Zvlhčovač vzduchu Airbi Airwasher
Zvlhčovač vzduchu Airbi Airwasher
269 €
2 ks skladom

Zvlhčovač vzduchu Airbi Airwasher

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Zvlhčovač vzduchu Airbi Airwasher

  • Výrobca: Airbi
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 110 m3
  • 269 €
  • Bez DPH: 224 €
2 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sme autorizovaným predajcom a pre produktov značky Airbi ponúkame bezplatnú prepravu produktu do autorizovaného servisného strediska v prípade poruchy počas trvania záruky. Túto službu môžete využiť, ak si ponecháte originálnu krabicu na výrobok kvôli bezpečnému zabaleniu.

Službu je možné uplatniť len v prípade výrobných a konštrukčných chýb výrobku zistených počas používania počas záručnej doby. Viac informácií nájdete TU.

Ako službu využiť? Postupne vyplňte formulár na reklamácie a uveďte všetky potrebné informácie. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími krokmi.

Zariadenie Airbi AIRWASHER si obľúbia najmä rodičia detí, pretože práve malé deti dýchajú 2x rýchlejšie ako dospelí a škodí im suchý vzduch, prach a malé mikroorganizmy poletujúce vzduchom. Airbi AIRWASHER je unikátny prístroj, ktorý kombinuje dve zariadenia v jednom - zvlhčovač a čističku vzduchu. Jeho automatická prevádzka dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť v domácnosti (40-60 %).

Vďaka prirodzenému odparovaniu, keď sa voda rozkladá na skutočne malé a ľahké častice, dochádza k lepšiemu rozptýleniu mikročastíc vody ako v tradičných zvlhčovačoch. Ďalšou veľkou výhodou je, že voda, ktorá sa prirodzene odparuje, nezanecháva viditeľné stopy minerálov zachytených na nábytku, televízoroch a podobne.

AIRWASHER však dokáže oveľa viac - s pomocou vody ako prírodného filtra zachytáva nečistoty vo vzduchu. Používateľov tohto zariadenia poteší nenáročná údržba a predovšetkým veľmi nízke prevádzkové náklady.

Aby sa zabránilo množeniu baktérií vo vode, je AIRWASHER vybavený patentovaným filtrom BSS (Bio-Silver Stone) a vnútornými rotačnými diskami so špeciálnou antibakteriálnou úpravou na elimináciu množenia baktérií. Vďaka tomu zariadenie AIRWASHER zachytí až 99,9 % baktérií prítomných v okolitom vzduchu a zo zariadenia tak vychádza prirodzene čistý a zvlhčený vzduch.

Plazmový systém - AIRWASHER je vybavený generátorom plazmových iónov, ktorý pomáha nielen zachytávať prachové častice, ale aj eliminovať 99,99 % vírusov chrípky (H1N1) vo vzduchu. Táto funkcia je voliteľná a používateľ ju môže v prípade potreby vypnúť.

AIRWASHER je takmer nepočuteľný (30-24 db) a medzi jeho ďalšie výhody patrí nízka spotreba energie (iba 8 W). Zariadenie možno používať v 5 pracovných režimoch - automatický, vysoký výkon, stredný výkon, nízky výkon, nočný režim. K dispozícii je aj bezpečnostná funkcia, ktorá v prípade nedostatku vody zariadenie sama vypne a upozorní používateľa na ovládacom paneli blikajúcou ikonou na dolnej strane zariadenia.

Výhody zvlhčovača Airbi Airwasher

  • Nadštandardná antibakteriálna ochrana, ako použitej vody, tak plastov
  • Automatický hygrostat s kontrolným digitálnym displejom
  • Veľmi tichá prevádzka
  • Extrémne nízky príkon
  • Technológia prirodzeného odparu

Parametre

EAN
8594162600205
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,25
Regulácia výkonu
automatická
Hlučnosť (dB)
24
Hlučnosť max. (dB)
30
Farba
biela
Objem nádržky (l)
4,5
Hygrostat
áno (digitálny)
Náklady na filtre (€/rok)
22
Šírka (cm)
28,0
Výška (cm)
37,0
Hĺbka (cm)
28,0
Hmotnosť (kg)
4,5

Parametre

EAN
8594162600205
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,25
Regulácia výkonu
automatická
Hlučnosť (dB)
24
Hlučnosť max. (dB)
30
Farba
biela
Objem nádržky (l)
4,5
Hygrostat
áno (digitálny)
Náklady na filtre (€/rok)
22
Šírka (cm)
28,0
Výška (cm)
37,0
Hĺbka (cm)
28,0
Hmotnosť (kg)
4,5

Napísať dotaz

Príslušenstvo

BSS filter k AIRBI Prime Detail

25 €

Vlhkomer TFA 30.5027.01 Detail

17 €

Vlhkomer TFA 30.5027.01

>5 ks skladom

Vlhkomer TFA 30.5027.02 Detail

17 €

Vlhkomer StadlerForm Selina Little biela Detail

24 €

Vlhkomer StadlerForm Selina Little čierna Detail

24 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Lanaform LA120701 Detail

15 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Boneco WX200 Detail

16 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.08.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.