Vysokoteplotné sálavé panely IVT

Elektrické vysokoteplotné panely IVT slúžia k efektívnemu a nízkonákladovému vykurovanie objektov. Hodí sa do akéhokoľvek objektu, ktorý je od 2,3 do 6 metrov vysoký. Funkcia panelov je založená na infračervenej technológii, a aby prenášali teplo nie je potrebný vzduch. Hlavný vykurovací prvok je lamela z hliníka s elektrochemickou úpravou na povrchu. To zaručuje jedinečnú emisivitu sálavého povrchu. Povrch lamiel dosahuje teplotu 250 ° C.

IVT panely sa vyrábajú s príkonom 1,2 / 2,4 a 3,6 kW. Vďaka povrchovej úprave proti korózii sa dajú použiť aj v náročnom prostredí, ako na miestach, ktoré majú zvýšenú vlhkosť, je na nich väčšia koncentrácia soli, apod.

Mimo typické využitie v priemysle, môžeme elektrické vysokoteplotné panely IVT umiestniť aj do kancelárií či obytných priestorov. Svoje využitie nájdu aj tam, kde bežné ohrievače nestačia alebo nie sú vyhovujúce - napríklad objekty bez tepelne-izolačných vlastností.

THERMOWELL IVT sú hrdým držiteľom najvyššieho nemeckého ocenenia PREMIUM QUALITY. Je možná ich kombinácia s inými systémami či využitie vo forme prídavného kúrenia či príležitostného vykurovania.

Ďalšie informácie
THERMOWELL IVT 36 Detail

471 €

THERMOWELL IVT 36

Skladom u dodávateľa

Tepelný výkon (kW) 3,6, Regulácia výkonu nie, Farba strieborná,
THERMOWELL IVT 24 Detail

383 €

THERMOWELL IVT 24

Skladom u dodávateľa

Tepelný výkon (kW) 2,4, Regulácia výkonu nie, Farba strieborná,
THERMOWELL IVT 12 Detail

293 €

THERMOWELL IVT 12

Skladom u dodávateľa

Tepelný výkon (kW) 1,2, Regulácia výkonu nie, Farba strieborná,
THERMOWELL IVT-TH 15 Detail

289 €

THERMOWELL IVT-TH 15

Skladom u dodávateľa

Tepelný výkon (kW) 1,5, Regulácia výkonu nie, Farba strieborná,
THERMOWELL IVT-TH 10 Detail

249 €

THERMOWELL IVT-TH 10

Skladom u dodávateľa

Tepelný výkon (kW) 1,0, Regulácia výkonu nie, Farba strieborná,Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

14.05.2017
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.