Robotický vysavač Concept 2 v 1 REAL FORCE VR3000
Robotický vysavač Concept 2 v 1 REAL FORCE VR3000
259 €
1 ks skladom

Robotický vysavač Concept 2 v 1 REAL FORCE VR3000

Výpredaj
Doprava zdarma

Robotický vysavač Concept 2 v 1 REAL FORCE VR3000

259 €
315 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odoslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Concept 2 v 1 REAL FORCE

Robotický vysávač VR3000 s gyroskopickou navigáciou dokáže vysávať aj umývať. S použitím dezinfekcie zbaví vaše podlahy vírusov a baktérií. Je tichý a poradí si s každým povrchom. Vydrží až 150 minút a disponuje vynikúcou sacou silou. Nič ho nezastaví. Poradí si s každým povrchom, výnimkou nie je ani koberec s dlhým vlasom až 1,5 cm. Vysaje, ale tiež umyje. Je taký tichý, že vás svojím upratovaním rozhodne nebude rušiť. Pri vysávaní ocenítu extra veľkú nádobku s objemom 600 ml. V tele robota je široká stredová turbo kefa, ktorá uprace nielen chlpy, ale aj jemný prach. Spolu s bočnými kefkami perfektne vysaje aj rohy miestnosti. Ak sa rozhodnete umývať, jednoducho vymeníte prachovú nádobu za nádobu na vodu, ktorá má objem veľký 370 ml a nasadíte textíliu na umývanie. Robot si vodu pri umyvaní automaticky dávkuje. Textíliu môžete prať v práčke. Ak sa vám textília alebo kefy opotrebujú, náhradné máte v balení zadarmo.

 

V čom Concept 2 v 1 REAL FORCE vyniká?

1. Dokonale upratané

Gyroskopická navigácia s mapovacou funkciou zabezpečí dokonalé čistenie. Dosahuje až 98 % pokrytie uprataných podláh. Zaisťuje výbornú orientáciu v priestore a tým skracuje čas upratovania, zároveň zabraňuje opakovaným prejazdom rovnakého miesta. Prostredníctvom aplikácie môžete kontrolovať, kde práve robot upratuje.

2. SMART aplikácia

Robota je možné ovládať prostredníctvom aplikácie We Back, ktorá je zadarmo dostupná pre iOS a Android. Vyslať do služby ho môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek, stačí zvoliť program, ktorý potrebujete. V aplikácii môžete sledovať koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Prostredníctvom domáceho asistenta Alexa alebo Google Home môžete vysávač ovládať aj hlasom. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte inteligentný telefón, môžete ho ovládať iba prostredníctvom tlačidla alebo diaľkového ovládača.

3. Výkonný BLDC motor

Vysávač je osadený kvalitným BLDC motorom, ktorý má hlavnú zásluhu na vynikajúcej sacej sile. Ide o novopoužívaný digitálny bezkefový jednosmerný motor, ktorý má mnoho výhod: je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť ako bežné motory.

4. Viac režimov upratovania

Môžete si vybrať z 5 režimov upratovania alebo naplánovať odložené upratovanie. V prípade režimu TURBO predvedie svoj ohromujúci sací výkon. AUTO SMART efektívne a systematicky v líniách uprace celý priestor. Obvodový režim zabezpečí upratovanie pozdĺž steny a bodový režim uprace v kruhoch iba tam, kde práve potrebujete. Samozrejme, nechýba ani rýchle 30-minútové upratovanie.

5. Inteligentnejší než vyzerá

Nemusíte sa báť robota vypustiť do blízkosti schodov alebo iných prekážok. Zvládne prejsť prekážku vysokú až 1,5 cm, takže nemusíte mať obavy, že neprejde prah medzi miestnosťami. Je vysoký len 7,5 cm a vďaka tomu s prehľadom vojde aj pod skriňu alebo posteľ. Má funkciu proti nárazu i proti pádu zo schodov. Ak sa vybije, automaticky si nájde nabíjaciu stanicu, kde sa sám dobije a vyčká do ďalšieho upratovania.

7. Virtuálna stena

Súčasťou vybavenia je magnetický pásik, ktorý slúži ako virtuálna stena. Využijete ho v prípade plôch, ktoré nechcete upratovať. Môžete s ním rozdeliť miestnosť alebo vyhradiť časť vo veľkom priestore. Pokiaľ máte spojenú obývacia izbu s kuchyňou, pásik určite využijete. Potrebujete umyť len kuchyňu? Žiadny problém, medzi obývaciu miestnosť a kuchyňu dáte magnetický pásik a môžete umývať.

9. Antibakteriálne schopnosti

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3000 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota umývať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

 

Parametre

EAN
8595631005200
Doba nabíjania (h)
4
HEPA (3 stupne)
Hlučnosť max. (dB)
60
Výška (cm)
7,5
Šírka (cm)
33
Hĺbka (cm)
33

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

27.08.2021
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)