Domáce meteostanice

Domácí meteostanice měří vnitřní a vnější teplotu i vlhkost. Obsahují zpravidla jedno vnější čidlo a jsou žádané většinou zákazníků. Představují také vhodný dárek. Domácí meterologické stanice můžeme napájet pomocí tužkových baterií, modely s barevným displejem je pak lepší zapojit pomocí adaptéru přímo do zásuvky. Domácí meteostanice mohou disponovat řadou doplňkových funkcí - budíkem, grafem vývoje tlaku, rádiem a dalšími funkcemi. Všechny meteostanice z naší nabídky jsou vybaveny dálkově řízenými hodinami s přeným časem. Při výběru meteostanice je dobré se orientovat i podle max. dosahu bezdrátového čidla. Pokud chceme čidlo umístit dále od meteostanice, je dobré zvážit různé překážky mezi meteostanicí a čidlem a zvolit přistroj s dostatečně silným signálem. Ke všem nabízeným meteostanicím nabízíme i náhradní bezdrátová čidla.

Ďalšie informácie

Meteostanica TFA 35.1142.01 VIEW Detail

57 €

Napájanie prístroja 2x AAA bater..., Dosah signálu čidla (m) 60, Napájanie čidla 2x AAA bater...,


Najlepšie mobilné klimatizácie 2022 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Aké rýchle sú elektrické kolobežky? Využite svoj nový dopravný prostriedok na maximum

Maximálna rýchlosť elektrickej kolobežky je pre mnohých najdôležitejším parametrom pri jej výbere. Ale čo vlastne určuje rýchlosť? Pozrime sa na túto tému bližšie!

Na čo si dať pozor pri nabíjaní elektrických kolobežiek? Vyhnite sa týmto najčastejším chybám

Ako predĺžiť životnosť elektrickej kolobežky? Je dôležité starať sa nielen o samotnú kolobežku, ale aj o jej batériu. Ako sa o ňu starať a čomu sa vyhnúť? Tu je odpoveď!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.04.2021
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín