Zvlhčovač TrueLife AIR Humidifier H5 Touch
Zvlhčovač TrueLife AIR Humidifier H5 Touch
63 €
1 ks skladom

Zvlhčovač TrueLife AIR Humidifier H5 Touch

30 dní na vrátenie

Zvlhčovač TrueLife AIR Humidifier H5 Touch

  • 63 €
  • Bez DPH: 53 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR H5 Touch

Ak je suchý vzduch vo vašej domácnosti problémom, zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR H5 Touch je jednoduchým riešením. Vďaka hornému plneniu sa zvlhčovač vzduchu veľmi ľahko ovláda, nemusíte nádržku nikam prenášať a pri každom použití nemusíte riešiť problém s rozliatou vodou. Funguje na princípe ultrazvuku, ktorý mení vodu v nádrži na paru, ktorá sa mieša so vzduchom a okamžite ho zvlhčuje. Výhodou ultrazvukovej technológie je okrem nízkej spotreby energie aj nízka hlučnosť, ktorá dosahuje maximálne 35 dB. Pomocou ionizátora s technológiou IonTrue® zvyšuje zvlhčovač vzduchu koncentráciu zdravých záporných iónov. Zvlhčovač vzduchu funguje aj ako difuzér. Stačí naplniť príslušný zásobník esenciálnym olejom a zvlhčovač vzduchu prevonia miestnosť vašou obľúbenou vôňou vďaka technológii OilFlow®.

TrueLife AIR Humidifier H5 Touch

Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR H5 Touch funguje na princípe ultrazvukovej technológie, ktorá premieňa vodu v zásobníku na jemnú paru, ktorá sa mieša so vzduchom v miestnosti. Vďaka zvlhčovaču sa takmer okamžite dosiahne optimálna vlhkosť vzduchu 40-60 %. Správna vlhkosť je prospešná pre dýchacie cesty a môže pomôcť pri problémoch so suchou pokožkou, ekzémoch alebo astme. Ionizátor s technológiou IonTrue® obohacuje vzduch o záporné ióny, odstraňuje prachové častice a lepšie okysličuje krv. Dostatok záporných iónov vo vzduchu prospieva nášmu zdraviu, má pozitívny vplyv na našu psychiku a koncentráciu a môže dokonca pomôcť pri bolestiach hlavy. Vďaka niekoľkým kvapkám esenciálneho oleja a technológii OilFlow® navyše môžete ľahko prevoňať miestnosť svojou obľúbenou vôňou.

Čím zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR H5 Touch vyniká?

 

1. Dlhá životnosť, nízka hlučnosť

Nádržka na vodu zvlhčovača má objem 3 litre a vydrží 24 hodín prevádzky pri maximálnom výkone. Zvlhčovač vzduchu tak môžete bez obáv nechať zapnutý cez noc a vďaka nízkej hlučnosti 35 dB nebude rušiť váš spánok. Vďaka automatickému indikátoru nedostatku vody sa zvlhčovač sám vypne, keď je hladina vody nízka. Nehrozí riziko skratu alebo prehriatia.

 

2. Jednoduché ovládanie, displej a vrchné plnenie

Ovládanie zvlhčovača je veľmi jednoduché a zvládne ho každý. 4 dotykové tlačidlá slúžia na zapnutie, vypnutie zvlhčovača, nastavenie intenzity pary, nočného režimu alebo úrovne vlhkosti. Po otvorení horného poklopu naplníte nádržku vodou, pripojíte zvlhčovač k napájaniu a pomocou tlačidla nastavíte množstvo pary, ktoré vám vyhovuje. Môžete pridať aj esenciálny olej, ktorý príjemne prevonia miestnosť. Zvlhčovač sám monitoruje množstvo vody v zásobníku a pri nízkej hladine sa automaticky vypne. Na displeji zvlhčovača môžete skontrolovať aktuálnu vlhkosť a teplotu v okolí zvlhčovača, intenzitu pary a prípadne nastavený časovač. Horné plnenie zvlhčovača je veľkou výhodou, nemusíte ho zakaždým prenášať k zdroju vody a nikde nič nevylejete.

 

3. Ultrazvuková technológia

Zvlhčovač premieňa vodu na jemnú paru, ktorá zvlhčuje vzduch v miestnosti na optimálnych 40-60 %. Výhodou tejto technológie je vysoká účinnosť a nízka spotreba energie.

 

4. Ionizátor s technológiou IonTrue®

Vďaka špeciálnej technológii IonTrue® zvlhčovač neutralizuje pozitívne ióny, odstraňuje prachové častice zo vzduchu a lepšie okysličuje krv. Optimálne množstvo záporných iónov má pozitívny vplyv na psychiku a koncentráciu.

 

5. Zásobník esenciálneho oleja

Stačí pridať niekoľko kvapiek do zásobníka a zvlhčovač prevonia miestnosť vašou obľúbenou vôňou. Vďaka jedinečnej technológii OilFlow® stačia dve až tri kvapky esenciálneho oleja na celú nádržku. Môžete si tak v pokoji vychutnávať aromaterapiu bez toho, aby ste museli neustále pridávať olej ako pri iných difuzéroch.

 

6. Intenzita pary

Pomocou nastavenia intenzity pary si môžete vybrať, či chcete použiť maximálny výkon na dosiahnutie rýchlehozvlhčovanie alebo pomalé zvlhčovanie, ktoré je úsporné a poskytuje dlhotrvajúcu vlhkosť.

 

7. Automatické udržiavanie vlhkosti a nočný režim

Pomocou ovládacieho tlačidla nastavte požadovanú úroveň vlhkosti, ktorú zvlhčovač automaticky udržiava. Keď je zvlhčovač nastavený na nočný režim, para sa automaticky uvoľňuje v pravidelne sa striedajúcich cykloch. Displej LED sa zároveň vypne, aby ste mohli nerušene spať.

 

8. Dlhodobá životnosť

Až 24 hodín prevádzky pri maximálnom výkone. Zvlhčovač vzduchu môžete pokojne nechať zapnutý aj cez noc. Nádržka na vodu pojme až 3 litre. Vďaka tejto kapacite nemusíte vodu dopĺňať každú chvíľu a vydrží vám niekoľko dní.

Parametre

EAN
8594175355635
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,15
Regulácia výkonu
Automatické
Hlučnosť max. (dB)
35
Farba
biela
Objem nádržky (l)
3
Šírka (cm)
21,5
Výška (cm)
27,5
Hĺbka (cm)
14,3
Hmotnosť (kg)
1,5

Parametre

EAN
8594175355635
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,15
Regulácia výkonu
Automatické
Hlučnosť max. (dB)
35
Farba
biela
Objem nádržky (l)
3
Šírka (cm)
21,5
Výška (cm)
27,5
Hĺbka (cm)
14,3
Hmotnosť (kg)
1,5

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
76 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

09.08.2022
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.