Multifunkčný ventilátor Thermowell IQ-OMI
Multifunkčný ventilátor Thermowell IQ-OMI
238 €
Skladom u dodávateľa

Multifunkčný ventilátor Thermowell IQ-OMI

Multifunkčný ventilátor Thermowell IQ-OMI

Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Thermowell IQ-OMI

Multifunkčné zariadenie IQ-OMI, ktoré Vás v sparnom lete osvieži a ochladí, v zime zase príjemne zahreje a počas celého roka Vám bude zabezpečovať čistý a ionizovaný vzduch. Veľmi malá spotreba el. energie, zároveň však extra silný výkon, umocnený atraktívnym vzhľadom, robí z tohto výrobku absolútnu jednotku medzi ventilátormi.

Kompaktné rozmery vhodné do každého interiéru, kde sa bude starať o komfortnú klímu. Praktická rukoväť v hornej časti umožňuje ľahkú manipuláciu a prenášanie. Prístroj je možné ovládať pomocou ovládacieho dotykového panela v hornej časti tela alebo pomocou diaľkového ovládača. Tri rýchlosti chladenia a dve rýchlosti pre ohrev. Časovač pre automatické vypnutie (1-8 hod.).

V spodnej časti prístroja IQ-OMI je umiestnená nádoba na vodu s objemom 1,8 l, ktorá slúži pre zvlhčovanie vzduchu. Do vody je možné pridať rôzne aromatizované esencie, ktoré následne prevonia celý priestor.

Súčasťou balenia sú dve plastové dózy s gélom pre umocnenie chladiaceho efektu. Tieto dózy sa najprv nechajú schladiť v mrazničke, potom sa jedna vloží do prístroja a tým sa spustí funkcia EXTRA chladenia. Takto možno prístroj použiť ako ideálnu náhradu za energeticky náročnú klimatizáciu. Navyše IQ-OMI nevyžaduje žiadnu náročnú a drahú údržbu, ani zložitú inštaláciu (ako u klimatizáciou). Stačí vybaliť z krabice, naliať vodu do vyberateľnej nádržky a pripojiť k el. zásuvke.

Systém dvojzónového čistenia vzduchu. Odnímateľný a umývateľný prachový a peľový filter + ionizujúce mriežka. Vhodné pre alergikov a astmatikov.

Skvelá funkcia ECO. Podľa Vami zvolenej teploty prístroj automaticky nastaví najoptimálnejší režim pre vykurovanie alebo chladenie.

V čom Thermowell IQ-OMI vyniká?

1. Multifunkčné zariadenie, ktoré chladí aj hreje

Multifunkčné zariadenie IQ-OMI, ktoré Vás v sparnom lete osvieži a ochladí, v zime zase príjemne zahreje a počas celého roka Vám bude zabezpečovať čistý a ionizovaný vzduch. Možnosť bočného otáčanie o 90 °.

2. Dvojzónový filtračný systém

Dvojzónový filtračný systém s ionizačnou mriežkou a rýchlym prístupom pre jednoduché čistenie. Vhodné pre alergikov a astmatikov.

 

3. Dotykový panel

Prístroj je možné ovládať pomocou ovládacieho dotykového panela v hornej časti tela alebo pomocou diaľkového ovládača. Tri rýchlosti chladenia a dve rýchlosti pre ohrev. Časovač pre automatické vypnutie (1-8 hod.).

4. Jednoduchá manipulácia

Praktická rukoväť v hornej časti umožňuje ľahkú manipuláciu a prenášanie.

 

 

 

Thermowell IQ-OMI

Parametre

Výkon
600 m3/h
Stupne ventilátora
3
Farba
bielo-strieborná
Výška (cm)
850 mm
Šírka (cm)
280 mm
Hĺbka (cm)
280 mm
Hmotnosť (kg)
6,5 kg

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

02.07.2019
Overený zákazník
100 %

V inej recenzii si kolega kupujúci sťažoval na dvojdňový rozdiel v dostupnosti tovaru. Obchod má na stránkach okienko pre chat, napísal som dotaz, či je tovar skladom, odpovedali mi dokonca pred oficiálne otváracou dobou, že áno. Tovar som objednal, zaplatil cez internet a ešte ten deň popoludní vyzdvihol. Žiadny problém.