LAMAX S9 Dual GPS kamera do auta
LAMAX S9 Dual GPS kamera do auta
279 €
Skladom externý sklad

LAMAX S9 Dual GPS kamera do auta
hlasové ovládanie, GPS s radarovým hlásením, zadná kamera FULL HD, WiFi a aplikácia pre smartfón, 9,66" displej IPS

LAMAX S9 Dual GPS kamera do auta
hlasové ovládanie, GPS s radarovým hlásením, zadná kamera FULL HD, WiFi a aplikácia pre smartfón, 9,66" displej IPS

  • Výrobca: Lamax
  • Záruka 2 roky
  • 279 €
  • Bez DPH: 233 €
Skladom externý sklad
Zvyčajne odošleme za 2-3 pracovných dní
Dostupnosť overená pred 5 minútami
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Pri objednávkach nad 150€
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 5 rokov skúseností
Sme odborníci
Sme odborníci
Pomôžeme vám pri výbere

LAMAX S9 Dual 

LAMAX S9 Dual 

Premení vaše spätné zrkadlo na palubnú kameru
Nahraďte obyčajné spätné zrkadlo kamerou LAMAX S9 Dual smart car mirror. Získate Full HD dôkaz v prípade nehody a partnera na každodenné cestovanie, ktorý vám uľahčí jazdu. Ako? Napríklad upozornením na blížiaci sa radar alebo rozšírením zorného poľa pomocou druhej zadnej kamery. Vďaka veľkému 9,66" dotykovému displeju a vyladenému hlasovému ovládaniu vás kamera bude baviť - hlasom môžete zadávať až 12 príkazov. Keďže však vyzerá ako zrkadlo, nikdy vám nebude zakrývať výhľad a nikto zvonku si to nevšimne.

Poskytuje vám pokoj v duši v prípade havárie
Nehoda je vždy nepríjemná. S LAMAX S9 Dual sa však o príčine nebudete musieť s nikým hádať. Predná a zadná kamera zaznamenávajú každý váš meter vo Full HD rozlíšení, takže páchateľa a poznávaciu značku odhalíte v okamihu. Predná kamera sníma váš jazdný pruh, protiidúcu premávku a chodník naraz vďaka širokouhlému 150° objektívu bez skreslenia objektov. Zadná kamera sa pozerá na váš nárazník pod uhlom 130°.

Vďaka hlasovému ovládaniu počúva každé vaše slovo
Prepínanie z predného pohľadu na zadný? Fotografujete počas jazdy alebo si zapnete video, ktoré si chcete uchovať? Vďaka hlasovému ovládaniu môžete kameru jednoducho ovládať a pritom mať ruky na volante. LAMAX S9 Dual teraz zvláda 12 pokynov, ktoré sa vám budú hodiť pri šoférovaní. V súčasnosti rozumie iba angličtine, ale pokyny sú také jednoduché, že ich určite zvládnete. Stačí povedať: "LAMAX, foto!"

Keď naň kliknete, je vám to jedno.
S LAMAX S9 Dual nie je potrebná každodenná inštalácia. Stačí kliknúť na kameru do auta na zrkadle, pripojiť zadnú kameru a je to. Vďaka nenápadnému dizajnu je zvonku čo najmenej viditeľný a nepriťahuje nepozvaných hostí. Po spustení sa začne nahrávať, takže môžete myslieť na dôležitejšie veci.

Ušetrite na pokutách
LAMAX S9 Dual má najlepšiu databázu rýchlostných radarov, akú si pri cestovaní po Európe môžete priať - máme údaje z 37 krajín. Vďaka tomu budete včas vedieť, kde treba ubrať nohu z plynu a ušetrené peniaze využiť lepšie. Kamera dokáže zobraziť údaje o rýchlosti, polohe a čase priamo vo videu ako vodoznak.

Bezdrôtové streamovanie videí prostredníctvom aplikácie
Ďalším spôsobom ovládania a nastavenia kamery je prepracovaná mobilná aplikácia. Okrem toho môžete jednoducho sťahovať a upravovať nahrané videá. Kamera LAMAX S9 Dual má zabudovanú Wi-Fi, takže káble nechajte v zásuvke - na preťahovanie záberov ich nebudete potrebovať.

