže poškodiť zariadenie domácnosti. Ak sa chcete vyhnúť týmto komplikáciám, zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 je jednoduchým a účinným riešením.

Rodina Perfect Air
Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky... Čistý a svieži vzduch pre váš domov a vašu myseľ. Pozrite si našu špeciálnu stránku venovanú sortimentu Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa nej.

Špecifikácie:

- Atraktívny dizajn, vhodný do moderných priestorov

- Veľký objem nádrže na vodu: 4 l

- Vhodné na aromaterapiu

- Jednoduché používanie

- Výkon zvlhčovača: ≥260 ml/h (±50 ml/h)

- Vhodné pre miestnosti do 30 m2

- Prevádzkový čas: až 26 h na jedno naplnenie

- Napätie: 220 - 240 V

- Hladina hluku: ≤35 dB

- Spotreba energie: 30 W

- Rozmery: 19,6 x 19,6 x 27,8 mm

- Farba: biela + imitácia dreva

Vlastnosti a výhody:

-Výkon zvlhčovača

-Ultrazvukový princíp

-Vôňa, ktorá pomáha a prevonia váš domov

-Nevýhody suchého vzduchu

-Čistý a čerstvý vzduch pre váš domov

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631013007
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,26
Hlučnosť (dB)
35
Farba
biela + imitácia dreva
Objem nádržky (l)
4
Šírka (cm)
19,6
Výška (cm)
27,8
Hĺbka (cm)
19,6

Parametre

Výrobca:
EAN
8595631013007
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,26
Hlučnosť (dB)
35
Farba
biela + imitácia dreva
Objem nádržky (l)
4
Šírka (cm)
19,6
Výška (cm)
27,8
Hĺbka (cm)
19,6
Výhody nákupu u nás

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Overený zákazník
11.03.2024

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.