Stojanový ventilátor Stylies Tukan
Stojanový ventilátor Stylies Tukan
158 €
Dlhodobo vypredané

Stojanový ventilátor Stylies Tukan

Stojanový ventilátor Stylies Tukan

Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Hodnotenia (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakúpilo +nakúpilo

Recenzie (2)

Zobraziť recenzie

Stylies Tukan

Stylies Tukan je ventilátor vzduchu s vysokým výkonom a komfortnou prevádzkou, ktorý sa dokáže prispôsobiť všetkým vašim potrebám. Inteligentný režim sám reguluje rýchlosť prúdenia vzduchu podľa teploty miestnosti, pritom smeruje prúdenie variabilným otáčaním do strán a prispôsobí dĺžku prevádzky nastaviteľným časovačom. Medzi jeho veľké prednosti patrí vymeniteľný stojan s dvoma veľkosťami - dlhšia, ktorá umožňuje ventilátor postaviť na podlahu a kratšia, ktorá z neho urobí stolový ventilátor. Vďaka veľmi kvalitnému motoru a 7 aerodynamickým lopatkám ventilátora dokáže efektívne využiť každý Watt energie a pracovať aj v noci tak, aby ho nebolo počuť. Tukan sa hodí do spální, ale aj väčších obývacích priestorov.

Stylies Tukan je elegantný a dizajnový funkčný pomocník, ktorého najviac oceníte vo veľkých horúčavách letnej sezóny. Svoju funkciu ale dokáže plniť celoročne, napr. Ak potrebujete zvýšiť prúdenie teplého vzduchu vo vykurovacej sezóne a zlepšiť tak účinnosť vášho vykurovania.

V čom Stylies Tukan vyniká?

 

1.Inteligentní ventilátor s vysokým výkonom

Ventilátor Stylies Tukan je vybavený inteligentným režimom, ktorý sám reguluje prúdenie vzduchu podľa teploty v miestnosti. Ďalej disponuje 8 rýchlosťami ventilátora pri výkone až 1800 m3 / h. Stylies Tukan možné ovládať pomocou diaľkového ovládania s prehľadným displejom.

 

2. Vlastnosti

  • Oscilácia so širokým rozsahom (30°, 60°, 90°)
  • Voliteľná výška stojanu – 30 cm alebo 60 cm
  • Nastaviteľný časovač na 1 - 9 hodín
  • Funkcia zapamätania – uloží nastavenie ventilátoru pred vypnutím
  • Kvalitné materiály, stabilná konštrukcia
  • Designový výrobok, overená švajčiarska kvalita

 

Stylies Tukan

Parametre

Stupne ventilátora
8
Hlučnosť (dB)
25
Farba
zamatovo biela
Výška (cm)
93,5
Šírka (cm)
33,0
Hĺbka (cm)
34,3
Hmotnosť (kg)
3,3

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

Skvelý ventilátor, extrémne tichý, výkonný, úsporný. Ak nechcete kupovať klimatizáciu a hľadáte inú alternatívu, ako sa schladiť v letných horúčavách, hľadáte tichý a zároveň úsporný ventilátor, potom je tento ventilátor pre vás jasnou voľbou.

Cena

hoz  Overený zákazník

Pri rýchlosti 7 alebo 8 nie je zas až tak tichý, ako som podľa uvádzaných dB očakávala. Pri rýchlostiach 1 a 2 naopak vhodný aj na noc do spálne. Kladne hodnotím vzhľad, možnosť horizontálneho aj vertikálneho nastavenia a malý diaľkový ovládač.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.06.2021
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.