Odvlhčovač a čistička vzduchu Clean Air Optima CA-704
Odvlhčovač a čistička vzduchu Clean Air Optima CA-704
379 €
Dlhodobo vypredané

Odvlhčovač a čistička vzduchu Clean Air Optima CA-704

Doprava zdarma

Odvlhčovač a čistička vzduchu Clean Air Optima CA-704

Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Hodnotenia (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakúpilo +nakúpilo

Recenzie (3)

Zobraziť recenzie

Odvlhčovač a čistička vzduchu Clean Air Optima CA-704

Odvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-704 je jedným z mála vysúšačov vlhkosti na trhu, ktorý dokáže odvlhčiť aj vyčistiť vzduch v miestnosti, pretože kombinuje čističku a odvlhčovač do jediného spotrebiča. Jedná sa o kompresorový typ vysúšača vzduchu, ktorý má navyše filter s aktívnym uhlíkom, ionizáciu a UV lampu.

CA-704 je kompresorový odvlhčovač. Odvlhčuje kondenzáciou. Vysokého výkonu dosiahne pri izbovej teplote 30 °C a 80% RV (relatívnej vlhkosti), kedy je schopný zo vzduchu získať až 10 litrov za 24 hodín. Pri izbových teplotách 20 °C a nižších RV sa výkon zníži približne o tretinu. CA-704 má automatickú funkciu odmrazovania kondenzátora.

CHARAKTERISTIKY ODVLHČOVAČA VZDUCHU CLEAN AIR OPTIMA CA-704:

1) Udržuje optimálnu vlhkosť. Hygrostat neustále meria hodnotu relatívnej vlhkosti a zobrazuje ju v percentách. Umožňuje automatickú prevádzku, načasovanie spustenia alebo nepretržité odvlhčovanie. Svetelný indikátor vlhkosti (lampu) možno zapnúť, aj keď je odvlhčovač v režime OFF. Lampa má tri farby:

  •     Červené svetlo znamená vysokú vlhkosť vzduchu >80%
  •     Zelené svetlo znamená vlhkosť vzduchu 60 - 80%
  •     Oranžové svetlo znamená suchý vzduch <60% RV.

2) Usuší bielizeň v byte. Prúd suchého vzduchu poslúži pri sušení bielizne v kúpeľni alebo izbe. Oscilujúca nastaviteľná klapka umožní nasmerovať prúd vzduchu na sušiak s bielizňou a vytvorí umelý vietor, ktorý urýchli schnutie. Vďaka odvlhčovaniu nedôjde k zvýšeniu vlhkosti v miestnosti.

3) Vytvára umelý vánok. Rozhýbe dusný vzduch vďaka ventilátoru a nastaviteľnej pohyblivej klapke.

4) UV lampa zabíja vírusy a mikroorganizmy. UV svetlo preniká do DNA jednobunkových organizmov a rozkladá ich nukleové kyseliny, čím je zabíja alebo neutralizuje. Pomáha od organizmov víriacich vzduchom, tj. vírusov, baktérií, plesní, mikróbov pod. Najlepšie je ju zapnúť na čo najdlhšie, najmä v domácnosti alergika ihneď po vysávaní.

5) Ionizátor uľahčí dýchacím cestám. Dýchanie bude jednoduchšie aj pre alergika a astmatika vďaka ionizátoru. Vytvára záporne nabité ióny (anióny), ktoré vysiela do miestnosti. Anióny na seba viažu prachové častice, zápachy a množstvo kladne nabitých častíc (katiónov), ktoré môžu zaťažovať organizmus. Vytvára svieži vzduch ako po búrke. Ionizátor možno vypnúť.

6) Čistička a odvlhčovač môžu bežať nezávisle na sebe. Podľa potreby môžete CA-704 využívať len ako čističku vzduchu s ionizátorom a UV lampou, alebo len ako sušičku vzduchu a prádla.

7) Zaujímavé prídavné funkcie. Časovač umožní nastaviť dobu prevádzky. Automatická funkcia Defrost pravidelne odmrazuje kondenzátor. Výstup pre stály odtok vody skrz hadicu umožní nepretržitú prevádzku (hadica je súčasťou balenia). Prístroj plynulo nadviaže v prevádzke aj pri náhodnom výpadku prúdu. Odvlhčovanie sa automaticky vypne po naplnení nádrže. Digitálny displej s intuitívnymi tlačidlami sa rýchlo naučíte ovládať. Pojazdné kolieska a rukoväť umožňujú prevážať odvlhčovač z miesta na miesto. Elegantný vzhľad ladí s väčšinou interiérov.

 

V čom odvlhčovač Clean Air Optima vyniká?

 

1. Nízka spotreba

CA-704 spotrebuje na odvlhčovač úsporných 260W pri vysokej rýchlosti. Pri nízkej rýchlosti je spotreba len 240W. Na maximálny chod má príkon 370W.

 

2. Tichý chod

Maximálna hlučnosť CA-704 je 39dB (HIGH). Rýchlosť a hlučnosť môžete regulovať podľa potreby. CA-704 umožňuje nastavovať rýchlosť ventilátora v 2 rýchlostiach (HIGH, LOW) a 4 módoch.

 

3. Jednoduchá údržba filtrov

CA-704 čistí vzduch za pomocou predfiltra, uhlíkového filtra, UV lampy a ionizátora. Predfilter nie je potrebné meniť a udržuje sa veľmi ľahko švédskou utierkou. Uhlíkový filter sa mení 1x za 3-6 mesiacov a údržba sa vykonáva 1x za 7 dní vysávačom. UV lampu a ionizátor nie je potrebné udržiavať ani meniť.

Parametre

Regulácia výkonu
automatická
Stupne ventilátora
2
Určené do (m2)
24
Hlučnosť (dB)
39
Farba
biela, čierna
Objem nádržky (l)
4
Hygrostat
áno
Autorestart
áno
áno
Výška (cm)
58,0
Šírka (cm)
38,0
Hĺbka (cm)
19,5
Hmotnosť (kg)
14,3

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

Naozaj "pracant", za deň takmer plná nádržka vody :-)

hoz  Overený zákazník

Som veľmi spokojná

hoz  Overený zákazník

Prístroj je pekný a účinný. Spĺňa všetko, čo som od neho očakávala.

malé rozmery, veľká účinnosť (používaný v kúpeľni na odstraňovanie vlhkosti a sušenie bielizne), má veľa funkcií, jednoduchá obsluha

Príslušenstvo

Vlhkomer TFA 30.5027.01 Detail

13 €

Vlhkomer TFA 30.5027.01

3-4 ks skladom

Vlhkomer TFA 30.5027.02 Detail

13 €

Vlhkomer TFA 30.5027.02

3-4 ks skladom

Digitálny teplomer a vlhkomer - Lanaform LA120701 Detail

15 €

Digitálny teplomer a vlhkomer - Boneco WX200 Detail

16 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.09.2021
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.