Mobilná klimatizácia REFREDO TAC-12CPB/KA Wi-Fi
Mobilná klimatizácia REFREDO TAC-12CPB/KA Wi-Fi
436 €
Dlhodobo vypredané

Mobilná klimatizácia REFREDO TAC-12CPB/KA Wi-Fi

Mobilná klimatizácia REFREDO TAC-12CPB/KA Wi-Fi

 • Výrobca: Refredo
 • Záruka 2 roky
 • Energ. trieda chladenia: A
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Hodnotenia (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakúpilo +nakúpilo

Recenzie (1)

Zobraziť recenzie

REFREDO TAC-12CPB/KA Wi-Fi

Mobilná klimatizácia REFREDO je novinkou na rok 2019 a ponúka možnosť ovládania pomocou aplikácie v telefóne vďaka zabudovanej Wi-Fi. Táto moderná a praktická klimatizácia disponuje funkciou chladenia, ventilácie a odvlhčovania a vyniká veľmi účinným chladením s nízkou spotrebou energie, využitie preto nájde nielen v domácnostiach, ale aj kanceláriách.

Mobilná klimatizácia REFREDO K s chladiacim výkonom 3,2 kW je vhodná do priestorov s veľkosťou 18 – 26 m². Jednotky tejto série sú vybavené umývateľnými prachovými filtrami na lepšiu úpravu vzduchu. Funkcia chladenia a odvlhčovania urobí z tejto jednotky praktického pomocníka na udržiavanie ideálnej klímy, ktorá je v priestoroch bytu vyžadovaná.

V čom klimatizácia TAC-12CPB/KA Wi-Fi vyniká?

 

1. Ovládanie pomocou Wi-Fi

Veľkou novinkou medzi mobilnými klimatizáciami je ovládanie pomocou Wi-Fi. Tento spôsob je veľmi pohodlný a jednoduchý a vďaka nemu je možné zaradiť mobilnú klimatizáciu REFREDO TAC-12CPB / KA medzi zariadenia typu „SMART“. Do svojho mobilného telefónu si jednoducho stiahnete aplikáciu vytvorenú výrobcom zariadenia a potom už pohodlne nastavujete požadované parametre a ovládate funkcie mobilnej klimatizácie. Aplikácia dostupná pre iOS aj Android je veľmi prehľadná a intuitívne navádza používateľa k jednotlivým krokom. Pre mobilné telefóny je na stiahnutie zadarmo na Google Play.

 

2. Automatické odparovanie kondenzátu

Pri tejto mobilnej klimatizácii odpadá starosť s vylievaním nádržky na kondenzát, pretože prístroj ponecháva vlhkosť vo vzduchu a zabudovaná nádržka tak plní pri chladení iba bezpečnostnú funkciu. Automatické odparovanie kondenzátu zaručuje, že sa jednotka sama nevypína pri naplnení nádržky (ako v prípade starších modelov mobilných klimatizácií), ale pracuje tak dlho, kým nie je v miestnosti dosiahnutá nastavená teplota.

 

3. Ďalšie funkcie

Klimatizácia je vybavená funkciou 24 h časovača, čo zaistí príjemnú izbovú klímu po akúkoľvek dennú i nočnú dobu. Ďalšou praktickou funkciou je režim SLEEP, vhodný zvlášť počas spánku, pretože sa vyznačuje veľmi tichým chodom a postupným znižovaním výkonu pre ničím nerušený spánok. Klimatizácia ďalej disponuje naklápacími lamelami, ktoré umožňujú cirkuláciu ochladeného vzduchu. Pohyb vzduchu netvorí prievan, ale efektívne distribuuje ochladený vzduch po celej miestnosti. Smer prúdu vzduchu je možné nastaviť stálym smerom nahor alebo nadol.

 • Funkcia chladenia/ventilácie/odvlhčovania
 • 24 h časovač, tichý režim
 • Ovládanie cez Wi-Fi
 • Diaľkové ovládanie
 • Moderný dizajn
 • Výkonné chladenie
 • Účinné odvlhčovanie
 • Veľmi tichá prevádzka
 • 4 rýchlosti otočiek ventilátora
 • Naklápacie lamely na plynulú cirkuláciu vzduchu
 • Automatické odparovanie kondenzátu
 • Transportné kolieska na jednoduchú manipuláciu
 • Príslušenstvo: lišta do okna, prechodka, koncovka do lišty, hadica a diaľkové ovládanie

 

4. Diaľkové ovládanie

Ovládanie jednotky je možné vykonávať priamo na prístroji ovládacím panelom alebo na pohodlnejšiu obsluhu a viac funkcií sa jednotka ovláda pomocou diaľkového ovládača. Darček k mobilnej klimatizácii! Univerzálne tesnenie do okna, ktoré jej inštaláciu ešte uľahčí a úplne zamedzí vráteniu odpadového vzduchu z výfukovej hadice späť do miestnosti.

Parametre

Stupne ventilátora
4
1200 W
Farba
biela
Automatický výparník
áno
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
1,6 m
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
765 mm
Šírka (cm)
445 mm
Hĺbka (cm)
395 mm
Hmotnosť (kg)
31 kg

Napísať dotaz

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

Výrobok je úplne nadštandardný. Ani sme od neho nečakali taký luxus. Úžasný a skvelý výkon klimatizácie, povedali by sme až príliš, ešte že má niekoľko stupňov výkonu. Bohaté príslušenstvo, diaľkové ovládanie + ovládanie pomocou smartfónu, navyše je to český výrobok. Palec hore!

Príslušenstvo

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Náhradná trubica Olimpia Splendid Detail

40 €

Náhradná záklopka Olimpia Splendid Detail

16 €

Záklopka Olimpia Splendid 125mm Detail

16 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

01.06.2016
Overený zákazník
100 %

Odporúčam aj ostatným nákup v tomto obchode. V piatok som tovar objednal a v utorok dopoludnie bolo dodané. Zatiaľ som klimošku nevyskúšal, nebolo dostatočné horúco. Dúfam, že bude fungovať podľa mojich predstáv.