Robotické kosačky

Chcete, aby sa váš trávnik udržiaval prakticky sám? K vášmu snu vás priblíži robotická kosačka na trávu. Trávnik upraví úplne sama a ušetrí vám veľa času a námahy.

Trávnik ako na golfovom ihrisku môžete mať na záhrade bez väčšej námahy. Robotická kosačka šetrí prácu pre všetkých majiteľov domov a záhrad, ktorí chcú ušetriť čas a námahu pri kosení trávy, ale nechcú sa doma cítiť ako na divokej lúke.

Najefektívnejšiu prácu vykonávajú robotické kosačky na trávu na miestach, kde je rovnejší povrch a minimum prekážok. Pre napájanie týchto strojov sa používa batéria - pri kosení záhrady nehrozí nebezpečenstvo prechodu cez elektrický kábel. Mali by ste však zvážiť veľkosť zatrávnenej plochy, aby bola kapacita batérie vybranej kosačky dostatočná.

Výhodou je, že robotické kosačky sa zvyčajne dajú naprogramovať aj rôznymi spôsobmi. Môžu napríklad zbierať trávu alebo ju len rozomlieť na malé kúsky a nechať ju ležať na mieste. Týmto spôsobom robotická kosačka trávnik nielen pokosí, ale aj pohnojí živinami z pokosenej trávy a tým podporuje zdravý rast.

Ďalšie informácie

Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART Detail

499 €

699 €

Robotická kosačka AERIUM RM800 SMART

>5 ks skladom

Určené do (m2) 800, Maximálny prevádzkový čas (m... 60, Maximálne stúpanie (°) 30,
Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105 Detail

1 049 €

Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER 105

Dlhodobo vypredané

Určené do (m2) 600, Maximálny prevádzkový čas (m... 65, Maximálne stúpanie (°) 25,


Elektrická kolobežka vs. auto - ktorá možnosť je úspornejšia?

Každodenné cestovanie autom sa môže poriadne predražiť. Elektrické kolobežky však ponúkajú alternatívu. Koľko stojí ich prevádzka v porovnaní s osobnými automobilmi?

Najlepšie drony Aerium pre rok 2022: Ktorý si vybrať?

Hľadáte dron s kamerou na spestrenie svojich videí z ciest alebo dokonca na prerazenie v oblasti influencerov? Pripravili sme pre vás porovnanie našich TOP modelov!

Najlepšie elektrokolobežky Aerium pre rok 2022: Akú vybrať?

Hľadáte elektrickú kolobežku a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Pozrite sa s nami na najlepšie hodnotené modely Aerium pre rok 2022.

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

20.09.2021
Overený zákazník
100 %

Tento obchod som vybral na základe pozitívnych referencií od ostatných užívateľov Heuréky a výberu neľutujem. Na rozdiel od otravného "mimozemského" eshopu, kde predávajú všetko, od detských plienok po elektromobily a vďaka tomu nezvládajú ako kontrolovať správnosť popisov, tak vedieť poradiť, je tento e-shop, ktorý sa zameriava na úzky sortiment, ktorému naozaj rozumie, na vaše otázky dokáže fundovane odpovedať a vy tak máte pocit, že svoju investíciu nezverujete nejakému kupcovi :)