Chráni vás vo dne v noci
Do zadnej kamery sme umiestnili inovatívny optický snímač s technológiou, ktorá zabezpečuje najlepšie možné video v tme a šere. V okamihu, keď sa nepozorný vodič vyrúti z noci a nestihne zabrzdiť, budete mať spoľahlivo zaznamenané jeho auto a poznávaciu značku. Rýchle pohyby pred a za vozidlom dokonale zachytia obe kamery vďaka snímkovej frekvencii 30 FPS.

Funkcie ako najnovšie auto
LAMAX S9 Dual obsahuje pokročilé systémy ADAS, ako sú LDWS a FCWS. Prvý systém vás upozorní, ak neočakávane vybočíte z jazdného pruhu, zatiaľ čo druhý vám pomôže udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidiel pred vami. Najnovšie technológie vás bezpečne dopravia do cieľa.

Pomôže vám zaparkovať a následne sa starať o vaše vozidlo
Vďaka zadnej kamere získate oveľa lepší prehľad ako v spätnom zrkadle - veľký displej ho môže úplne nahradiť. Najmä niektoré modely áut majú malé zadné okno, takže často nemáte dobrý prehľad o tom, koľko miesta vám zostáva. Kamera nakreslí parkovacie čiary, takže sa zmestíte aj na miesta, kam by ste sa bez nej neodvážili. Navyše po zaparkovaní kamera aktivuje parkovací režim a spustí nahrávanie hneď, ako zachytí otrasy - takže vždy budete vedieť, kto poškriabal váš nový lak.

Zadná kamera pre osobné a dodávkové vozidlá
V balení dostanete internú zadnú kameru, ktorú môžete jednoducho pripevniť na zadné okno pomocou dodanej nálepky. Majitelia dodávok a pickupov, ktorých zadné okno je malé alebo zakryté nákladom, môžu pridať externú zadnú kameru s 8m pripojovacím káblom a využiť celý systém naplno.

Zrkadlo alebo 9,66" displej
LAMAX S9 Dual má jasný a veľký displej s pokročilou technológiou IPS pre vynikajúce pozorovacie uhly. Navyše je plne dotykový, takže jeho ovládanie je hračka. Obrazovku možno tiež ľahko vypnúť a spoľahnúť sa na zrkadlový odraz.

Jednorazová inštalácia
LAMAX S9 Dual raz pripevnite na spätné zrkadlo, pripojte káble a viac sa nestarajte. V balení nájdete praktické plastové úchyty a nálepku, ktoré vám ešte viac uľahčia inštaláciu. Vďaka nenápadnému dizajnu môžete kameru nechať v aute.

Ovládanie hlasom a aplikáciami
Kameru môžete ovládať bez toho, aby ste spustili ruky z volantu. Jednoducho sa s ním rozprávajte. V súčasnosti má 12 príkazov, ktoré sa hodia každý deň. Ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie je rovnako jednoduché. Vďaka zabudovanému pripojeniu Wi-Fi je sťahovanie a úprava videí čo najpohodlnejšie a najrýchlejšie. V aplikácii môžete zmeniť aj nastavenia fotoaparátu.


Detekcia rýchlostných radarov
Naša neustále sa rozširujúca databáza rýchlostných radarov vás upozorní na miesta, kde je dobré ubrať nohu z plynu. Vieme o tisícoch radarov a križovatiek s detekciou červenej na semafore vo viac ako 37 európskych krajinách.

Interná alebo externá zadná kamera
V balíku dostanete interný

Rozlíšenie Full HD
Obe kamery zaznamenávajú vysokokvalitné video vo Full HD rozlíšení pri 30 FPS vďaka špičkovým čipom, na ktorých vyniknú všetky dôležité detaily, ako sú poznávacie značky a tváre ľudí. Snímače sme vyladili na maximum, takže obraz je ostrý, zvláda svetelné prechody a verne kopíruje farby. Predný fotoaparát zaberá 150° uhol, zadný 130°. Obe sú dostatočné na to, aby zachytili všetko dôležité a zároveň zabránili skresleniu obrazu.

Nočné videnie
Optický snímač s pokročilou technológiou zabezpečuje vynikajúcu kvalitu videa zadnej kamery aj na tmavej ceste mimo mesta. Na druhej strane predný fotoaparát sa spolieha na prvotriednu optimalizáciu optického snímača. Systém vás chráni nepretržite.

Vodoznaky vo videu
Pri každom zábere sa môžete rozhodnúť, či chcete do videa pridať vodoznaky času, rýchlosti alebo polohy GPS. Všetky možnosti sa dajú kombinovať, aby ste vždy videli len to, čo chcete.

