Stropný ventilátor Sulion JALON
Stropný ventilátor Sulion JALON
188 €
Na dotaz

Stropný ventilátor Sulion JALON

Doprava zdarma

Stropný ventilátor Sulion JALON

  • Výrobca: Sulion
  • Záruka 2 roky
  • 188 €
  • Bez DPH: 157 €
Na dotaz
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sulion JALON

Ventilátor Sulion JALON pre moderné bývanie s diaľkovým ovládaním a LED svetlom. Tienidlo je vyrobené z matného skla. V balení je jedna predlžovacia tyč, s ktorou zavesíte ventilátor pod strop. Ventilátor je možné namontovať na mierne šikmý strop pod uhlom max. 10°. Ovláda sa diaľkovým ovládaním, ktoré je súčasťou balenia. Montáž bez tyče nie je možná.

Vzdialenosť lopatiek od podlahy sa z bezpečnostných dôvodov odporúča minimálne 2 m 20 cm. Lopatky umiestnené cca 3 m nad zemou začínajú mať zníženú účinnosť. V prípade použitia predlžovacej tyče je nahradená pôvodná tyč v balení. Predlžovacie tyče sa dajú skrátiť bez straty záruky.

V čom Sulion JALON vyniká?

 

1. Špeciálne navrhnutá konštrukcia

Dva svetelné zdroje LED 18 W 1500L umožňujú využívať ventilátor nielen na cirkuláciu vzduchu, ale aj na osvetlenie miestnosti.

 

2. Ďalšie vlastnosti

Stropné ventilátory ovplyvňujú vďaka ťahu vzduchu vnímanie tepla a chladu, takže v lete nie je nutné toľko ochladzovať vzduch. Pri teplote 25 – 27 °C máme rovnaký pocit ako pri 22 °C bez stropného ventilátora. Takto je možné ušetriť až 40 % z účtu za elektrinu.

  • Diaľkové ovládanie

 

Stropní ventilátor Sulion JALON

Parametre

Stupne ventilátora
5
Farba
tmavosivá
Hmotnosť (kg)
7,8

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.12.2020
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)