2.-4.12.2022 Finálne zľavy až 40% Black Friday

Robotický vysávač Concept 2v1 PERFECT CLEAN LASER VR3120
Robotický vysávač Concept 2v1 PERFECT CLEAN LASER VR3120
465 €
Na dotaz

Robotický vysávač Concept 2v1 PERFECT CLEAN LASER VR3120

Doprava zdarma
30 dní na vrátenie

Robotický vysávač Concept 2v1 PERFECT CLEAN LASER VR3120

Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Nebojte sa nakúpiť vianočné darčeky už teraz.
Môžete ich nerozbalené vrátiť až do 31.1.2023.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Vrátenie tovaru je zadarmo
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Concept 2v1 PERFECT CLEAN LASER

Robotický vysávač Laser 2 v 1 Concept VR3120 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0 na presné plánovanie upratovania. Vyniká vysokou sacou silou a extrémnou výdržou, keď na jedno nabitie dokáže upratovať až 250 minút. Robotický vysávač VR3120 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu na plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta a tým skracuje čas upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

V čom Concept 2 v 1 PERFECT CLEAN LASER vyniká?

 

1. TOF senzor – dokonalá orientácia

Robot je vybavený špeciálnym snímačom, ktorý zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž stien. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

 

2. SMART aplikácia

Robota je možné ovládať prostredníctvom aplikácie Concept Robot, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte inteligentný telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

 

3. Prispôsobí sa vašej domácnosti

Robotický vysávač VR3120 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti od vysávaného povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach. VR3120 je inteligentne vymyslený robot, ktorý sa prispôsobí celej vašej domácnosti.

 

4. Tichý režim

Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

 

5. Batéria LG BYD

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 3200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 180 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom na svoje výborné vlastnosti sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

 

6. Carpet kefa

Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

 

7. HardFloor kefa

Táto kefa je ideálna predovšetkým na tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

 

8. Pet kefa

Túto špirálovitú kefu osadenú gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy bez toho, aby dochádzalo k ich namotávaniu.

 

9. Antibakteriálne schopnosti

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3120 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota umývať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

 

10. ROOMPLAN

Inteligentná funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac už sa starať nemusíte. Robot sa v nastavenom čase automaticky spustí, začne upratovať a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

 

11. Kompletné automatické upratovanie

Tento režim slúži na upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

 

12. Zónové upratovanie

Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napríklad počas umývania, keď nechcete, aby sa robot dostal na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, keď robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy, a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

 

13. Lokálne upratovanie

Lokálny režim slúži na upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, keď robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. S cieľom dosiahnuť lepšie upratovanie môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

 

Imagem

Parametre

Doba nabíjania (h)
4
HEPA (3 stupne)
Hlučnosť max. (dB)
70
Výška (cm)
10
Šírka (cm)
35
Hĺbka (cm)
35
Hmotnosť (kg)
3,1

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

19.11.2022
Overený zákazník
100 %

Obchod som si vybrala kvôli dostupnosti tovaru, ktoré som chcela, cene a recenziám. Nebola som sklamaná. Naozaj je to obchod, kde čo ponúkajú, tiež majú a dodajú v čo najbližšom termíne. Komunikácia bola skvelá. Nemám pripomienky.