Robotické kosačky

Chcete, aby sa váš trávnik udržiaval prakticky sám? K vášmu snu vás priblíži robotická kosačka na trávu. Trávnik upraví úplne sama a ušetrí vám veľa času a námahy.

Trávnik ako na golfovom ihrisku môžete mať na záhrade bez väčšej námahy. Robotická kosačka šetrí prácu pre všetkých majiteľov domov a záhrad, ktorí chcú ušetriť čas a námahu pri kosení trávy, ale nechcú sa doma cítiť ako na divokej lúke.

Najefektívnejšiu prácu vykonávajú robotické kosačky na trávu na miestach, kde je rovnejší povrch a minimum prekážok. Pre napájanie týchto strojov sa používa batéria - pri kosení záhrady nehrozí nebezpečenstvo prechodu cez elektrický kábel. Mali by ste však zvážiť veľkosť zatrávnenej plochy, aby bola kapacita batérie vybranej kosačky dostatočná.

Výhodou je, že robotické kosačky sa zvyčajne dajú naprogramovať aj rôznymi spôsobmi. Môžu napríklad zbierať trávu alebo ju len rozomlieť na malé kúsky a nechať ju ležať na mieste. Týmto spôsobom robotická kosačka trávnik nielen pokosí, ale aj pohnojí živinami z pokosenej trávy a tým podporuje zdravý rast.

Ďalšie informácie

Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART Detail

749 €

819 €

Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART

>5 ks skladom

Určené do (m2) 800, Maximálne stúpanie (°) 30, Maximálna výška kosenia (cm) 5,5,


Najlepšie mobilné klimatizácie 2022 – Aerium.sk vám poradí, ktorá najlepšie ochladí

Je vám teplo? Pripravili sme pre vás test tých najlepších modelov mobilných klimatizácií. ☑️ Ktorý je najtichší, najvýkonnejší či najúspornejší?

Aké rýchle sú elektrické kolobežky? Využite svoj nový dopravný prostriedok na maximum

Maximálna rýchlosť elektrickej kolobežky je pre mnohých najdôležitejším parametrom pri jej výbere. Ale čo vlastne určuje rýchlosť? Pozrime sa na túto tému bližšie!

Na čo si dať pozor pri nabíjaní elektrických kolobežiek? Vyhnite sa týmto najčastejším chybám

Ako predĺžiť životnosť elektrickej kolobežky? Je dôležité starať sa nielen o samotnú kolobežku, ale aj o jej batériu. Ako sa o ňu starať a čomu sa vyhnúť? Tu je odpoveď!

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.04.2021
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.