Robotický vysavač Concept 2 v 1 ROBOCROSS LASER VR3110
Robotický vysavač Concept 2 v 1 ROBOCROSS LASER VR3110
425 €
1 ks skladom

Robotický vysavač Concept 2 v 1 ROBOCROSS LASER VR3110

Robotický vysavač Concept 2 v 1 ROBOCROSS LASER VR3110

  • 425 €
  • Bez DPH: 355 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Concept 2 v 1 ROBOCROSS LASER

Robotický vysávač Laser 2 v 1 Concept VR3110 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0 na presné plánovanie upratovania. Vyniká vysokou sacou silou a na jedno nabitie dokáže upratovať až 180 minút. Robotický vysávač VR3110 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu na plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta a tým skracuje čas upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

 

V čom Concept 2 v 1 ROBOCROSS LASER vyniká?

1. TOF senzor – dokonalá orientácia

Robot je vybavený špeciálnym snímačom, ktorý zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž stien. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

2. SMART aplikácia

Robota je možné ovládať prostredníctvom aplikácie Concept Robot, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte inteligentný telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

3. Prispôsobí sa vašej domácnosti

Robotický vysávač VR3110 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti od vysávaného povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach. VR3110 je inteligentne vymyslený robot, ktorý sa prispôsobí celej vašej domácnosti.

 

14. Tichý režim

Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

5. Batéria LG BYD

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 3200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 180 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom na svoje výborné vlastnosti sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

7. HardFloor kefa

Táto kefa je ideálna predovšetkým na tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

9. Antibakteriálne schopnosti

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3110 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota umývať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

11. Kompletné automatické upratovanie

Tento režim slúži na upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

13. Lokálne upratovanie

Lokálny režim slúži na upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, keď robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. S cieľom dosiahnuť lepšie upratovanie môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

 

Parametre

Doba nabíjania (h)
4
HEPA (3 stupne)
Hlučnosť max. (dB)
70
Výška (cm)
10
Šírka (cm)
35
Hĺbka (cm)
35
Hmotnosť (kg)
3,1

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.12.2020
Overený zákazník
100 %

Dobré podklady pre výber, prehľadné stránky vrátane videí, dobrá komunikácia s obchodom. Kvalitu zakúpené klimatizácie riadne vyskúšam až s nástupom letných horúčav, zatiaľ je všetko v poriadku, som spokojný. Obchod odporúčam.