Domáce meteostanice

Domácí meteostanice měří vnitřní a vnější teplotu i vlhkost. Obsahují zpravidla jedno vnější čidlo a jsou žádané většinou zákazníků. Představují také vhodný dárek. Domácí meterologické stanice můžeme napájet pomocí tužkových baterií, modely s barevným displejem je pak lepší zapojit pomocí adaptéru přímo do zásuvky. Domácí meteostanice mohou disponovat řadou doplňkových funkcí - budíkem, grafem vývoje tlaku, rádiem a dalšími funkcemi. Všechny meteostanice z naší nabídky jsou vybaveny dálkově řízenými hodinami s přeným časem. Při výběru meteostanice je dobré se orientovat i podle max. dosahu bezdrátového čidla. Pokud chceme čidlo umístit dále od meteostanice, je dobré zvážit různé překážky mezi meteostanicí a čidlem a zvolit přistroj s dostatečně silným signálem. Ke všem nabízeným meteostanicím nabízíme i náhradní bezdrátová čidla.

Ďalšie informácie

Meteostanica TFA 35.1142.01 VIEW Detail

57 €

Napájanie prístroja 2x AAA bater..., Dosah signálu čidla (m) 60, Napájanie čidla 2x AAA bater...,
Bezdrôtová meteostanica s farebným displejom TFA 35.1150.01 SEASON Detail

65 €

Napájanie prístroja 3x AA bateri..., Dosah signálu čidla (m) 80, Napájanie čidla 2x AA bateri...,


Elektrická kolobežka vs. auto - ktorá možnosť je úspornejšia?

Každodenné cestovanie autom sa môže poriadne predražiť. Elektrické kolobežky však ponúkajú alternatívu. Koľko stojí ich prevádzka v porovnaní s osobnými automobilmi?

Najlepšie drony Aerium pre rok 2022: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2022: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.09.2021
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.