Robotické kosačky

Chcete, aby sa váš trávnik udržiaval prakticky sám? K vášmu snu vás priblíži robotická kosačka na trávu. Trávnik upraví úplne sama a ušetrí vám veľa času a námahy.

Trávnik ako na golfovom ihrisku môžete mať na záhrade bez väčšej námahy. Robotická kosačka šetrí prácu pre všetkých majiteľov domov a záhrad, ktorí chcú ušetriť čas a námahu pri kosení trávy, ale nechcú sa doma cítiť ako na divokej lúke.

Najefektívnejšiu prácu vykonávajú robotické kosačky na trávu na miestach, kde je rovnejší povrch a minimum prekážok. Pre napájanie týchto strojov sa používa batéria - pri kosení záhrady nehrozí nebezpečenstvo prechodu cez elektrický kábel. Mali by ste však zvážiť veľkosť zatrávnenej plochy, aby bola kapacita batérie vybranej kosačky dostatočná.

Výhodou je, že robotické kosačky sa zvyčajne dajú naprogramovať aj rôznymi spôsobmi. Môžu napríklad zbierať trávu alebo ju len rozomlieť na malé kúsky a nechať ju ležať na mieste. Týmto spôsobom robotická kosačka trávnik nielen pokosí, ale aj pohnojí živinami z pokosenej trávy a tým podporuje zdravý rast.

Ďalšie informácie

Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART Detail

499 €

699 €

Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART

>5 ks skladom

Určené do (m2) 800, Maximálny prevádzkový čas (m... 60, Maximálne stúpanie (°) 30,
Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105 Detail

1 049 €

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105

Dlhodobo vypredané

Určené do (m2) 600, Maximálny prevádzkový čas (m... 65, Maximálne stúpanie (°) 25,


Najlepšie drony Aerium pre rok 2023: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Ako vybrať dron? Aerium.sk vás prevedie všetkými dôležitými krokmi pre rok 2023!

Ako si vybrať dron? Aerium.sk vás prevedie všetkými dôležitými krokmi pre rok 2023! Drony s kamerou sa stali štandardnou súčasťou mnohých profesionálnych oblastí

Najlepšie odvlhčovače vzduchu 2023 – Aerium.sk predstavuje TOP modely

Máte orosené okná alebo plesne vo vašej domácnosti? To znamená problémy s nadmernou vlhkosťou - naše TOP odvlhčovače si s ňou však dokážu dokonale poradiť. Ktorý z nich si vyberiete?

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

27.12.2021
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)