Domáce meteostanice

Domácí meteostanice měří vnitřní a vnější teplotu i vlhkost. Obsahují zpravidla jedno vnější čidlo a jsou žádané většinou zákazníků. Představují také vhodný dárek. Domácí meterologické stanice můžeme napájet pomocí tužkových baterií, modely s barevným displejem je pak lepší zapojit pomocí adaptéru přímo do zásuvky. Domácí meteostanice mohou disponovat řadou doplňkových funkcí - budíkem, grafem vývoje tlaku, rádiem a dalšími funkcemi. Všechny meteostanice z naší nabídky jsou vybaveny dálkově řízenými hodinami s přeným časem. Při výběru meteostanice je dobré se orientovat i podle max. dosahu bezdrátového čidla. Pokud chceme čidlo umístit dále od meteostanice, je dobré zvážit různé překážky mezi meteostanicí a čidlem a zvolit přistroj s dostatečně silným signálem. Ke všem nabízeným meteostanicím nabízíme i náhradní bezdrátová čidla.

Ďalšie informácie


4 minúty čítania / Odborné poradenstvo Odvlhčovani

Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2024 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou – naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Najlepšie elektrokolobežky Aerium na rok 2024: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium na rok 2024.
4 minúty čítania / Odborné poradenstvo Drony a lietanie

Najlepšie drony Aerium na rok 2024: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.01.2022
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)