Stropný ventilátor Sulion BANDIT
Stropný ventilátor Sulion BANDIT
131 €
Na dotaz

Stropný ventilátor Sulion BANDIT

Stropný ventilátor Sulion BANDIT

  • Výrobca: Sulion
  • Záruka 2 roky
  • 131 €
  • Bez DPH: 109 €
Na dotaz
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sulion BANDIT

Ventilátor Sulion Bandit je vhodnou voľbou do malých bytov. Tento prístroj umožňuje namontovať 2 žiarovky s výkonom až 40 W každá (žiarovky nie sú v balení). Závit je typu E27. Ventilátor je vybavený zimným (spätným) chodom. Vzdialenosť lopatiek od stropu s použitím tyče je 35 cm. Ventilátor je možné namontovať aj bez tyče, v tom prípade budú lopatky od stropu 20 cm.
Sulion Bandit je možné namontovať na mierne šikmý strop pod uhlom max. 17°. Obojstranné lopatky majú z každej strany inú farbu a je možné ich nainštalovať tak, aby ventilátor vyzeral ako biely alebo rôznofarebný. Ovláda sa diaľkovým ovládaním, ktoré je súčasťou balenia. Tienidlá sú vyrobené z matného skla, lopatky sú z MDF.

Vzdialenosť lopatiek od podlahy sa z bezpečnostných dôvodov odporúča minimálne 2 m 20 cm. Lopatky umiestnené cca 3 m nad zemou začínajú mať zníženú účinnosť. V prípade použitia predlžovacej tyče je nahradená pôvodná tyč v balení. Predlžovacie tyče sa dajú skrátiť bez straty záruky.

V čom Sulion BANDIT vyniká?

 

1. Špeciálne navrhnutá konštrukcia

Stropný ventilátor Sulion BANDIT disponuje obojstrannými lopatkami v bielom a farebnom dekóre, ktoré z ventilátora robia významný dizajnový prvok interiéru.

Dva svetelné zdroje E27 so silou 40 W umožňujú využívať ventilátor nielen na cirkuláciu vzduchu, ale aj na osvetlenie miestnosti.

 

2. Ďalšie vlastnosti

Zimný (spätný) chod ventilátora umožňuje pozvoľné otáčanie v smere hodinových ručičiek. Tým dochádza k nasávaniu studeného vzduchu zospodu a súčasne je stúpajúci teplý vzduch vytláčaný pozdĺž stien k zemi. Vďaka tomu môžete ušetriť až 20 % nákladov na kúrenie.

Stropné ventilátory ovplyvňujú vďaka ťahu vzduchu vnímanie tepla a chladu, takže v lete nie je nutné toľko ochladzovať vzduch. Pri teplote 25 – 27 °C máme rovnaký pocit ako pri 22 °C bez stropného ventilátora. Takto je možné ušetriť až 40 % z účtu za elektrinu.

 

3. Kompaktné rozmery

 

Sulion BANDIT

Parametre

Stupne ventilátora
3
Farba
biela/farebné
Výška (cm)
42,0
Šírka (cm)
105,0
Hĺbka (cm)
105,0
Hmotnosť (kg)
6,2

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

02.07.2019
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.