Zvlhčovač Lanaform Breva
Zvlhčovač Lanaform Breva
49 €
Skladom u dodávateľa

Zvlhčovač Lanaform Breva

Zvlhčovač Lanaform Breva

  • Výrobca: Boneco
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 150 m3
  • 49 €
  • Bez DPH: 41 €
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Zvlhčovač vzduchu Lanaform Breva s dotykovým ovládaním a studenou parou. Je vhodný do miestností s rozlohou do 30 m².

Suchý vzduch počas vykurovacej sezóny je dôvodom mnohých zdravotných ťažkostí, ako sú vyschnutá sliznica, kašeľ, škrabanie v hrdle, suchá podráždená pokožka a popraskané pery. Ideálna relatívna vlhkosť v obytných miestnostiach je medzi 40 – 50 %. V zimnom období však táto hranica klesá aj pod 20 %, čo je porovnateľné s vlhkosťou na púšti. Vyhnite sa zdravotným ťažkostiam a vyriešte suchý vzduch raz a na vždy vďaka zvlhčovaču vzduchu.

Zvlhčovač vzduchu Breva belgickej firmy Lanaform vytvára studenú paru, čím zaisťuje optimálnu vlhkosť v miestnosti a podporuje naše zdravie. Objem nádržky je 3,5 l a maximálny zvlhčovací výkon je 300 ml /h. Je veľmi tichý (< 35 dB), takže vás jeho prevádzka nebude rušiť ani počas spánku.

Na dotykovom displeji si vyberiete z 3 intenzít uvoľňovania pary (low, medium, high). Všetko sa ovláda jediným tlačidlom. Stupeň intenzity uvoľňovania pary signalizuje farebná indikácia.

Zvlhčovač je tiež vybavený demineralizačnou patrónou, ktorá výrazne zvyšuje kvalitu vody a obmedzuje tvorbu vodného kameňa. Nádrž na vodu jednoducho zložte a zospodu naplňte vodou. Zapnite zvlhčovač a už sa nenechajte ničím rušiť. Pokiaľ v nádrži dôjde voda, zvlhčovač sa sám automaticky zastaví a tlačidlo spustenia sčervenie.

Ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Breva je kombináciou moderného dizajnu a skvelej účinnosti. Je vhodný do menších priestorov, ako sú detské izby, spálne, pracovne a pod.

Parametre

Zvlhčovací výkon (l/h)
0,3
Regulácia výkonu
manuálny
Hlučnosť max. (dB)
35
Farba
biela
Objem nádržky (l)
3,5
Demineralizačný filter
áno
Predohrev
nie
Diaľkové ovládanie
nie
Výška (cm)
30,0
Šírka (cm)
23,0
Hĺbka (cm)
11,0
Hmotnosť (kg)
1,5

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

30.06.2014
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)