Cyklické snímanie
Kamera zaznamenáva video v jednotlivých sekvenciách a v prípade potreby opakuje najstaršiu sekvenciu. Vďaka tomu sa nikdy nevyčerpá pamäť. Dostatok priestoru poskytuje podpora až 64GB kariet.

Blokovanie výstrelu
Jedným dotykom môžete uzamknúť zábery, ktoré sa vám páčia alebo ktoré chcete použiť v budúcnosti. Alebo použite hlasové ovládanie na uloženie videa pomocou rýchleho príkazu. Fotoaparát ich neodstráni, keď uvoľníte miesto.


Režim parkovania
Vždy, keď fotoaparát zistí otrasy, začne nahrávať. To je užitočné najmä pri parkovaní vozidla. Funkcia funguje najlepšie, keď je odpojená od napájania.

G-senzor
G-senzor nepretržite monitoruje smer jazdy a v priebehu sekundy rozpozná prípadný náraz. Ak sa tak stane, zábery sa zablokujú proti vymazaniu.

Inteligentné systémy LDWS a FCWS
Systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu vás upozorní, keď opustíte svoj jazdný pruh, a zabezpečí, aby ste nevybočili z cesty. Systém varovania pred čelnou zrážkou monitoruje bezpečnú vzdialenosť pred vozidlom. Oba systémy vám pomôžu bezpečne sa dostať do cieľa.

Profesionálna inštalácia
Aby ste dosiahli maximálny komfort a bezpečnosť pri jazde, nechajte si kameru nainštalovať od profesionálov. Správne nastavenie palubnej kamery, skryté káble, nerušený výhľad a pohodlie pri jazde sú zaručené. Viac informácií nájdete na stránke lamax-electronics.com/installation.

Špecifikácie:

- Rozlíšenie videa prednej kamery: Full HD - 1920x1080 / 30 FPS

- Rozlíšenie videa zo zadnej kamery: Full HD - 1920x1080 / 30 FPS

- Uhol pohľadu: 150° + 130°

- Formát videa: MOV, kompresia H.264

- Rozlíšenie fotografií: 2 Mpx

- Formát fotografie: JPG

- Zvuk: zabudovaný mikrofón s možnosťou vypnutia

- Dotykový displej: 9,66" IPS

- Pamäť: Micro SD - až 64 GB

- Pripojenie: WiFi, Mini USB

- Modul GPS s detekciou radarov, hlasové ovládanie, WDR, parkovací režim, G-senzor, nahrávanie v slučke, ochrana súborov, automatické spustenie, šetrič obrazovky, nastaviteľný jas displeja, nastavenie expozície, nastavenie jednotky rýchlosti, nastaviteľné vodoznaky vo videu

- čeština, angličtina, nemčina, maďarčina, angličtina, poľština, slovenčina, čeština, maďarčina

- Pripojovací kábel k zadnej kamere: 6 m

- Batéria: 500 mAh

- Rozmery: 257 x 71 x 38 mm

Vlastnosti a výhody:

-Nabíjačka na auto

-Externý modul GPS

-Karta hlasových príkazov

-Magnetická nálepka

-Detekcia radarom

-Prenos videa prostredníctvom aplikácie

-Jednoduchšie parkovanie

-Záložná kamera do auta a dodávky

-Jednorazová inštalácia

-Detekcia rýchlosti

-Nočné videnie

-Vodoznaky vo videu

-Cyklistický záznam

-Zámok rámu

-Režim parkovania

-G-senzor

Parametre

Batéria (mAh)
500
Pozorovací uhol (°)
150
Napájanie
USB
Formát ukladania fotografií
JPG
Formát ukladania videa
MOV
Veľkosť displeja
9,66 palce
Výška (cm)
7,1
Šírka (cm)
25,7
Hĺbka (cm)
3,8

Napísať dotaz

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

11.07.2021
Overený zákazník
100 %

Pri hľadaní obchodu pre nákup vybraného tovaru som porovnával hodnotenia obchodov, skúsenosti zákazníkov s obchodom, a tiež najlepšiu cenu. Zaujal ma obchod, ktorý spĺňal moje kritériá a navyše k vybranému tovaru poskytoval praktický a hodnotný darček k tomuto výrobku. Skrátka po všetkých stránkach najlepší obchod. Vrelo všetkým odporúčam.