Domáce meteostanice

Domácí meteostanice měří vnitřní a vnější teplotu i vlhkost. Obsahují zpravidla jedno vnější čidlo a jsou žádané většinou zákazníků. Představují také vhodný dárek. Domácí meterologické stanice můžeme napájet pomocí tužkových baterií, modely s barevným displejem je pak lepší zapojit pomocí adaptéru přímo do zásuvky. Domácí meteostanice mohou disponovat řadou doplňkových funkcí - budíkem, grafem vývoje tlaku, rádiem a dalšími funkcemi. Všechny meteostanice z naší nabídky jsou vybaveny dálkově řízenými hodinami s přeným časem. Při výběru meteostanice je dobré se orientovat i podle max. dosahu bezdrátového čidla. Pokud chceme čidlo umístit dále od meteostanice, je dobré zvážit různé překážky mezi meteostanicí a čidlem a zvolit přistroj s dostatečně silným signálem. Ke všem nabízeným meteostanicím nabízíme i náhradní bezdrátová čidla.

Ďalšie informácie

Meteostanica TFA 35.1142.01 VIEW Detail

50 €

Napájanie prístroja 2x AAA bater..., Dosah signálu čidla (m) 60, Napájanie čidla 2x AAA bater...,


Najlepšie drony Aerium pre rok 2023: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Ako vybrať dron? Aerium.sk vás prevedie všetkými dôležitými krokmi pre rok 2023!

Ako si vybrať dron? Aerium.sk vás prevedie všetkými dôležitými krokmi pre rok 2023! Drony s kamerou sa stali štandardnou súčasťou mnohých profesionálnych oblastí

Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

09.12.2021
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.