Ozónový generátor Rohnson R-9800 Air Sterilize
Ozónový generátor Rohnson R-9800 Air Sterilize
350 €
1 ks skladom

Ozónový generátor Rohnson R-9800 Air Sterilize

Výpredaj
Doprava zdarma

Ozónový generátor Rohnson R-9800 Air Sterilize

  • Výrobca: Rohnson
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 160 m3
350 €
397 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Generátor ozónu Rohnson R-9800 Air Sterilizer

Pre bezpečné a čisté prostredie

Využite ozónový generátor na odstránenie nielen všetkých vírusov, coronavírusov, baktérií a iných škodlivých organizmov, ale aj nepríjemných zápachov a zaistite si tak čistý a zdravý vzduch. Vyčistite si akékoľvek využívané priestory do rozlohy 200 m² a získajte zdravé a bezpečné prostredie.

Prevádzka plne pod kontrolou

Pomocou nastaviteľného časovača v rozmedzí 0 – 30 minút možno generátor jednoducho ovládať. Pre miestnosť s rozlohou 100 m² a výškou 3,3 m je odporúčaný čas prevádzky 6 – 10 minút. Príliš dlhý čas produkcie ozónu môže viesť k poškodeniu citlivejších predmetov v príslušnom priestore.

V čom Rohnson R-9800 vyniká?

1. Výkonný a ľahko prenosný

Generátor so svojimi malými rozmermi (36 x 19,5 x 22,5 cm) disponuje veľkým výkonom produkcie ozónu 14 000 mg/h. Vďaka peknému antikorovému plášťu a praktickej rukoväti je možné generátor ľahko premiestňovať. Využite silnú a rýchlu prevádzku na účinnu dezinfekciu využívaných priestorov.

2. Vhodný na použitie v súkromných aj verejných priestoroch

Ideálnym miestom na využitie generátora Rohnson R-9800 sú kancelárie, reštaurácie, škôlky a školy, ale aj zdravotnícke zariadenia, hotely alebo verejné budovy. Vďaka svojmu rýchlemu a vysokému výkonu prietoku vzduchu 85 m³/h budú priestory do rozlohy 200 m² vyčistené. Po použití prístroja musíte priestor vetrať minimálne 30 minút.

 

Kľúčové vlastnosti generátora ozónu Rohnson R-9800 Air Sterilizer

 

  • Kompaktný čistič vzduchu, ktorý je 100 % šetrný k prírode.
  • Produkcia ozónu až 14 000 mg/h.
  • Odstraňuje zo vzduchu všetky vírusy, plesne, baktérie a odstraňuje nepríjemné pachy tabaku, ohňa, plesne, domácich zvierat, jedla, kvasiniek alebo prachu a udržuje vzduch čerstvý.
  • Dokáže účinne vyčistiť miestnosť s rozlohou až 200 m².
  • Časovač s nastavením prevádzky v rozmedzí 0 – 30 minút.
  • Znižuje alebo eliminuje vzdušné alergény a dezinfikuje klimatizačné systémy.

Ako ozónový generátor funguje?

Princíp ozónového generátora je založený na chemickej reakcii premeny kyslíka (O2) na ozón (O3). Pomocou vysokonapäťového korónového výboja generátor v nasávanom vzduchu kyslík rozdelí na jednotlivé atómy, ktoré sa po trojiciach atómov zviažu do molekuly ozónu. Ozón je silné oxidačné činidlo, ktoré odstráni všetkých pôvodcov znečistenia. Novovzniknutý ozón na seba ľahko naviaže vírusy, koronavírusy, baktérie, plesne či pachy a pomocou jeho pôsobenia dochádza k dezinfekcii a sterilizácii. Pri správnom postupe a koncentrácii ozónu dôjde k úplnej eliminácii všetkých znečisťujúcich látok. Počas prebiehajúcich reakcií sa ozón premení opäť na kyslík. Používanie generátora je teda úplne bezpečné a pre životné prostredie 100 % šetrné.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Ozón sa síce prirodzene vyskytuje v zemskej atmosfére, ale sám o sebe je to jedovatý plyn s typickým zápachom a zreteľne modrou farbou. Preto pri prevádzke generátora sa v miestnosti nesmú nachádzať žiadne osoby, zvieratá a ani rastliny. Do vydezinfikovanej miestnosti vstúpte najskôr po hodine od ukončenia prevádzky prístroja.

 

Parametre

Výstup ozónu (mg/h)
14000
Výška (cm)
22,0
Šírka (cm)
19,5
Hĺbka (cm)
26,0
Hmotnosť (kg)
6

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

02.08.2013
Overený zákazník
100 %

Veľmi rýchle dodanie, na predajni mi bola odporúčaná klimatizácia, ktorú som si objednal cez internetový obchod a zaplatil kartou. Objednávku som urobil okolo 17.00 hodín a tovar mi bol privezený nasledujúci deň v 08.00 hodín