Mobilná klimatizácia Daitsu APD 12-HK
Mobilná klimatizácia Daitsu APD 12-HK
467 €
Dlhodobo vypredané

Mobilná klimatizácia Daitsu APD 12-HK

Doprava zdarma

Mobilná klimatizácia Daitsu APD 12-HK

 • Výrobca: Daitsu
 • Záruka 2 roky + predĺženie o 1 rok
 • Určené do: 101 m3
 • Energ. trieda chladenia: A (EER 2,6)
 • 467 €
 • Bez DPH: 389 €
Dlhodobo vypredané
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Novinka roku 2018

Mobilná klimatizácia Daitsu APD 12 HK s funkcou kúrenia je vhodná do priestorov, kde nie je možné alebo vhodné vykonať montáž klasickej klimatizácie, napr.: v prenajatých priestoroch, stavebných bunkách, budovách pod dohľadom pamiatkovej starostlivosti a ďalších. Jej výhodou sú nízke obstarávacie náklady a jednoduchá premiestniteľnosť, ktorá vám umožní klimatizovať viac priestorov počas dňa. Prístroj je vhodný do priestorov s veľkosťou 15 – 22 m².  

Jednotka nepotrebuje odbornú montáž, stačí ju zapojiť do elektrickej siete, hadicu s odvodom horúceho vzduchu odviesť do vonkajšieho priestoru cez okno alebo otvor v stene a klimatizácia môže začať ochladzovať.

Hlavnými funkciami sú chladenie a odvlhčovanie. Každý určite ocení funkciu 24-hodinového časovača, keď môžete nastaviť zapnutie alebo vypnutie jednotky v požadovanom dennom čase. Klimatizácia je vybavená funkciou automatického resetu. Pokiaľ dôjde k výpadku elektrického prúdu, prístroj sa opäť zapne v režime naposledy nastavenom pred jeho výpadkom.

Funkciu SLEEP využijete v noci, keď bude prístroj udržiavať príjemnú klímu pre váš čo najpohodlnejší spánok. Ďalším režimom je funkcia DRY (odvlhčovanie), ktorá bude udržiavať vlhkosť a izbovú teplotu na komfortnej úrovni. V režime AUTO bude jednotka automaticky určovať prevádzkový režim pre vaše optimálne pohodlie. Na LED displeji sa vždy bude zobrazovať aktuálna izbová teplota a nastavený prevádzkový režim.  

V prípade tejto mobilnej klimatizácie nie je nutné vylievať nádržku s kondenzovanou vodou, pretože má špeciálnu funkciu odparovania kondenzátu.

Jednotka má funkciu automatického umývania (vnútorné sušenie), ktorá slúži na vnútorné sušenie prístroja, aby sa v ňom následkom zvyškovej vlhkosti netvorila pleseň a pod.

Klimatizácia je energeticky nenáročná, patrí do energetickej triedy A. Tým, že využíva ekologické chladivo R410A, je šetrná k životnému prostrediu. Vyznačuje sa tichou prevádzkou.

K jednotke patrí multifunkčný ovládač, ktorý vám zabezpečí úplné pohodlie, ak nechcete k jednotke zbytočne vstávať a nastavovať ručne funkcie na ovládacom paneli. Výhodu tohto ovládača ocenia predovšetkým rodičia, pretože má detskú poistku proti zmene nastavených hodnôt.

Inštalácia klimatizácie je veľmi jednoduchá a intuitívna. Súčasťou balenia je súprava na inštaláciu výfukovej hadice z okna. Hadicu iba zacvaknite do koncoviek, natiahnete na potrebnú dĺžku a jednu z koncoviek nasadíte priamo na prístroj a druhú zacvaknete do lišty, ktorú vsadíte do pootvoreného okna.

Ako doplnkové príslušenstvo je možné dokúpiť tesnenie do okna, ktoré inštaláciu ešte uľahčí a úplne zamedzí vráteniu odpadového vzduchu z výfukovej hadice späť do miestnosti.

Výhody klimatizácie Daitsu APD 12-HK

 • Digitálny teplomer a časovač na prednom displeji
 • Automatická regulácia výkonu podľa požadovanej teploty
 • Programovateľná funkcia času zapnutia a vypnutia
 • Odvlhčovací režim DRY
 • Automatický výparník kondenzátu
 • Diaľkové ovládanie
 • Ukazovateľ prevádzkových stavov pomocou LED
 • Funkcia kúrenia

Parametre

Energ. trieda vyhrievania
A+
Tepelný výkon (kW)
3,52
Stupne ventilátora
3
Farba
biela
Automatický výparník
áno
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Priemer výfukovej trubice (cm)
12,5
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
82,0
Šírka (cm)
39,0
Hĺbka (cm)
40,5
Hmotnosť (kg)
39

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

22.02.2019
Overený zákazník
100 %

Obchod som si vybrala kvôli dostupnosti tovaru, ktoré som chcela, cene a recenziám. Nebola som sklamaná. Naozaj je to obchod, kde čo ponúkajú, tiež majú a dodajú v čo najbližšom termíne. Komunikácia bola skvelá. Nemám pripomienky.