Príslušenstvo

Hľadáte izoláciu do okna či dverí na zvýšenie účinnosti mobilnej klimatizácie? Potrebujete náhradné hadice, záklopky (priechodky)? Pri výbere nezabudnite vziať do úvahy kompatibilitu s vašou klimatizáciou. V prípade nejasností vám radi poradíme.

Izolácia do okna pre mobilné klimatizácie Detail

33 € Bez DPH: 27 €

Izolácia do balkónových dverí pre mobilné klimatizácie Detail

39 € Bez DPH: 32 €

Inštalačná sada do steny Remko Detail

98 € Bez DPH: 82 €

Sada pre vonkajšiu prevádzku klimatizácie AK-15P Detail

52 € Bez DPH: 43 €

Sada pre vonkajšiu prevádzku klimatizácie AK-15A Detail

49 € Bez DPH: 41 €

Náhradná hadica Sinclair Detail

40 € Bez DPH: 33 €

Nástenný set AMC-WK Detail

Nástenný set AMC-WK

>5 ks skladom

11 € Bez DPH: 9 €

Náhradná záklopka Olimpia Splendid Detail

16 € Bez DPH: 13 €

Náhradná trubica Olimpia Splendid Detail

40 € Bez DPH: 33 €

Záklopka Olimpia Splendid 125mm Detail

16 € Bez DPH: 13 €Ako vybrať mobilnú klimatizáciu

Prečítajte si návod, ako vybrať mobilnú klimatizáciu. Nezaberie vám to viac ako 5 minút. Ponúkame tiež sprievodcu výberom a telefonické poradenstvo ZADARMO.

Ako predĺžiť životnosť klimatizácie

Existuje niekoľko rôznych parametrov, ku ktorým ľudia prihliadajú, keď si domov zaobstarávajú klimatizáciu. Niektoré z nich, ako napríklad maximálny výkon prístroja, jeho spotreba energie a tiež hlučnosť prevádzky, sú dané a tým pádom ich nemôžete ovplyvniť. Avšak

Ako ochladiť byt?

Keď zaútočia letné tridsiatky, len málokto si udrží chladnú hlavu. Kvôli horúcemu počasiu nám to vôbec nemyslí, sme neustále podráždení a spotení, a to aj tesne potom, čo vylezieme zo sprchy. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako ochladiť byt, a tak si v sparnom lete dopriať aspoň chvíľu ozajstnej pohody. Ktoré to sú?

Heureka
Hodnotenie zákazníkov
16 recenzií na Heureka.sk
Celková spokojnosť

03.03.2016
Overený zákazník
100 %

Tento obchod odporúčam, hlavne domluva veľmi rychla a pristroj, ktorý som si zakúpila, Winix Čistička U450, je naozaj veľmi kvalitný prístroj, už po týždni používaní môžem s pokojným svedomím povedať, že pristroj naozaj funguje, lepšie sa mi v byte dýcha, zachytí akýkoľvek pach a ihneď vyčistí, mela som naznak rýmy, pretože je chrípkové obdobie v Prahe a okamžite mňa aj môjho priateľa choroba prešla. Verím, že za ďalší týždeň to bude ešte lepšie, chystám sa kúpiť ešte jednu svojim rodičom, ktorí majú doma mačku a veľký dom, kde prachu sa nájde naozaj dosť a verím, že budú rovnako spokojní ako ja so svojím partnerom.