Mobilná klimatizácia Noaton AC 5108
Mobilná klimatizácia Noaton AC 5108
309 €
1 ks skladom

Mobilná klimatizácia Noaton AC 5108

Doprava zdarma

Mobilná klimatizácia Noaton AC 5108

  • Výrobca: Noaton
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 67 m3
  • 309 €
  • Bez DPH: 258 €
1 ks skladom
Už v pondelok k odeslaniu na adresu
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

MOBILNÁ KLIMATIZÁCIA NOATON AC 5108

Mobilná klimatizácia Noaton AC 5108 je skvelým mobilným pomocníkom v horúcich letných dňoch. So svojím chladiacim výkonom 8 000 Btu/h zvládne ochladiť miestnosť s rozlohou približne 30 m² (75 m³). Vďaka malým rozmerom a elegantnému dizajnu skvele zapadne medzi zvyšné vybavenie vašej domácnosti. Klimatizácia je nielen účinná, ale aj pomerne úsporná – jej spotreba totiž nepresahuje 891 W.

FUNKCIA VENTILÁTORA PRE DOKONALE VYCHLADENÚ MIESTNOSŤ

Okrem klimatizovania miestnosti má mobilná klimatizácia Noaton AC 5108 tiež funkciu radiálneho ventilátora v 2 rýchlostiach, ktorý využijete na účinnú alokáciu ochladeného vzduchu po celom priestore miestnosti.

ODVLHČOVAČ PROTI POTENIU

Vzdušná vlhkosť posilňuje pocit nepríjemnej horúčavy a potenia. Aj na to výrobca myslel, a preto je klimatizácia vybavená funkciou výkonného odvlhčovača. Mobilná klimatizácia Noaton 5108 dokáže odvlhčiť až 1 liter za hodinu, čo napomáha pocitu chladnejšieho vzduchu v miestnosti.

VÝHODY A NEVÝHODY MOBILNEJ KLIMATIZÁCIE

Okrem priaznivej ceny je jednou z najdôležitejších výhod mobilnej klimatizácie jej rýchle sprevádzkovanie bez nutnosti akýchkoľvek stavebných úprav alebo inštalácií. Klimatizáciu jednoducho len vybalíte, zapojíte do elektriny, prestrčíte odvodnú hadicu oknom a môžete sa začať tešiť z benefitov tohto pomocníka.

Nespornou výhodou mobilnej klimatizácie je práve jej mobilita. Klimatizáciu je možné vytiahnuť zo skrine len v prípade potreby a umiestniť do ľubovoľnej miestnosti, ktorú potrebujete ochladiť. Nemusíte sa obmedzovať len na jednu miestnosť – v priebehu dňa môžete klimatizáciu presúvať a vytvoriť komfortné podmienky vo všetkých obytných miestnostiach vo vašom byte či dome. Klimatizáciu môžete so sebou zbaliť napríklad aj na chatu.

Neočakávajte však od mobilnej klimatizácie rovnaký výkon ako od klasickej zabudovanej klimatizácie. Mobilné klimatizácie majú slabší mechanizmus a vďaka vývodu tepla cez okno dochádza k čiastočnému vnikaniu teplého vzduchu späť do miestnosti. Je potrebné počítať aj s vyššou hlučnosťou. Na rozdiel od bežných klimatizácií, ktoré majú kompresor zvonku budovy, mobilné klimatizácie majú kompresor priamo v tele stroja. Hluk teda budete musieť znášať v miestnosti, čo vás môže počas noci rušiť.

ÚSPORNÉ A EKOLOGICKÉ CHLADIVO R290

Mobilná klimatizácia Noaton AC 5108 využíva prírodné chladivo R290. Ide o nový typ chladiva, ktorý na rozdiel od svojich predchodcov neobsahuje škodlivé freóny. Nielenže neničí ozónovú vrstvu, ale vďaka skvelým termodynamických vlastnostiam zaisťuje efektívnu a úspornú prevádzku, nezruinuje teda ani vašu peňaženku.

Parametre

Farba
biela
Automatický výparník
áno
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Priemer výfukovej trubice (cm)
14,5
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
70,0
Šírka (cm)
30,0
Hĺbka (cm)
30,0
Hmotnosť (kg)
20,5

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

39 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

12.03.2016
Overený zákazník
100 %

Som spokojný, pre nás, ktorí nemajú bydlisko v Prahe alebo Brne, je možnosť jedine nákup cez internet. Keď je firma solídna, som určite spokojný a samozrejme odporúčam.