Ohrievač FAKIR HT 800
Ohrievač FAKIR HT 800
148 €
Dlhodobo vypredané

Ohrievač FAKIR HT 800

Ohrievač FAKIR HT 800

  • Výrobca: FAKIR
  • Určené do: 60 m3
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Keramické stĺpové ohrievače HT 800 sú moderné ohrievače vhodné do všetkých typov interiérov. Všetky modely majú veľmi exkluzívny dizajn s garanciou špičkovej kvality nemeckej značky IQtherm – FAKIR. Sú vybavené LED displejom s ovládacím panelom, diaľkovým ovládačom, termostatom, časovým vypínaním a dvoma stupňami regulácie vykurovacieho výkonu.

Základom ohrievača je karbónový vykurovací článok, ktorý je umiestnený v keramickom puzdre. Výsledkom je príjemné sálavé teplo, ktoré sa rovnomerne rozprestrie po celej miestnosti. Výhodou systému je veľmi rýchly teplotný nástup a tepelná zotrvačnosť keramického puzdra, ktoré sála teplo ešte určitý čas po vypnutí vykurovacieho systému, nedochádza tak k žiadnemu prudkému poklesu teploty vo vykurovanom priestore. Ďalšou výhodou sú kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a teda jednoduchá mobilita pre prípadné prenášanie na rôzne miesta.

Keramické stĺpové ohrievače HT sú vybavené bezpečnostnými poistkami pre prípad pádu a prehriatia, ktoré v prípade potreby prístroj spoľahlivo vypnú. Ohrievače sú vybavené termostatom s funkciou ANTI FROST (protimrazová ochrana) Pri aktivácii tejto funkcie udržiava ohrievač s minimálnou spotrebou el. energie v danom priestore teplotu nad bodom mrazu. Chráni tak napríklad vodné čerpadlá, domáce vodárne a pod. Proti zamrznutiu a možnému poškodeniu.

Využitie: na prikurovanie alebo aj ako hlavný vykurovací systém do kancelárií, malých obchodov a prevádzkarní, rekreačných objektov a pod.

Ohrievač je vybavený prípojným káblom so zásuvkovou vidlicou na jednoduché pripojenie.

Výhody ohrievača HT 800:

  • 2 stupne výkonu (1,2 – 2,0 kW)
  • oscilácia
  • časovač
  • dotykový LCD displej
  • diaľkové ovládanie

Parametre

Tepelný výkon (kW)
2,0 kW
Regulácia výkonu
manuálna
Stupne ventilátora
2
Farba
biela
Interiová plocha (m2)
24 m2
Termostat
áno (digitálny)
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
870 mm
Šírka (cm)
260 mm
Hĺbka (cm)
260 mm
Hmotnosť (kg)
3,0 kg

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.06.2016
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.