Mobilná klimatizácia BIET AC9005
Mobilná klimatizácia BIET AC9005
297 €
Skladom externý sklad

Mobilná klimatizácia BIET AC9005

Mobilná klimatizácia BIET AC9005

  • Výrobca: Biet
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 50 m3
  • Energ. trieda chladenia: A (EER 2,61)
Tento produkt už bohužiaľ nie je v našej ponuke a nie je možné ho objednať. Môžete sa pozrieť na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Mobilná klimatizácia BIET AC9005

Hľadáte výkonnú, cenovo dostupnú, kompaktnú a zároveň ľahko prenosnú klimatizáciu? Klimatizácia Biet AC 9005 spĺňa všetky tieto požiadavky a zároveň vyniká jednoduchou inštaláciou a vysokou energetickou účinnosťou. Klimatizácia je určená na chladenie, odvlhčovanie a vetranie priestoru.

Mobilná izbová klimatizácia Biet AC 9005 vás presvedčí o kúpe vďaka vysokému výkonu, mobilite a malým rozmerom! Toto moderné zariadenie vyniká do detailu spracovaným dizajnom a jednoduchou inštaláciou. Spolu s klimatizáciou sa dodáva sa tesnenie okna a výfuková hadica. Vďaka tomuto príslušenstvu je klimatizácia určená na prevádzku ihneď po vybalení z krabice. Inštalácia do okna je veľmi jednoduchá a vykonáva sa podľa priloženého veľmi jednoduchého návodu. Klimatizácia disponuje chladiacim výkonom 2,63 kW a príkonom 1010 W. Mobilná klimatizácia Biet AC 9005 je vhodná do priestoru s plochou 65 m³ (napr. obývacia izba, detská izba, kancelária a pod.). Je veľmi tichá, vytvára hluk iba 65 dB. Biet AC 9005 vyniká svojou energetickou účinnosťou keďže patrí do kategórie A. Mobilná klimatizácia používa ekologické chladivo R290, ktorá vyniká nízkym dopadom na životné prostredie.

Mobilná klimatizácia Biet AC 9005 ponúka 3 funkcie: chladenie odvlhčovanie a vetranie priestoru. Na klimatizácii môžete nastaviť teplotu od 18 až 30 °C a 1 z 3 rýchlostí ventilátora. K dispozícii sú ďalšie funkcie, ako napríklad režim spánku, kde klimatizácia zníži hlasitosť, zapne pomalší režim a stlmí osvetlenie displeja, aby vás nerušila pri odpočinku. Medzi ďalšie praktické funkcie patrí: automatické zapnutie/vypnutie klimatizácie s programovateľným 24-hodinovým časovačom, aby ste mohli prísť do príjemne chladného priestoru, kedykoľvek sa vám zachce. Mobilná klimatizácia ponúka aj automatické otáčanie lamiel. Ďalším vybavením mobilnej klimatizácie je digitálny termostat a umývateľný filter.

Veľkou výhodou je, že mobilná klimatizácia má automatický výparník kondenzátu, ktorý vďaka inovatívnej technológii odvádza z miestnosti vlhkosť spolu s teplým vzduchom. Tým sa zvyšuje energetická účinnosť chladiaceho výkonu. Zariadenie sa veľmi pohodlne ovláda pomocou dotykového LED displeja alebo priloženého diaľkového ovládača.

Vďaka prepravným kolesám je možné klimatizáciu ľahko premiestniť na ľubovoľné miesto. Mobilná klimatizácia má na strane integrovaný držiak na diaľkové ovládanie a držiak na napájací kábel.

 

FUNKCIA 3v1

Klimatizácia je určená pre chladenie, odvlhčovanie a vetranie priestore.

 

RÝCHLA INŠTALÁCIA

Jednoduchá a rýchla inštalácia klimatizácie. V priebehu niekoľkých minút klimatizáciu jednoducho nainštalujete, vďaka priloženému návodu.

 

FUNKCIA NASTAVENIA ČASOVAČA

Klimatizácia má nastaviteľné 24-hodinový časovač, vďaka ktorému budete mať príjemne vychladenú miestnosť za každého počasia, kedykoľvek budete chcieť.

 

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Klimatizácia je vybavená prehľadným displejom, vďaka ktorému je ovládanie zariadenia veľmi pohodlné a jednoduché.

 

Čím vyniká BIET AC9005?

 

1. Jednoduchá inštalácia a kompaktné rozmery

 

Klimatizácia je pripravená na použitie hneď po vybalení. Vďaka prehľadnému návodu ju môžete do priestoru nainštalovať veľmi rýchlo. Mobilná klimatizácia má veľmi kompaktné rozmery (Š x V x H): 420 x 725 x 360 mm a nízkou hmotnosťou 26 kg.

 

2. Ovládací panel a LED displej

 

Klimatizácia má prehľadný dotykový ovládací panel, ktorý uľahčuje jej používanie. Na LED displeji sa zobrazuje teplota chladenia.

 

3. Diaľkový ovládač s infračerveným svetlom

 

Súčasťou klimatizácie je aj diaľkové ovládanie, takže ju môžete ovládať na diaľku z pohodlia sedačky. Na strane klimatizácie je integrovaný úchyt určený pre diaľkové ovládanie.

 

4. Energetická účinnosť chladenia, vetrania a odvlhčovania

 

Klimatizácia má špičkovú energetickú účinnosť a pre chladenie spĺňa energetickú triedu A. Použité prírodné chladivo R290 zvyšuje výkonnostný faktor zariadenia a znižuje jeho potenciálny dopad na globálne otepľovanie.

 

 

5. Funkcia režimu spánku a časovač

 

Funkcia režimu spánku postupne zvyšuje nastavenú teplotu pre vyšší akustický komfort. Vďaka funkcii 24-hodinového časovača si môžete vychutnať príchod do vopred vychladenej miestnosti aj počas horúceho leta.

 

6. Bohaté príslušenstvo

 

Súčasťou balenia klimatizácie je tesnenie do okna, diaľkové ovládanie, výfuková hadica, vypúšťacia hadica, manuál, kolieska a bočný úchyt pre ľahké premiestnenie jednotky. Výfuková hadica: vonkajší priemer hadice: 15 cm, max. dĺžka hadice: 150 cm, kruhový adaptér, okenný adaptér, materiál: plast, farba: sivá.

 

Parametre

Stupne ventilátora
3
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
72,5
Šírka (cm)
42
Hĺbka (cm)
36
Hmotnosť (kg)
26

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

46 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie Detail

65 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

27.06.2021
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)