Ohrievač FAKIR HT 400
Ohrievač FAKIR HT 400
118 €
Dlhodobo vypredané

Ohrievač FAKIR HT 400

Ohrievač FAKIR HT 400

  • Výrobca: FAKIR
  • Určené do: 60 m3
  • 118 €
  • Bez DPH: 98 €
Dlhodobo vypredané
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Keramické stĺpové ohrievače HT 400 sú moderné ohrievače vhodné do všetkých typov interiérov. Všetky modely majú veľmi exkluzívny dizajn s garanciou špičkovej kvality nemeckej značky IQtherm – FAKIR. Sú vybavené LED displejom s ovládacím panelom, diaľkovým ovládačom, termostatom, časovým vypínaním a dvoma stupňami regulácie vykurovacieho výkonu.

Základom ohrievača je karbónový vykurovací článok, ktorý je umiestnený v keramickom puzdre. Výsledkom je príjemné sálavé teplo, ktoré sa rovnomerne rozprestrie po celej miestnosti. Výhodou systému je veľmi rýchly teplotný nástup a tepelná zotrvačnosť keramického puzdra, ktoré sála teplo ešte určitý čas po vypnutí vykurovacieho systému, nedochádza tak k žiadnemu prudkému poklesu teploty vo vykurovanom priestore. Ďalšou výhodou sú kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a teda jednoduchá mobilita pre prípadné prenášanie na rôzne miesta.

Keramické stĺpové ohrievače HT sú vybavené bezpečnostnými poistkami pre prípad pádu a prehriatia, ktoré v prípade potreby prístroj spoľahlivo vypnú. Ohrievače sú vybavené termostatom s funkciou ANTI FROST (protimrazová ochrana) Pri aktivácii tejto funkcie udržiava ohrievač s minimálnou spotrebou el. energie v danom priestore teplotu nad bodom mrazu. Chráni tak napríklad vodné čerpadlá, domáce vodárne a pod. Proti zamrznutiu a možnému poškodeniu.

Využitie: na prikurovanie alebo aj ako hlavný vykurovací systém do kancelárií, malých obchodov a prevádzkarní, rekreačných objektov a pod.

Ohrievač je vybavený prípojným káblom so zásuvkovou vidlicou na jednoduché pripojenie.

Výhody ohrievača HT 400:

  • 2 stupne výkonu (1,3 – 2,0 kW)
  • oscilácia
  • časovač
  • termostat s funkciou ANTI FROST
  • diaľkové ovládanie

Parametre

Tepelný výkon (kW)
2,0
Regulácia výkonu
manuálna
Stupne ventilátora
2
Farba
biela
Interiová plocha (m2)
24
Termostat
áno (digitálny)
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
52
Šírka (cm)
21
Hĺbka (cm)
17
Hmotnosť (kg)
1,9

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

14.05.2016
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.