Stropný ventilátor Sulion BANDIT
Stropný ventilátor Sulion BANDIT
131 €
Dlhodobo vypredané

Stropný ventilátor Sulion BANDIT

Stropný ventilátor Sulion BANDIT

  • Výrobca: Sulion
  • Záruka 2 roky
  • 131 €
  • Bez DPH: 109 €
Dlhodobo vypredané
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Sulion BANDIT

Ventilátor Sulion Bandit je vhodnou voľbou do malých bytov. Tento prístroj umožňuje namontovať 2 žiarovky s výkonom až 40 W každá (žiarovky nie sú v balení). Závit je typu E27. Ventilátor je vybavený zimným (spätným) chodom. Vzdialenosť lopatiek od stropu s použitím tyče je 35 cm. Ventilátor je možné namontovať aj bez tyče, v tom prípade budú lopatky od stropu 20 cm.
Sulion Bandit je možné namontovať na mierne šikmý strop pod uhlom max. 17°. Obojstranné lopatky majú z každej strany inú farbu a je možné ich nainštalovať tak, aby ventilátor vyzeral ako biely alebo rôznofarebný. Ovláda sa diaľkovým ovládaním, ktoré je súčasťou balenia. Tienidlá sú vyrobené z matného skla, lopatky sú z MDF.

Vzdialenosť lopatiek od podlahy sa z bezpečnostných dôvodov odporúča minimálne 2 m 20 cm. Lopatky umiestnené cca 3 m nad zemou začínajú mať zníženú účinnosť. V prípade použitia predlžovacej tyče je nahradená pôvodná tyč v balení. Predlžovacie tyče sa dajú skrátiť bez straty záruky.

V čom Sulion BANDIT vyniká?

 

1. Špeciálne navrhnutá konštrukcia

Stropný ventilátor Sulion BANDIT disponuje obojstrannými lopatkami v bielom a farebnom dekóre, ktoré z ventilátora robia významný dizajnový prvok interiéru.

Dva svetelné zdroje E27 so silou 40 W umožňujú využívať ventilátor nielen na cirkuláciu vzduchu, ale aj na osvetlenie miestnosti.

 

2. Ďalšie vlastnosti

Zimný (spätný) chod ventilátora umožňuje pozvoľné otáčanie v smere hodinových ručičiek. Tým dochádza k nasávaniu studeného vzduchu zospodu a súčasne je stúpajúci teplý vzduch vytláčaný pozdĺž stien k zemi. Vďaka tomu môžete ušetriť až 20 % nákladov na kúrenie.

Stropné ventilátory ovplyvňujú vďaka ťahu vzduchu vnímanie tepla a chladu, takže v lete nie je nutné toľko ochladzovať vzduch. Pri teplote 25 – 27 °C máme rovnaký pocit ako pri 22 °C bez stropného ventilátora. Takto je možné ušetriť až 40 % z účtu za elektrinu.

 

3. Kompaktné rozmery

 

Sulion BANDIT

Parametre

Stupne ventilátora
3
Farba
biela/farebné
Výška (cm)
42,0
Šírka (cm)
105,0
Hĺbka (cm)
105,0
Hmotnosť (kg)
6,2

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.12.2020
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín