Mobilná klimatizácia BIET AC12006
Mobilná klimatizácia BIET AC12006
349 €
Skladom externý sklad

Mobilná klimatizácia BIET AC12006
chladiaci výkon do 3,53 kW, LED displej, časovač a diaľkové ovládanie

Mobilná klimatizácia BIET AC12006
chladiaci výkon do 3,53 kW, LED displej, časovač a diaľkové ovládanie

  • Výrobca: Biet
  • Záruka 2 roky
  • Určené do: 101 m3
  • Energ. trieda chladenia: A (EER 2,61)
349 €
399 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 1-3 pracovných dní
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

Mobilná klimatizácia BIET AC12006

Hľadáte výkonnú a cenovo dostupnú klimatizáciu, ktorá je vzhľadom na svoju veľkosť vysoko kompatibilná a zároveň ľahko prenosná? Klimatizácia Biet AC12006 spĺňa všetky tieto požiadavky a zároveň vyniká jednoduchou inštaláciou a vysokou energetickou účinnosťou. Klimatizácia je určená na chladenie, odvlhčovanie a vetranie priestoru.

Mobilná klimatizácia BIET AC12006 s chladiacim výkonom 3,53 kW premení každý priestor na príjemne chladivú oázu. Kompaktné mobilná klimatizácia je určená na zaberá málo miesta, takže je vhodný pre miestnosti do 100 m3 ako sú obývacie izby, detské izby, spálne, kancelárie, konferenčné miestnosti, obchody a iné priestory.

Vďaka inovatívna technológia automatického odparovania kondenzátuktorá odvádza vlhkosť z miestnosti spolu s teplým vzduchom, zvyšuje sa energetická účinnosť chladenia a znižuje potreba vyprázdniť nádrž na vodu. Biet AC12006 mobilná klimatizácia možno nastaviť z ľubovoľného miesta v miestnosti podľa vašich potrieb. Tri prevádzkové režimy a ďalšie funkcie možno jednoducho nastaviť pomocou dotykový ovládací panel, alebo priložený diaľkové ovládanie.

Mobilná klimatizácia ponúka tri prevádzkové režimy: chladenie, odvlhčovanie a ventilátor. Prevádzkovú teplotu klimatizácie môžete nastaviť od 18 až 30 °C a 1 z 3 rýchlostí ventilátora. Ďalšie funkcie, ako je režim spánku, automatické zapnutie/vypnutie s programovateľným 24-hodinový časovač a automatické kývanie nožov.

Výhodou tejto mobilnej klimatizácie je, že nie je potrebná žiadna trvalá inštalácia. Klimatizácia je k dispozícii hneď po vybalení z krabice, stačí ju nainštalovať tesnenia okien, ktorý je súčasťou balenia a vysunúť hadica z klimatizácie. Vďaka zabudovaným kolieskam v základni a integrovaným bočným rukovätiam ho môžete ľahko a pohodlne prenášať z miestnosti do miestnosti.

 

FUNKCIE 3v1

Klimatizácia je určená pre chladenie, odvlhčovanie a vetranie priestor.

 

RÝCHLA INŠTALÁCIA

Jednoduchá a rýchla inštalácia klimatizácia. V priebehu niekoľkých minút sa klimatizácia ľahko inštalácia za pár minút vďaka priloženým jasným pokynom.

 

FUNKCIA NASTAVENIA ČASOVAČA

Klimatizácia má nastaviteľné 24-hodinový časovač aby ste sa cítili pohodlne. cool miestnosť chladnú za každého počasia, kedykoľvek kedykoľvek budete chcieť.

 

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Klimatizácia je je vybavený prehľadným displejom, vďaka čomu je ovládanie zariadenia veľmi pohodlné a jednoduché.

 

Čím vyniká BIET AC12006?

 

1. Jednoduchá inštalácia a kompaktné rozmery

 

Vďaka jasným pokynom je inštalácia klimatizácie pre každého hračkou! Inštalácia si vyžaduje dodávaná klapka, ktorá je vhodná na inštaláciu do steny alebo skla, alebo lišta na inštaláciu klimatizácie do posuvného alebo výsuvného okna. Všetky potrebné materiály na inštaláciu sú súčasťou balenia. Kvôli jednoduchej inštalácii sa jednotky podrobujú rozsiahlemu testovaniu vo výrobe.. Vďaka veľmi malým rozmerom a nenápadnému dizajnu je klimatizácia vhodná do akéhokoľvek priestoru.

 

2. Ovládací panel a LED displej

 

Klimatizácia má prehľadný dotykový ovládací panel, ktorý uľahčuje jej používanie. Na LED displeji sa zobrazuje teplota chladenia.

 

3. Diaľkové ovládanie s infračerveným svetlom

 

Súčasťou klimatizácie je diaľkové ovládanie s infračerveným svetlom a digitálnym displejom, takže klimatizáciu môžete ovládať na diaľku z pohodlia pohovky.

 

4. Energeticky účinné chladenie, vetranie a odvlhčovanie

 

Klimatizácia má vynikajúcu energetickú účinnosť a spĺňa energetickú triedu A pre chladenie. Použité prírodné chladivo R290 zvyšuje výkonnostný faktor spotrebiča a znižuje jeho potenciálny vplyv na globálne otepľovanie.

 

 

5. Funkcia režimu spánku a časovač

 

Funkcia režimu spánku postupne zvyšuje nastavenú teplotu pre vyšší akustický komfort. Vďaka Funkcia 24-hodinového režimu v sparnom lete si môžete vychutnať príchod do vopred vychladenej miestnosti.

 

6. Bohaté príslušenstvo

 

Klimatizácia sa dodáva s okenným tesnením, diaľkovým ovládaním, výfukom hadice, vypúšťacie hadice, manuál, kolieska a bočné držadlo na jednoduchý pohyb jednotky. Výfuková hadica: vonkajší priemer hadice: 15 cm, max. dĺžka hadice: 150 cm, okrúhly adaptér, okenný adaptér, materiál: plast, farba: sivá.

 

Parametre

EAN
8586019620610
Stupne ventilátora
3
Farba
biela
Termostat
áno (digitálny)
Dĺžka výfukovej trubice (cm)
150
Diaľkové ovládanie
áno
Výška (cm)
72,5
Šírka (cm)
42
Hĺbka (cm)
36
Hmotnosť (kg)
26

Napísať dotaz

Príslušenstvo

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 €

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

46 €

Izolácia do strešných okien pre mobilné klimatizácie Detail

65 €

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

27.06.2021
Overený zákazník
100 %

Platil som prevodom. V potvrdzovacom mailu boli uvedené všetky potrebné údaje, okrem variabilného symbolu. Teda on tam bol. Zazrel som, že v liste bola priložená faktúra. To som nečakal, pretože list dorazil takmer okamžite po objednaniu. Inými slovami, bolo by super málinko vylepšiť text zasielaného potvrdenia. Spomenúť variabilný symbol a priloženou faktrúru. Potom bude všetko perfektné :-)